Jump to content
mishel

Az.pl

Recommended Posts

Jak przenioslem kilka domen do netartu to zeby je z powrotem odzyskac, musialem sporo papierkow wypelnic...masakra.

Jaka skuteczność giełdy NetArt? Miałeś chociaż jakieś zapytania?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy moze wiecie jak zmienic awatar na tej gieldzie?

Ja to nawet jeszcze nie wiem jak dodać domenę do giełdy. Jak dla mnie to mało intuicyjne jest.

Śmigam między nowym i starym panelem i szukam dodaj domenę do giełdy lub coś podobnego.

W az podoba mi sie tez opcja "kup przez telefon", dla niektorych moze to byc spora zaleta, ze moga pogadac z rzeczywistym czlowiekiem, nim cos klikna na wirtualnej gieldzie.

To fajny pomysł.

Może to być większa szansa na kontakt Sprzedawca - KK a nie sprzedwca - admin/informatyk - KK

Umieszczenie ofert na Giełdzie Domen w AZ.pl pozwala na selekcję otrzymywanych ofert kupna wraz z negocjacją ceny i zapewnia pełną kontrolę nad procesem sprzedaży domeny. Aby wystawić ofertę sprzedaży domeny należy zalogować się do Panelu Klienta AZ.pl, a następnie, korzystając z listy domen, opublikować oferty na Giełdzie Domen w AZ.pl.

Nic mi to nie mówi. Tyle to ja sobie i na Di mogę przeczytać.

Moim zdaniem jak AZ chce mieć dobrą giełdę to powinno być stałym gościem w tym wątku. Nie wystarczy przeczytanie wszystkich naszych uwag nt innych giełd.

Edit:

Brakuje mi (lub nie znalazłem) w narzędziach domeny starego panelu prostego przejścia na giełdę. Tak jak w prosty sposób mogę znaleźć i wykonać zmianę DNS tak samo bym chciał móc wstawiać domnę na giełdę.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładnie zrobiony jest ten nowy Layout i podobają mi się niektóre rozwiązania tej giełdy. Obawiam się jednak, że bez możliwości dodawania domen spoza AZ, to ta giełda się nie rozwinie zbytnio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ładnie zrobiony jest ten nowy Layout i podobają mi się niektóre rozwiązania tej giełdy. Obawiam się jednak, że bez możliwości dodawania domen spoza AZ, to ta giełda się nie rozwinie zbytnio.

Niestety możesz mieć rację. A na pewno brak możliwości dodawania domen spoza az.pl bardzo ograniczy możliwości tej giełdy. Niestety. Ale może jeszcze ta polityka się zmieni. Zarówno w kontekście giełdy az.pl jak i giełdy nazwa.pl.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam nadzieje, ze az wprowadzi link przy domenach zajetych , ze domena jest do kupienia na gieldzie domen (podczas wyszukiwania wolnych nazw)

 

im wiekszy rejestrator, tym moze wiecej ludzi trafi na domeny z drugiego obiegu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie w ten słoneczny dzień!

 

Pragnę przede wszystkim podziękować za ciepłe przyjęcie naszego nowego serwisu wraz z Giełdą Domen.

 

Zapewniam że będziemy Giełdę Domen rozwijać i wsłuchiwać się w przekazywane od Was propozycje.

 

Odpowiadając na niektóre szczegółowe pytania dodam, że dodanie oferty sprzedaży domeny jest możliwe za pomocą linku: Domeny do wystawienia,

awatara natomiast można dodać w: Dane Klienta.

Niedługo dostępne będą także wskaźniki o popularności domen w Page RANK i rankingu Alexa oraz ilości zaindeksowanych linków.

 

Wynik dostępności domen z witryny głównej połączymy z ofertami na

Giełdzie Domen, informując o wystawionych ofertach.

 

Zachęcam również do dodawania awatarów za co można oznaczyć 5 domen jako ekskluzywne ;)

 

Informuję przy okazji o ciekawej ofercie AZ.pl dotyczącej przekazania 50 kodów aktywacyjnych do rocznej wersji oprogramowania antywirusowego Kaspersky Anti-Virus dla pierwszych 50 Klientów którzy przekroczą bądź już przekroczyli ilość 50 wystawionych domen na Giełdzie Domen AZ.pl!

 

Kody będą możliwe do pobrania od dnia: 16.07.2010.

Planujemy oczywiście poszerzyć usługi na Giełdzie, w tym celu analizujemy obecnie wszelkie możliwości w tym zakresie.

 

Rozważamy wariant "złóż ofertę" dla domen innych Rejestratorów z warunkiem transferu domeny przed zatwierdzeniem oferty.

 

Na koniec pragnę zaprosić do korzystania z Giełdy Domen AZ.pl, która ma automatyczne cesje i wolne kody authinfo.

 

Jeszcze raz dziękuję za otwarcie wątku na forum o Giełdzie Domen AZ.pl i zapewniam, że będziemy w nim stale obecni ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że domeny z giełdy nie pokazują się w przypadku wyszukiwania domen do rejestracji, nawet jeśli domena jest identyczna z tą, która jest na giełdzie. Myślę, że warto byłoby spiąć oba mechanizmy.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie natomiast brakuje jednej funkcji - brak możliwości sortowania według daty dodania bądź wybrania okresu, czy też opcji ostatnio dodane. Aktualnie chcąc monitorować co 2-3 dni giełdę trzeba sprawdzać wszystkie domeny z ostatniego tygodnia - czyli powtarzać pracę poprzez ponowne oglądanie tych samych kilkuset domen.

 

Oczywiście to tylko moje zdanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ponownie!

 

Dziękuję za kolejne komentarze.

 

Daniel Dryzek napisał:

 

Zauważyłem, że domeny z giełdy nie pokazują się w przypadku wyszukiwania domen do rejestracji, nawet jeśli domena jest identyczna z tą, która jest na giełdzie. Myślę, że warto byłoby spiąć oba mechanizmy.

 

Jak napisałam w swojej pierwszej wypowiedzi taka opcja będzie dostępna obecnie nad nią pracujemy.

 

Apze:

 

Mnie natomiast brakuje jednej funkcji - brak możliwości sortowania według daty dodania bądź wybrania okresu, czy też opcji ostatnio dodane. Aktualnie chcąc monitorować co 2-3 dni giełdę trzeba sprawdzać wszystkie domeny z ostatniego tygodnia - czyli powtarzać pracę poprzez ponowne oglądanie tych samych kilkuset domen.

 

Oczywiście to tylko moje zdanie

 

 

Na stronie: http://domeny.az.pl/gielda-domen-wyszukiwa...awansowane.html

istnieje możliwość filitrowania wg daty publikacji do wyboru są 3 okresy:

 

tydzień, miesiąc i 3 miesiące.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

+dodanie newslettera gdzie wysyłane byłyby informacje o nowych wystawionych domenach w okresie od ostatniego newslettera np. wysyłka w pon, środy i piątki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyadłoby się więcej opcji "Liczba domen na stronie"

 

Nie tylko 50 i 100 ale też 200, 500, 1000. Lubię przeglądać dłuuuuuuuuugie listy domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

już tak bardzo nie testujcie bo u mnie od 2 godzin strona az się nie otwiera ;)

Przekroczono limit czasu połączenia.

Serwer www.az.pl zbyt długo nie odpowiada.

Edited by wieju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich ponownie!

 

Dzisiaj około godziny 14:30 nastąpiło przegrzanie instalacji w naszym DataCenter. Skutkiem tego nie były dostępne strony serwisu AZ.pl i Giełdy Domen.

Za te utrudnienia najmocniej przepraszamy. W tej chwili wszystkie usługi są ponownie online. Nie było konieczności odtwarzania danych z kopii zapasowej także odzwierciedlają one stan serwisów sprzed przerwy w działaniu.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na stronie: http://domeny.az.pl/gielda-domen-wyszukiwa...awansowane.html

istnieje możliwość filitrowania wg daty publikacji do wyboru są 3 okresy:

 

tydzień, miesiąc i 3 miesiące.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Tak o tym pisałem, przeglądałem listę domen wczoraj, jeżeli chciałbym wybrać ostatni tydzień dziś podczas przeglądania to znów musiałbym oglądać domeny z ostatniego tygodnia, czyli te, które widziałem wczoraj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ponownie!

 

Pragnę dodać, że zmiany opisane przez apze zostaną wprowadzone ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba widzę od kilku godzin starą wersję strony, nie działa mi też w panelu link do portfolio domen - a u Was ?

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba widzę od kilku godzin starą wersję strony, nie działa mi też w panelu link do portfolio domen - a u Was ?

 

Sebastian

alpine5

 

To samo u mnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak macie lepiej niż ja ;)

"Please try again later."

Edit

Spróbowałem, już śmiga.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry wieczór wszystkim ;)

 

Rzeczywiście przez krótki czas widoczna była stara wersja naszej strony www. Została ona wgrana wraz z promocją nad którą pracowaliśmy.

 

Zapewne macie ją już w swojej skrzynce mailowej :P Gorąco zachęcam do skorzystania z niej!

 

Przepraszam za powstałe niedogodności i życzę spokojnej nocy.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze zapytanie (a właściwie propozycja) od osoby, która znalazła moją domenę umieszczoną na giełdzie Az.pl - dotyczy domeny Gramatyka**eu:

 

"Witaj

 

To jest wiadomość wysłana do Ciebie przez użytkownika xxxxxxxx za pomocą formularza kontaktowego Giełdy Domen AZ.pl

 

Treść wiadomości:

 

Witam

 

Mogę zaproponować 50 zł"

 

:)

 

Dodam, iż domena jest wystawiona za 590 zł (czyli wydaje mi się, że dosyć tanio)

 

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może Pani dyrektor zdradzi nam ilość przeprowadzonych już transakcji sprzedaży domen w Az.pl ? :)

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest szansa na łatwiejszą zmianę ujawnianie-ukrywanie danych we whois?

 

Zgłaszałem do supportu fakt że nie ma możliwości wpisania kodu promocyjnego np przy hurtowym zakładaniu opcji. Jest taka możliwość przy dodawaniu kolejnych opcji ze strony głównej ale z panelu nie. Piszę tu bo zmian nie widać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie wiecej sprzedazy bedzie wtedy kiedy AZ dopracuje sposob wystawiania domen na gielde, tzn ze wystawiajac domene na gielde chcialbym aby po wpisaniu w przegladarke adres xyz.pl pojawila sie strona z oferta tej domeny. Teraz pojawia sie tylko info, ze domena zarejestrowana jest w az (gdy ustawie dns).

 

 

Druga przydatna rzecz, to pokazywanie domen na sprzedaz w oknie rejestracji domen. Byc moze w przyszlosci część klientów bedzie pochodzilo z tej opcji. Najlepiej gdyby NASK wprowadzil taki znacznik w bazie whois, i wtedy od dobrej woli rejestratora lub % od sprzedazy pokazywalby info ze domena jest na sprzedaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×