Jump to content
Sign in to follow this  
endi

kto sledzi wyszukiwania?

Recommended Posts

w srode przed godz. 15 sprawdzalem dostepnosc kilku adresow na jednej ze stron popularnych rejestratorow. trafilem na fajna nazwe, ale dopiero teraz znalazlem czas aby ja zarejestrowac. wchodze i... domena zarejestrowana tego samego dnia po godz. 15 przez Michau Enterprises, czyli wlasciciela m.in. dropped . pl

czy ktos sledzi wyszukiwania i podkrada pomysly?

nie znalazlem podobnego watku na forum.

Edited by endi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwyczajnie ktoś wpadł na podobną nazwę domeny, też tak kiedyś miałem...

 

Od tego czasu wolę zarezerwować domenę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie znalazlem podobnego watku na forum.

 

To słabo, bo jest kilka. Teorie spiskowe mają się dobrze. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To słabo, bo jest kilka. Teorie spiskowe mają się dobrze. ;-)

Jest ich całkiem sporo. Sam nawet kiedyś założyłem :)

 

 

Do dzisiaj jestem przekonany, że jest jakiś spisek.... Tylko jeszcze nie wiem jaki :)

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

cha, cha, poprawiacie mi humor - może za chwilę rozstrzygniemy czy jest teoria spiskowa czy raczej teoria rachunku prawdopodobieństwa... :)

pare godzin temu - tuz po 23ej , wpadłem na pomysł zarejestrowania /na parking/ arcyskomplikowanej domeny :) :

DarmoweGryErotyczne.pl

- ku mojemu zdziwienu Michau'owa firma pokazala mi ze domena jest wolna...

sprawdzilem wiec jeszcze kilka nazw, ktore mnie interesowaly (nie, nie , nie erotycznych - :) i majac pakiet kilku ciekawych adresow (jak "materiałyeksploatacyjne" czy "spedycjaEU") przystapilem do rejestracji... I CO? i niccccccccco

- 23:19 czystym przypadkiem przypadkowy ktoś przypadkowo zarejestrował przypadkowe złożenie trzech słów - dokładnie to powyżej :) cha, cha, cha

W wyraz oczywistego odruchowego sprzeciwu i kłócących się myśli nie zarejestrowałem u Kolegi Cypryjczyka zadnej z kilkunastu planowanych domen (zarejestrowalem gdzie indziej;) - i przysiadlem troche zbity z tropu tym hmmm, zbiegiem okolicznosci...

No to przyznać się - kto jest moim altruistycznym bratem bliźniakiem ? Jeśli to ktoś z Was - wówczas będę do końca świata (a przynajmniej do końca roku) twierdził że spisku NIE MA. Ale jeśli nikt się nie przyzna to mówcie co chcecie - totolotek okazałby się uczciwszy, chociaż nikt Ci nie gwiźnie własnych liczb sprzed nosa :)

I pewnie poszedłbym sobie spokojnie spać nie rozstrzygając już czy spisek czy cypisek (dotąd nigdy nie wierzyłem w spiski) - gdyby nie to, że rzuciłem właśnie okiem na forum i trochę mnie sprowokowaliście - akurat na gorąco. No to jak - ma ją ktoś ? Chętnie pogratuluję :) czy mam przestać ufać cypryjskiemu słońcu, które tej jesieni było dla mnie dotąd extra-pewniakiem ? hę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale jeśli nikt się nie przyzna to mówcie co chcecie - totolotek okazałby się

Zajmij sie totolotkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
DarmoweGryErotyczne.pl

Może Ci się wydawać, że nikt nigdy wcześniej nie wpadł na pomysł rejestracji tej domeny a tu nagle zbiegiem okoliczności na raz dwie osoby..

Jednak tak nie jest, wpisz do gogla nawzę doemy w """ i zobaczysz, że to nie pierwszy jej pobyt w internecie.

Czasem wydaje się, że to spiski ale trzeba wziąć pod uwagę, że jednocześnie setki ludzi ma pootwierane formularze do sprawdzania dostępości domen i jest mnóstwo rezerwcji i rejestracji. Pomysły się powtarzają a kto pierwszy ten lepszy - znalazłeś coś ciekawego - bierz nie czekaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są jeszcze błędy w wyszukiwarkach rejestratorów. Miałem taki przypadek u jednego z rejestratorów. Domena widniała jako wolna, przechodząc dalej, dodając domenę do koszyka pojawiał się komunikat, że domena jest jednak zarejestrowana i to od dawna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DarmoweGryErotyczne.pl

 

Zarejestrowana: 2007-08-29 14:33:42

 

Wygasła: 2010-10-29 14:33:42

 

Zdecydowanie nikt nie mógł jej widzieć w spadach Nasku :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
DarmoweGryErotyczne.pl

 

Zarejestrowana: 2007-08-29 14:33:42

 

Wygasła: 2010-10-29 14:33:42

 

Zdecydowanie nikt nie mógł jej widzieć w spadach Nasku :P

 

Przyznaje sie bez bicia, ze po mnie. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Są jeszcze błędy w wyszukiwarkach rejestratorów. Miałem taki przypadek u jednego z rejestratorów. Domena widniała jako wolna, przechodząc dalej, dodając domenę do koszyka pojawiał się komunikat, że domena jest jednak zarejestrowana i to od dawna.

 

racja, ja na az.pl widzialem ostatnio wolna amazon.de.

 

chyba jednak tez podpisze sie pod teoria spiskowa. moj adres zawieral tez 2 slowa, 2 slowa, na ktore, Michau wpadl tego samego dnia niemal o tej samej porze? watpie.

Edited by endi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michau wpadl tego samego dnia niemal o tej samej porze? watpie.

 

Przecież dropped.pl (Michau Enterprises) nie rejestruje domen dla siebie, ktoś inny musiał zarezerwować, jeden z klientów dropped.pl, których jest po prostu trochę i szansa, że któryś z nich wpadł na taki sam pomysł jak Twój w ten sam dzień jest po prostu wysoka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×