Jump to content
polmajk

Subskrypcja papierów dłużnych AfterMarket.pl

Recommended Posts

:ph34r:

 

No i zaczyna się, krzykacze pokroju clevera i bazyliego dopięli swego... Jak bardzo głupim trzeba być żeby nie zrozumieć jednej podstawowej sprawy - opinia o AM rzutuje na cały ten biznes ! Jeśli AM wisi wam pieniądze (żeby nie było mi też wiszą) to jeśli się o nie boicie to do sądu z tym, załatwić po cichu i koniec. Opinia o AM (największej giełdzie domen) odbija się na nas i na rynku domen. Ok, można przejść do premium ale kk wiedząc że jakaś firma ma problemy finansowe to będzie szukał informacji czy czasem premium też nie ma, to wiąże się z brakiem zaufania ze strony kk i braku chęci inwestowania w domeny. Nie wiem czy clever i bazyli i inni chcą zakończyć przygodę z domenami ale ja nie chce ! Wiec bardzo proszę o powściągliwość w wylewaniu swoich żali albo innymi słowy - zamknijcie się już !

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jestem przekonany", "gdyby", itd

A czego oczekujesz ode mnie ?

Mam dać taką gwarancję za kogoś ?

Piszę tylko, że jest okazja a nie, że sam będę inwestował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak to każdy z ulicy może...

Oczekuję działania ze strony AM, nie obietnic, w tym SĘK.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i zaczyna się, krzykacze pokroju clevera i bazyliego dopięli swego... Jak bardzo głupim trzeba być żeby nie zrozumieć jednej podstawowej sprawy - opinia o AM rzutuje na cały ten biznes ! Jeśli AM wisi wam pieniądze (żeby nie było mi też wiszą) to jeśli się o nie boicie to do sądu z tym, załatwić po cichu i koniec. Opinia o AM (największej giełdzie domen) odbija się na nas i na rynku domen. Ok, można przejść do premium ale kk wiedząc że jakaś firma ma problemy finansowe to będzie szukał informacji czy czasem premium też nie ma, to wiąże się z brakiem zaufania ze strony kk i braku chęci inwestowania w domeny. Nie wiem czy clever i bazyli i inni chcą zakończyć przygodę z domenami ale ja nie chce ! Wiec bardzo proszę o powściągliwość w wylewaniu swoich żali albo innymi słowy - zamknijcie się już !

 

Od dłuższego czasu w każdym poście podaje rozwiązanie jaki można zastosować. Jest on na tyle prawdopodobne, że sam pan Pleban postanowił go wypróbować po małej modernizacji.

Pochwal sięsebastian0000 ile zakupiłeś papierów dłużnych aby pomóc AM w wyjściu z kłopotów finansowych?

Siedzenie cicho i czekanie na cud nic nie pomoże. Powiem szczerze, że byłem zniesmaczony wstawieniem filmu z bardzo osobistymi wypowiedziami pana Plebana w tym wątku, ale wyjaśniło mi to wiele kwestii w zakresie poczynionych inwestycji i podejmowanych decyzji. Jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji i najlepszym dla pana i pańskiego zdrowia panie Michale jest sprzedaż pakietu większościowego w tej firmie.

Panie sebastian0000, pan mnie przecenia ja nie mam takiego wpływu na ludzi, są ludzie myślący, którzy potrafiąwyciągać wnioski z tego co piszą inni a nie przyjmować je bezkrytycznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pożyczka to krok w dobrą stronę. Przede wszystkim dlatego że ustala jasne zasady zamiast wymuszać kredytowanie nie wypłacając pieniędzy przypadkowym osobom. To jest właściwy sposób komunikacji z klientami. AM powinno postawić na maksymalną jawność, dać posta co tydzień z jakimś konkretem - np wypłaciliśmy tyle i tyle zaległości, najdłuższe oczekiwanie na wypłatę to już (X-1) tygodni a nie X tygodni, wypłacamy klientom według kolejności zgłoszeń/stażu w AM/obrotu itd

 

Podsumowując - że AM ma kłopoty wszyscy już wiedzą, wszystko zależy od tego żeby wiarygodnie pokazać że będzie lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarówno Bazyli jak i clever (nie wiem zresztą czy to nie jedna osoba) napisali wyraźnie, że już ich problemy nie dotyczą a jedyne co ich interesuje to odgrywanie się na AM. I robią to całkiem skutecznie.

 

Chociaż Bazyli pisał o domenie memory.pl na którą odrzucił ofertę, a która jest utrzymywana w AM, a z drugiej strony pisał, że nie ma w AM żadnych domen - więc już nie wiem czy można we wszystkie jego posty wierzyć.

 

tak to każdy z ulicy może...

Oczekuję działania ze strony AM, nie obietnic, w tym SĘK.

 

To znaczy? Nowy panel, zwroty z odsetkami, propozycja papierów dłużnych z bardzo wartościowym pakietem dodatkowym to nie są działania?

 

Czego jak czego ale braków w działaniu, tworzeniu nowych rozwiązań, pomysłów nie można AM zarzucić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pożyczka to krok w dobrą stronę. Przede wszystkim dlatego że ustala jasne zasady zamiast wymuszać kredytowanie nie wypłacając pieniędzy przypadkowym osobom. To jest właściwy sposób komunikacji z klientami. AM powinno postawić na maksymalną jawność, dać posta co tydzień z jakimś konkretem - np wypłaciliśmy tyle i tyle zaległości, najdłuższe oczekiwanie na wypłatę to już (X-1) tygodni a nie X tygodni, wypłacamy klientom według kolejności zgłoszeń/stażu w AM/obrotu itd

 

Podsumowując - że AM ma kłopoty wszyscy już wiedzą, wszystko zależy od tego żeby wiarygodnie pokazać że będzie lepiej.

 

Może lepiej szła by sprzedaż papierów dłużnych, gdyby Michał ujawnił pasywa i aktywa firmy, ponieważ to firma pożycza pieniądze, ale jeżeli firma ma same pasywa to lepiej niech ich nie ujawnia, bo zamiast to mu pomóc pogrąży go natychmiast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i zaczyna się, krzykacze pokroju clevera i bazyliego dopięli swego... Jak bardzo głupim trzeba być żeby nie zrozumieć jednej podstawowej sprawy - opinia o AM rzutuje na cały ten biznes ! Jeśli AM wisi wam pieniądze (żeby nie było mi też wiszą) to jeśli się o nie boicie to do sądu z tym, załatwić po cichu i koniec. Opinia o AM (największej giełdzie domen) odbija się na nas i na rynku domen. Ok, można przejść do premium ale kk wiedząc że jakaś firma ma problemy finansowe to będzie szukał informacji czy czasem premium też nie ma, to wiąże się z brakiem zaufania ze strony kk i braku chęci inwestowania w domeny. Nie wiem czy clever i bazyli i inni chcą zakończyć przygodę z domenami ale ja nie chce ! Wiec bardzo proszę o powściągliwość w wylewaniu swoich żali albo innymi słowy - zamknijcie się już !

 

Wiesz dlaczego o wałkach należy pisać często i systematycznie? Chociażby po to aby przestrzec ludzi przed wdawaniem się w dziwne układy na których stracą. Każdego dnia ktoś z tych którzy bronili AM to dostrzega. I pomimo że Ty nazywasz nas krzykaczami, przyznają nam rację.

W paru wątkach też narzekałeś na serwis zatem bądź konsekwentny bo nic się nie poprawiło.

I czytaj co piszą inni jak również wyciągaj wnioski.

PayPal niby zablokował konto w kwietniu, to jak wytłumaczysz fakt że już w lutym były obsuwy z wypłatami? Nie działały wypłaty błyskawiczne? I pojawiał się problem z rejestracją i przedłużeniem domen?

W lutym pisałem do p.M.Mazura w kwestii wypłat błyskawicznych ( w piątek ), wiesz co mi odpisał ?

Że w weekendy nie działają... :) o mały włos a bym uwierzył gdyby zaczęły działać w poniedziałek, wtorek, środę po owym weekendzie. Ale nadal nie działały...

I biorąc pod uwagę te wszystkie cuda wianki które zaczęły się dziać z naszą kasą od przynajmniej lutego to informacja o blokadzie konta na Pay Palu jest jakoś mało wiarygodne.

Poza tym skoro w kwietniu serwis wisiał ludziom około 130k ( wedle informacji M.Plebana ) to na dzisiaj jest to kwota co najmniej 250-300 k. Bo nie są to już opóźnienia dwu, trzy tygodniowe ale paromiesięczne. I skoro serwis nie miał pieniędzy, to z czyich pieniędzy zapłacił za reklamy, zmiany w serwisie itp. Twoim zdaniem ?

Ale oczywiście jeśli ktoś chce pożyczać kasę bankrutującej rzetelnej firmie to jego prywatna sprawa. Tyle że większy zapewne pożytek przyniosłaby wpłata tej kwoty na jakiś cel charytatywny...

Bo gdyby ktokolwiek w AM miał chociażby minimalną wizję wyprowadzenie tego dziadostwa na prostą to weksle nie byłyby elektroniczne z "cypryjską" firmą a miały formę pisemną z zabezpieczeniem na majątku właściciela firmy. Uwiarygodniłoby to w jakimś stopniu starania o chęć wyprowadzenia firmy na prostą.

 

 

Zarówno Bazyli jak i clever (nie wiem zresztą czy to nie jedna osoba) napisali wyraźnie, że już ich problemy nie dotyczą a jedyne co ich interesuje to odgrywanie się na AM. I robią to całkiem skutecznie.

 

Chociaż Bazyli pisał o domenie memory.pl na którą odrzucił ofertę, a która jest utrzymywana w AM, a z drugiej strony pisał, że nie ma w AM żadnych domen - więc już nie wiem czy można we wszystkie jego posty wierzyć.

 

 

Fajnie by było gdybyś od czasu do czasu uważniej czytał moje wypowiedzi a potem postarał się je zrozumieć. Wtedy będziesz miał jasność sytuacji i nie będziesz musiał pisać bzdur...albo po prostu zapytaj mnie jeśli czegoś nie rozumiesz... :)

Ja rozumiem Twoją lojalność wobec AM, związaną niewątpliwie ze sponsoringiem organizowanych przez Ciebie imprez, szkoda tylko że nie dotarło jeszcze do Ciebie, że to nie AM było sponsorem ale ich klienci..

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarówno Bazyli jak i clever (nie wiem zresztą czy to nie jedna osoba) napisali wyraźnie, że już ich problemy nie dotyczą a jedyne co ich interesuje to odgrywanie się na AM. I robią to całkiem skutecznie.

 

Chociaż Bazyli pisał o domenie memory.pl na którą odrzucił ofertę, a która jest utrzymywana w AM, a z drugiej strony pisał, że nie ma w AM żadnych domen - więc już nie wiem czy można we wszystkie jego posty wierzyć.

 

 

 

To znaczy? Nowy panel, zwroty z odsetkami, propozycja papierów dłużnych z bardzo wartościowym pakietem dodatkowym to nie są działania?

 

Czego jak czego ale braków w działaniu, tworzeniu nowych rozwiązań, pomysłów nie można AM zarzucić.

 

Tylko wiesz dobrymi chęciami to ..... Tu nie ma czasu na eksperymentowanie. Tu ratunek może przynieść tylko skuteczne działanie, a nie chęć zrobienia czegokolwiek. Czas eksperymentowania był wcześniej i już zakończył się wiadomym skutkiem.

Edited by apze
spam
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

 

Twoje posty przypominaja mi wypowiedzi Walesy, gdy byl jeszcze prezydentem. On byl "za, a nawet przeciw" ;)

 

Z jednej strony, jak twierdzisz, podpowiadasz pomysly, a z drugiej sam je negujesz i wysmiewasz. Zaprzeczasz sam sobie... Nie chce bawic sie w psychologa, ale tu bylaby bardzo fajna diagnoza o zachwianiu, niedojzalosci itp ;)

 

Jak sie witasz, to tez podajesz noge, zamiast reki? (nie, nie odpowiadaj prosze...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak z czysto biznesowego punktu widzenia - jest jeden bład w działalności AM - dlatego wplywy sa mniejsze niż powinny byc - jest rynek sprzedazy za plecami AM - przenoszenie domeny wewnątrz AM powinno być powiązane z opłatą - bo skoro ktoś przenosi domenę na inne konto wewnętrzne to znaczy ze zaszła transakcja a AM nei ma z tego tytułu żadnego wpływu.. To jest podstawowy bład firmy - pomyślmy, że jest to 2 tys takich wewnętrznych nieopłaconych transakcji - niechby 2zł pobierano od tego tylko to daje nam 4 tys miesięcznie a 50 tys rocznie... - a moze wiecej dużo wiecej???

Są błedy w działalności - polecam uszczelnic trochę AM

 

Druga sprawa: Ja nie posiadam gotówki - nie jestem majętny - ale mam teraz w AM 300zł wolnych środków - zróbcie możliwość bonusów miesiecznych - za każde niewypłacone przez miesiąc 100zł - coś gratis..

 

Szkoda mi że AM ma kłopoty - w święta Bożego Narodzenia - kiedy byłem zafascynowany całą społecznością domenową i całym tym biznesem myślałem sobie nad tym ze fajnie byłoby gdyby AM znalazł sie na GPW na NewConnect. Teraz po tej informacji o problemach finansowych - nie ma już szans by AM nei padł.. - kazdy bedzie kase wypłacał a takie postępowanie doprowadza do upadku najwieksze banki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoje posty przypominaja mi wypowiedzi Walesy, gdy byl jeszcze prezydentem. On byl "za, a nawet przeciw" ;)

 

Z jednej strony, jak twierdzisz, podpowiadasz pomysly, a z drugiej sam je negujesz i wysmiewasz. Zaprzeczasz sam sobie... Nie chce bawic sie w psychologa, ale tu bylaby bardzo fajna diagnoza o zachwianiu, niedojzalosci itp ;)

 

Jak sie witasz, to tez podajesz noge, zamiast reki? (nie, nie odpowiadaj prosze...)

 

Nie godny jestem porównań do Prezydenta Wałęsy.

I bardzo dobrze, że nie podejmujesz się zadań przekraczających twoje wykształcenie - wszak nie jesteś psychologiem. Ponieważ jest to fakt to już pominę sobie ustosunkowanie się do Twoich insynuacji co do "diagnozy o zachwianiu, niedojzalosci'

 

Pochwal się ile kupiłeś papierów dłużnych aby wspomóc AM.

Edited by apze
spam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko wiesz dobrymi chęciami to ..... Tu nie ma czasu na eksperymentowanie. Tu ratunek może przynieść tylko skuteczne działanie, a nie chęć zrobienia czegokolwiek. Czas eksperymentowania był wcześniej i już zakończył się wiadomym skutkiem.

 

Lubisz AM, nie boisz się ryzyka, chcesz pomóc AM - kup papiery dłużne.

300 osób ........ i dropped będzie miał 300.000 zł a wy papier ........ toaletowy.

To nie jest cud, to tylko matematyka.

Wszyscy ratujemy Dropped, bo go lubimy

 

A czego Ty się spodziewasz?? Ze szukają źródeł finansowania podczas gdy śpią na pieniądzach i mają aktywa warte miliardy?? Zejdź wreszcie na ziemię i skończ pisać tylko po to żeby pisać. Czy już masz wszystkich za idiotów czy może chcesz zostać królem forumowych gimnazjalistów?? Jasne dla wszystkich jest że gdyby AM miało wystarczające zabezpieczenia samodzielnie to zabrałoby kredyt i po sprawie bez tłumaczenia się przed jakimikolwiek błaznami.

Jestem sceptyczką czy AM uda się wyjść z kryzysu ale jak czytam to co wypisujesz to nie chcę powiedzieć co, bo wobec prawa nawoływałabym wówczas do nienawiści albo innych czynów karalnych a tego nie zrobię ;)

 

 

Wysnuję taką samą wizję jak to co dpisujesz małymi literkami do wszystkich postów:

Pierwszą ofiarą kryzysu AM będzie forum di.pl, na którym nic się już nie dzieje poza wojną o AM. Skończy się wojna i skończy się forum.

Powiedzcie może czy takie stałe dopiski do postów to rzecz, która jest przez administracje tolerowana i czy nie powinno to być traktowane jako sygnaturka?? Jeśli tak to zabieram się do pisania i takim samym prawem naspiszę 3-stronicowy opis chwalebny naszych własnych domen którym BARDZO CHĘTNIE będę zaśmiecała forum ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@Bazyli

Nie zasłaniaj się proszę tym heroicznym przestrzeganiem innych użytkowników przed AfterMarket bo masz w poważaniu innych użytkowników. Straciłeś domeny (wg mnie, słusznie, bo liczyć procentów nie umiesz (125% to nie 225%) i na milion sposobów próbujesz się odegrać na firmie Michała.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Patrycja "A czego Ty się spodziewasz?? Ze szukają źródeł finansowania podczas gdy śpią na pieniądzach i mają aktywa warte miliardy??"

 

Jak wiadomo nic w przyrodzie nie ginie, więc gdzie jest to, czego nie ma? ot podstawowe pytanie dla gimnazjalisty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czego Ty się spodziewasz?? Ze szukają źródeł finansowania podczas gdy śpią na pieniądzach i mają aktywa warte miliardy?? Zejdź wreszcie na ziemię i skończ pisać tylko po to żeby pisać. Czy już masz wszystkich za idiotów czy może chcesz zostać królem forumowych gimnazjalistów?? Jasne dla wszystkich jest że gdyby AM miało wystarczające zabezpieczenia samodzielnie to zabrałoby kredyt i po sprawie bez tłumaczenia się przed jakimikolwiek błaznami.

Jestem sceptyczką czy AM uda się wyjść z kryzysu ale jak czytam to co wypisujesz to nie chcę powiedzieć co, bo wobec prawa nawoływałabym wówczas do nienawiści albo innych czynów karalnych a tego nie zrobię ;)

 

 

Wysnuję taką samą wizję jak to co dpisujesz małymi literkami do wszystkich postów:

Pierwszą ofiarą kryzysu AM będzie forum di.pl, na którym nic się już nie dzieje poza wojną o AM. Skończy się wojna i skończy się forum.

Powiedzcie może czy takie stałe dopiski do postów to rzecz, która jest przez administracje tolerowana i czy nie powinno to być traktowane jako sygnaturka?? Jeśli tak to zabieram się do pisania i takim samym prawem naspiszę 3-stronicowy opis chwalebny naszych własnych domen którym BARDZO CHĘTNIE będę zaśmiecała forum ;)

 

W świetle tego co napisałaś o sytuacji finansowej nie pozostaje mi nic innego jak zacząć ponownie pisać epitafium dla dropped. Jedno już napisałem ale admini je usunęli. Nie czuję się w najmniejszym stopniu odpowiedzialny za sytuacje dropped. Próba obciążenia mnie winnym obecnej sytuacji i ewentualnego upadku firmy jest śmieszna. Według Twego toku rozumowania gdyby nie ja to mogliby pociągnąć za sobą więcej osób? Może niektórzy wreszcie zrozumieją, że nie należy oszukiwać. Ja przez oszukańcze działania serwisu straciłem pieniądze, może mało, może dużo, ale dla mnie było to zabezpieczenie na gorsze czasy.

A to co pisze małymi literkami w kolorze pomarańczowym nie jest sygnaturka tylko integralna częścią każdego postu. Sygnaturka tez jest i znajduje się na samym dole

 

 

P.S. Patrycjo przemyślałemdokładnie jeszcze raz tą część Twojej wypowiedzi dotyczącej wpisów na końcu moich postów i doszedłem do wniosku, że ponieważ nikt jeszcze fizycznie nie widział tych papierów dłużnych, to być może wprowadzam ludzi w błąd pisząc o papierze toaletowym, bo jak się nawet do tego nie będzie nadawał to ....

Edited by apze
spam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dobrze, że ta opcja działa również na nowym forum ;)

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika clever. Wyświetl mimo wszystko

Przepraszam za off, ale myślę że przyda się to i innym aby oszczędzić nerwów przy czytaniu krzykaczy :)

 

AM coś robi i to się liczy. Uważają że tak uda im się wyjść. Wspieram ich. Jeśli się komuś nie podobna to nie korzysta z tej możliwości i tyle.. Nie bardzo rozumiem po co są te kolejne głupie i puste posty ciągle o tym samym

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dobrze, że ta opcja działa również na nowym forum ;)

 

Przepraszam za off, ale myślę że przyda się to i innym aby oszczędzić nerwów przy czytaniu krzykaczy :)

 

AM coś robi i to się liczy. Uważają że tak uda im się wyjść. Wspieram ich. Jeśli się komuś nie podobna to nie korzysta z tej możliwości i tyle.. Nie bardzo rozumiem po co są te kolejne głupie i puste posty ciągle o tym samym

 

Twój wybór Twoja strata. Oczywiście jak na razie To AM stara się robi dobre wrażenie. Też uważam że uda im się wyjść. Im tak. Użytkownikom nie. Myślę, że oni już wyszli. Czasami potrzeba troczę więcej czasu na przeprowadzanie pewnych spraw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dobrze, że ta opcja działa również na nowym forum ;)

 

Przepraszam za off, ale myślę że przyda się to i innym aby oszczędzić nerwów przy czytaniu krzykaczy :)

Gdzie to ustawić bo coś znaleźć nie moge a mój mózg też by chętnie odpoczął

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie to ustawić bo coś znaleźć nie moge a mój mózg też by chętnie odpoczął

Góra strony obok awatara - nick z trójkątem do dołu > ignorowani użytkownicy >

Dodaj użytkownika do listy

 

I tam zaznaczamy Ukryj przy "posty"

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak z czysto biznesowego punktu widzenia - jest jeden bład w działalności AM - dlatego wplywy sa mniejsze niż powinny byc - jest rynek sprzedazy za plecami AM - przenoszenie domeny wewnątrz AM powinno być powiązane z opłatą - bo skoro ktoś przenosi domenę na inne konto wewnętrzne to znaczy ze zaszła transakcja a AM nei ma z tego tytułu żadnego wpływu.. To jest podstawowy bład firmy - pomyślmy, że jest to 2 tys takich wewnętrznych nieopłaconych transakcji - niechby 2zł pobierano od tego tylko to daje nam 4 tys miesięcznie a 50 tys rocznie... - a moze wiecej dużo wiecej???

Są błedy w działalności - polecam uszczelnic trochę AM

 

Druga sprawa: Ja nie posiadam gotówki - nie jestem majętny - ale mam teraz w AM 300zł wolnych środków - zróbcie możliwość bonusów miesiecznych - za każde niewypłacone przez miesiąc 100zł - coś gratis..

 

Szkoda mi że AM ma kłopoty - w święta Bożego Narodzenia - kiedy byłem zafascynowany całą społecznością domenową i całym tym biznesem myślałem sobie nad tym ze fajnie byłoby gdyby AM znalazł sie na GPW na NewConnect. Teraz po tej informacji o problemach finansowych - nie ma już szans by AM nei padł.. - kazdy bedzie kase wypłacał a takie postępowanie doprowadza do upadku najwieksze banki...

 

Chyba am byla by pierwsza firma na swiecie pobierajaca takie oplaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bazyli

Nie zasłaniaj się proszę tym heroicznym przestrzeganiem innych użytkowników przed AfterMarket bo masz w poważaniu innych użytkowników. Straciłeś domeny (wg mnie, słusznie, bo liczyć procentów nie umiesz (125% to nie 225%) i na milion sposobów próbujesz się odegrać na firmie Michała.

To nie Ciebie przypadkiem jeszcze nie tak dawno poszukiwano w celu pewnych rozliczeń?

http://di.pl/topic/84419-o-domenach-nad-jeziorem-iii/page__st__40

 

A co do owych procentów...dyskusja zdaję się dotyczyła zapisu regulaminowego mogącego wprowadzać w błąd.

 

Odpowiedź z Frazeologia.pl :

 

...Rzeczywiście jest to napisane niezrozumiałym językiem ekonomicznym...

 

Napisz, albo skontaktuj się z katedrą językoznawstwa UJ to coś Ci uświadomią...

A może chcesz opinie na temat niedozwolonych zapisów umownych zawartych w regulaminie kont debetowych AfterMarket.pl i Dropped.pl ? Oczywiście tych obowiązujących w Unii? to śmiało, podam Ci kontakt do osoby zajmującej się tą sprawą w UOKiKu...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Tak Bazyli. Sądy, UE, UOKiK itp. itd. My to już wszystko wiemy ale Ty nadal chyba nie wiesz nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak z czysto biznesowego punktu widzenia - jest jeden bład w działalności AM - dlatego wplywy sa mniejsze niż powinny byc - jest rynek sprzedazy za plecami AM - przenoszenie domeny wewnątrz AM powinno być powiązane z opłatą - bo skoro ktoś przenosi domenę na inne konto wewnętrzne to znaczy ze zaszła transakcja a AM nei ma z tego tytułu żadnego wpływu.. To jest podstawowy bład firmy - pomyślmy, że jest to 2 tys takich wewnętrznych nieopłaconych transakcji - niechby 2zł pobierano od tego tylko to daje nam 4 tys miesięcznie a 50 tys rocznie... - a moze wiecej dużo wiecej???

Są błedy w działalności - polecam uszczelnic trochę AM

 

Znasz jeszcze jakieś teorie spiskowe? Rosjanie zestrzelili Tupolewa? Brzoza zaatakowała?

Człowieku - gdyby AM wprowadziło płatność za transfer wewnętrzny, to by ludzie przenosili domenę do zewnętrznego rejestratora, by po kilku dniach wracać z nią na inne konto AM. Może pojedź po bandzie po całości i zaproponuj aby AM omijał obecne zasady i pobierał opłatę także za transfer poza AM w takim razie? No dawaj dalej, dla zupełnej pewności czy ktoś nie unika haraczu, a twoim zdaniem winien płacić(!), może jeszcze opłata za transfer przychodzący zewnętrzny, co? A może jakaś komórka szpiegowska pilnująca, by domena nie miała prawa wrócić do AM po tygodniu na inne konto? I dawaj info, kto zabił Kaczyńskiego???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×