Jump to content
apze

Zmiany w gronie moderatorów

Recommended Posts

Chciałbym poinformować, że użytkownik PB nie posiada już dostępu do narzędzi moderacyjnych di.pl. Wielokrotnie zarzucano mu stronniczość z uwagi na to, że Przemek kieruje premium.pl i działa konkurencyjnie w stosunku do innych przechwytywaczy.

Sprawdziłem wszystkie logi moderacyjne - regularnie to robię - i nie doszło do żadnych nadużyć.

Przypomnę, że każdy użytkownik ma możliwość moderacji swoich postów kilkadziesiąt minut po ich napisaniu.

Jednak wielu użytkowników wątpi w czystą grę moderacji, więc zdecydowaliśmy się dla świętego spokoju na taki krok.

 

Dziękuję też Przemkowi za dotychczasową pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak wielu użytkowników wątpi w czystą grę moderacji

"Gra" tych wątpiących z pewnością była czysta. Nie sądziłem, że ugniecie się przed takimi naciskami, ale co tam nie moje forum.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Gra" tych wątpiących z pewnością była czysta. Nie sądziłem, że ugniecie się przed takimi naciskami, ale co tam nie moje forum.

 

Dla mnie tak samo dziwna decyzja, tym bardziej forma tego komunikatu - można odnieść wrażenie, że pb czymś zawinił :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba Pb ktoś nie lubi.

 

A ja miałem taką sytuację, mój temat "odnowienie domen 200 zł taniej" niespodziewanie wzbudził życzliwe zainteresowanie połowy forum. Od tego czasu jacyś malkontenci zaglądają do tego tematu i mi ubliżają.

 

Czy nie da się czegoś zrobić - zablokować temat na przykład, aby przestali mi ubliżać?

Czy takie ubliżanie jest w dobrym tonie i zgodne z regulaminem forum?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba Pb ktoś nie lubi.

 

A ja miałem taką sytuację, mój temat "odnowienie domen 200 zł taniej" niespodziewanie wzbudził życzliwe zainteresowanie połowy forum. Od tego czasu jacyś malkontenci zaglądają do tego tematu i mi ubliżają.

 

Czy nie da się czegoś zrobić - zablokować temat na przykład, aby przestali mi ubliżać?

Czy takie ubliżanie jest w dobrym tonie i zgodne z regulaminem forum?

 

Słyszeliście? Przestańcie mu ubliżać!! :lol:

 

PS. Przepraszam za OT i poproszę o 10%.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Czy nie da się czegoś zrobić - zablokować temat na przykład, aby przestali mi ubliżać?

Czy takie ubliżanie jest w dobrym tonie i zgodne z regulaminem forum?

 

Mogę wziąć te robote :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy takie ubliżanie jest w dobrym tonie i zgodne z regulaminem forum?

 

Nie jest:

 

06# Do załatwiania prywatnych spraw służy opcja PW (Prywatna Wiadomość).

 

Ale też trochę prowokujesz takie wpisy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba nawet lepiej dla PB ;) Kiedys zostalem moderatorem mojego ulubionego forum, to odechcialo mi sie tam wchodzic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×