Jump to content

leonsas

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

leonsas last won the day on March 24

leonsas had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About leonsas

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. ozonowanie.bio Drodzy Forumowicze, Zapraszam, może komuś podpasuje. Pozdr.
 2. wyszukaj.to Drodzy Forumowicze, chętnie poznam Waszą opinię o wartości tej domeny, pozdr.
 3. Rozumiem, że przy takim wyniku dla zdrowe.menu - xxx, jak pisaliście wyżej jest do osiągnięcia?
 4. Trochę się mylisz. Chciałby kupić
 5. moje.menu i zdrowe.menu - myślałem o konkurencji dla pysznego i pizzy (albo dla nich). 'zdrowe' do zamawiania - menu skojarzenie najprostsze z kartą, a 'moje' do interakcji z Klientami. Dzięki za dotychczasowe opinie.
 6. @FlashT nie chodzi o to, że ktoś ma obsesję. U mnie od razu, po info o sprzedaży moje.menu, naciskał mnie Bradford na podanie danych - to się dzieje. A tak na marginesie - słabą drogę wybrał, bo nazwa polska, o on niby Niemiec :):) A później, miałem nieudane logowania na konto z Holandii. Poza tym nagłówki maila od Bradforda puste:)
 7. Można próbować podszyć się pod kogoś, żeby wyłudzić dostęp do konta (u mnie jeszcze chciał nr tel:) i dźwignąć co się da:)
 8. Aż zapytam z ciekawości. Czy chętnym na zakup był p. Bradford K.?
 9. Podbijam. Forumowicze, naprawdę chętnie poznam Wasze opinie. Jeśli do nie wszystkich, to do poszczególnych. Z góry dziękuję.
 10. Jestem pewien, że chodzilo o wyludzenie danych osobowych. U mnie było identycznie.
 11. Ja bym uważał. Nie wiem czy to nie wyłudzanie. Kiedy wystawiłem jedną z domen, od razu odezwał się dziwny gość, że chce przez paypal - szybko, już, już. Wstrzymałem temat i gość się później nie odezwał. Nie wiem, czy to nie wyłudzanie danych osobowych, żeby potem móc próbować włamywać się na konta.
 12. offshop.eu Mam parę domen. Chciałbym sprzedać. Czy ktoś pomoże to wycenić? offshop.eu offmoda.eu dziecialia.pl oponalia.pl szukalia.pl zdrowe.menu moje.menu
 13. Ja sie nie znam - to Wy wiecie lepiej. Dlatego pytam ekspertow.
 14. Myslalem o domienie pod handel, z jakimis pozytwynymi inklinacjami - czytane/mowione szybko SKLEPTAK (gdzie kupiles - w 'skleptaku") - tworzy zbitek slowny. Pomyslalem ze moglby funkcjonowac jako osobne slowo/marka?
 15. skleptak.pl Chetnie poznam Wasze wyceny. Czy to cos warte? Podro.
×