Jump to content

Migam

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Migam

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sorry ale jeśli firma odpowiada po 3 dniach, depozyt 1000 eur jest nie na miejscu. Co innego gdybym miał info w ciągu kilku godzin/max 24. Wiedziałbym, że to firma pro. A tak - zdania nie zmienię.
 2. Wreszcie odezwali się z realtime. Po 3 dniach! :-) Konto nieaktywne - należy wpłacić depozyt minimum 1000 EUR, konto będzie włączone :-) Jednym słowem realtime - firma ŚMIECH NA SALI.
 3. Czy macie wiedzę co jest nie tak, że na realtime dostaję poniższy komunikat. Nie zlecałem przechwycenia domen wcześniej na koncie, nie licytowałem. Konto musi się jakoś "uleżeć" czy jak? You are not allowed to make another bid as you have already reached your limit of 0 domains. In "Conditions" you can see how this value is calculated an how you can increase it.
 4. Dzięki za info ad. .eu. .pl - rozumiem, że masz na myśli dodanie do przechwycenia w af czy prem. Tak? .com - dropcatch.com, ewentualnie snapnames.com i ew. słabe (przechwytywanie nie tak pewne) sav.com. Czy coś jeszcze było omawaiane?
 5. Popełniasz podstawowy błąd - Know Your Enemy ;-)
 6. Może to Ci w czymś pomoże. Kiedyś dostałem ofertę zakupu domeny od ... osoby trzeciej (niby agenta/brokera). Że mam podobną, a agent reprezentuje właściciela domeny i może jestem zainteresowany. Byłem zainteresowany. Cała operacja odbyła się przez "agenta", którym mógł być właściciel domeny albo ktoś inny. Operacja zakupu/sprzedaży domeny nastąpiła przez serwis AF.
 7. To ja opowiem o 2 ciekawych sytuacjach (obie AF). 1. Ktoś ustawił aukcję domeny. 1 pln - bo domena wkrótce wygasała. Aukcja się powoli kończy. Licytuję na 10 czy 20 złotych - nie pamiętam. Moje oferty nie są przyjmowane. Coś nie halo. Trzeba się co chwilę logować. Domena finalnie nie sprzedana - nie było ofert kupna. 2. Jest licytacja przechwyconej domeny. 2 konta licytują jak szalone, co chwila przebijają, przebijają, chyba do 800-1000 pln. Aukcja zakończona sprzedażą. Po 2 tygodniach sprawdzam co tam się dzieje z domeną. Domena wg. dns.pl wróciła do puli. Można ją było ponownie przechwycić/licytować. Dziwne to wszystko.
 8. Jest może jakaś grupa dyskusyjna, fb, yt - gdzie można poczytać więcej nt. spółki na Litwie?
 9. Czy macie jakaś stronkę na której sprawdzacie domenę .eu albo .com gdzie jest info abonenta, do kiedy jest ważna itp? Może da się to sprawdzić hurtowo np. wpisując kilka domen?
 10. Dawno, dawno temu trafiłem na stronkę gdzie po podaniu danych abonenta (id?, nazwisko, nip - nie pamiętam) można było sobie sprawdzić kto jakie ma domeny. Można było zadzwonić czy zapytać o kilka domen z portfolio. Czy znacie może taką stronkę? A może jest jakiś sposób aby zobaczyć kto jest właścicielem domeny gdy widać tylko dane aftermarket cypr albo premium1 itp.
 11. Czy jest może jakiś spis kto jest pod jakim nickiem na Aftermarket? Pytam bo są konta co mają np. 300, 500 transakcji, licytują między sobą przechwyconą domenę a potem domena wisi albo wraca do puli. Może ktoś zauważył jakiś schemat zakupów/licytacji z kont z dużą liczbą transakcji? Czy to możliwe, że ktoś kupuje domeny np. za 1000+ i sobie ustawia kontakt/mail bez pomysłu na domenę?
 12. Jeśli chodzi o przechwytywanie polskich domen nie mam problemu. Znam polskie firmy oferujące takie usługi. Gdzie przechwytujecie domeny .eu albo .com czy .net? Czy jest jakieś miejsce w sieci z rozsądnymi cenami, warunkami?
×