Jump to content

dawwidp

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About dawwidp

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

1,331 profile views
 1. SzklaneMeble.pl Witajcie, Sprzedam domenę SzklaneMeble.pl. Kontakt priv.
 2. Aerobilet.pl - sprzedana DobreSejfy.pl - sprzedana EpicGames.pl - sprzedana SzklaneSciany.pl - sprzedana Zachęcam do składania ofert na pozostałe domeny: Cena wywoławcza: 80 PLN Sprzedam również jako komplet.
 3. Wext.pl DobreSejfy.pl Brixly.pl Extrato.pl Betonix.pl Houzy.pl Viveo.pl Aloa.pl Flashy.pl Aerobilet.pl OpenProjects.pl OpenProject.pl SeksChat.pl Idiomy.pl CadDesign.pl KreoDomy.pl OazaSmaku.pl DomwZieleni.pl Cytujemy.pl NaSznurku.pl AboutMen.pl ArtCaffe.pl CoffeeLife.pl DogHotels.pl EnergyRent.pl EpicGames.pl FairSquare.pl Oksyda.pl ILoveMyDog.pl FlowerArt.pl SzkalneSciany.pl LadnyDom.eu LadyBike.pl LatwyBiznes.pl LeadMe.pl LoveChat.pl MasterLabs.pl NailCare.pl ShoeZone.pl ActiveClub.pl WildDog.pl WildWorld.pl TeamTalk.pl OdArchitekta.pl WybierzProjekt.pl ZbudujSiebie.pl FabrykaBajek.pl InzynierBudowy.eu Witajcie, Mała wyprzedaż portfolio. Oferty można składać na pojedyncze adresy, wybrane zbiory lub całość. Na oferty czekam do końca tygodnia. Pozdrawiam
 4. Bestfiles.pl Sprzedam domenę z ruchem w granicach 830uu.
 5. Nigdzie nie napisałem, że jest to niemożliwe. Poddałem wątpliwości tylko metodę, która posłużyła do takiego założenia opcji. Parę lat temu wycofałem się z inwestowania w domeny i nadrabiam zaległości w wiedzy. Już prawie sobie wymówiłem, że pewnie gdzieś jest wyszukiwarka adresów po dacie wygaśnięcia. Dziękuje Panowie za Wasze odpowiedzi.
 6. W 100% zgadzam się z tym co napisałeś, ale jak to możliwe, że komuś udaje się znaleźć taką domenę. Czy jedynym wyjaśnieniem jest to, że zainteresowany obserwował wcześniej domenę?
 7. Witam wszystkich, Mam do Was pytanie dotyczące wykupienia opcji na domenę w last minute tzn. w przed dzień dodania oferty do puli domen oczekujących do przechwycenia. Jak to możliwe, ze komuś udaje się zarejestrować taka opcje tuż przed spadem?
 8. Witam Sprzedam zestaw 4 domen ociepleniapoddaszy.pl ociepleniabudynku.pl ociepleniedomu.pl ociepleniadomu.pl Propozycję proszę na priv.
 9. Witam Sprzedam domenę chomikuj.com.pl Zarobki: http://zapodaj.net/7080332ccaa0.jpg.html
 10. Opcje: Torbypapierowe.pl 2014.03.18 18:02:59 Gleby.pl 2014.02.19 20:30:51 Firanka.pl 2014.02.19 20:31:19 Fototapeta.pl 2014.02.19 20:31:20 Oferty proszę wysyłać na priv. Pozdrawiam
 11. Witam Sprzedam domenę SerwisFotograficzny.pl Oferty proszę kierować pod adres: dawwidp@wp.pl Pozdrawiam
 12. Witam Na sprzedaż domena WykupMieszkan.pl Zachęcam do składania ofert.
 13. Aukcje od 10 PLN: mikropodsluchy.pl meblezmetalu.pl deskop.pl zaopatrzenietechniczne.pl Dzisiaj o 20:00 koniec. Zapraszam
 14. Aukcja od 10 PLN bez ceny minimalnej. Rozliczeniafinansowe.pl Zapraszam.
 15. Dzisiaj o 20 koniec aukcji.
×