Jump to content
xlodder

Oficina.pl

Recommended Posts

Oficina.pl

z hiszpańskiego:

- biuro,

- urząd,

- gabinet,

- kancelaria.

 

Domena miała już 5 zapytań o cenę. Zakupiona ponad rok temu.

 

Witam,

Jak w temacie.

Proszę o wycenę domeny Oficina.pl

 

z hiszpańskiego biuro, urząd, gabinet, kancelaria.

 

Domena miała 5 zapytań o cenę.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzedalbym za kazda cene powyzej 500zl , ogolnie nawet bym jej nie zarejestrował wizualnei i fonetycznie mi nie podchodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie tego typu oferty dostawałem w odpowiedzi na moje niskie XXXX. Mimo wszystko mam nadzieję, że kiedyś ta domena osiągnie pułap tego niskiego - średniego XXXX.

Może ktoś jeszcze się wypowie?

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzedalbym za kazda cene powyzej 500zl , ogolnie nawet bym jej nie zarejestrował wizualnei i fonetycznie mi nie podchodzi.

Bardzo trafne. Nie każde słowo wzięte wprost z języka obcego ma perspektywy domenowe w Polsce. Tutaj jest używane słowo "oficyna". Natomiast gdy spojrzałem na tytułową domenę skojarzyło mi się słowo "officyna" na jakieś niezależne (OFFowe) wydawnictwo, ale już zarejestrowana, chociaż nie jest zagospodarowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzedalbym za kazda cene powyzej 500zl , ogolnie nawet bym jej nie zarejestrował wizualnei i fonetycznie mi nie podchodzi.

Nic dodać, nic ująć.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oficina.pl

 

Domena miała 5 zapytań o cenę.

Farciarz z Ciebie. W zasadzie na żadnej domenie z tym słowem kluczowym ( nawet na .es ) nic porządnego nie ma a do Twojej lgną jak pszczoły do ula.

Gdyby nie to, że o jedną z moich domen z wyrazem pochodzącym z hiszpańskiego ( i zarazem z włoskiego ) mam najwięcej zapytań spośród wszystkich moich domen, trudno byłoby mi uwierzyć, że ktoś w ogóle ją potrzebuje.

Ale okazuje się, że po wpisaniu w wyszukiwarkę "Oficina Sp. z o.o." kilka wyników pojawia się więc to pewnie ktoś z nich ją chce.

Nie wiem jak bardzo będziesz zdeterminowany by ją trzymać ale tradycyjne okolice 2-3k. nie powinny być większą przeszkodą dla większości nabywców. Ale niewykluczone, że zgodzą się na więcej.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×