Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Te przekierowanie na portfolio domeny dryzek.com.pl to żart a wziął się z tej dyskusji

cytat:

'"Daniel Dryzek", bo te kilka liter (12 liter + spacja) drastycznie zwiększają wartość towaru.'

 

Ty cały to jeden wielki żart...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalesin, naprawdę przejrzyj sobie jeszcze raz tę dyskusję, a potem się zastanów do jakich działań się posuwasz po to, aby zarobić marne 20zł, których zresztą mam wielką nadzieję nikt Ci zarobić nie da. Nie dość, że wystawiasz taką aukcję, delikatnie mówiąc dla mnie dwuznaczną z moralnego punktu widzenia, ale powiedzmy, że ok, biznes to biznes itd. (chociaż mam wątpliwości czy w przypadku aukcji FM można mówić o biznesie), to jeszcze promujesz ją tutaj na bezczelnego. Żerowanie na cudzej renomie to naprawdę nie jest najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez przesady ;) Przeciez nazwisko Dryzek nie nosi 1 osoba w Polsce :P Za to ostatnio widzialem na aftermarket domene theogoral.pl czy jakos tak ;) To juz jest chyba bardziej watpliwa moralnie domena :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja myśle panowie ze Daniel tylko raz zabral glos w tym topicu i jakos wielkich zalow nie mial tylko wskazal raczej na wlasciwy kierunek dzialan jesli chodzi o domeny...tak wiec bez przesady ;) z calym szacunkiem, ale sporo szanowanych domeniarzy rejestruje domeny z nazwiskami, nie swoimi ale do odsprzedazy - przejrzyjcie portfolia :P vide przykład tutaj:

 

http://www.kopalniadomen.pl/pl/domena/names

 

ze juz nie wspomne o imionach ;) jeszcze niedawno wszyscy grzmieli ze proponowanie do sprzedazy domeny zarezerwowanej to jest bee ale jak wprowadzil to Michal na Dropped przez aukcje FM to juz jest ok :P tak wiec....bez rydzykowania na forum :P

Edited by isildur

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Kalesin, naprawdę przejrzyj sobie jeszcze raz tę dyskusję, a potem się zastanów do jakich działań się posuwasz po to, aby zarobić marne 20zł, których zresztą mam wielką nadzieję nikt Ci zarobić nie da."

Nie ja ją rozpocząłem, na moją aukcję zwrócił uwagę (ups sorry) Promedica.

Edited by kalesin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popatrzcie na to:

 

 

KLIK

 

Dobre :P

 

Wszedłem zobaczyć aukcję... spojrzałem ile jest odsłon.. odświeżyłem stronke i juz... 15 odsłon więcej.

 

Ten ktoś siedzi i ciągle nabija "oglądalność" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobre ;)

 

Wszedłem zobaczyć aukcję... spojrzałem ile jest odsłon.. odświeżyłem stronke i juz... 15 odsłon więcej.

 

Ten ktoś siedzi i ciągle nabija "oglądalność" :P

 

Tego to nawet automat nie przerobi....Wyświetleń: 73684....

przyjmujemy zakłady jakieś ile będzie nim się aukcja skończy?

 

Obstawiam jakieś 500k w tym tempie

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobre :P

 

Wszedłem zobaczyć aukcję... spojrzałem ile jest odsłon.. odświeżyłem stronke i juz... 15 odsłon więcej.

 

Ten ktoś siedzi i ciągle nabija "oglądalność" ;)

 

nie wiem czy to możliwe, jednak czasami są takie spontany na allegro... może to też pomysł na reklamę, tylko aby nie anty....?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli już mówicie o nazwiskach, to ja w tym miejscu chciałbym podziękować Michałowi z Dropped.pl()(Noname), który przekazał mi domenę z nazwiskiem za darmo ;)

kalesin - nie komentuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnoszę wrażenie że najbardziej zainteresowany wcale się tą domeną nie interesuje sądząc z Jego jedynego w temacie posta. A handel nazwiskami jak już wspomniano jest tu normą i nie ja go wymyśliłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja myśle panowie ze Daniel tylko raz zabral glos w tym topicu i jakos wielkich zalow nie mial tylko wskazal raczej na wlasciwy kierunek dzialan jesli chodzi o domeny...tak wiec bez przesady ;) z calym szacunkiem, ale sporo szanowanych domeniarzy rejestruje domeny z nazwiskami, nie swoimi ale do odsprzedazy - przejrzyjcie portfolia :P vide przykład tutaj:

 

http://www.kopalniadomen.pl/pl/domena/names

 

ze juz nie wspomne o imionach ;) jeszcze niedawno wszyscy grzmieli ze proponowanie do sprzedazy domeny zarezerwowanej to jest bee ale jak wprowadzil to Michal na Dropped przez aukcje FM to juz jest ok :P tak wiec....bez rydzykowania na forum :P

 

Zgadzam sie z powyzszym. Niektorzy sa tak "moralni", ze nawet wszyscy swieci w niebie przy nich to grzesznicy i obludnicy. Gdzies na forum byla nawet dyskusja, jak zarabiac na domenach z nazwiskami - jakos tutejszych moralniakow tam nie widzialem, zeby uwazali to za cos nagannego. Sam Daniel nawet podszedl do tego zartobliwie i obojetnie i nie robi szumu, jak co poniektorzy. Sluszna uwaga a propos sprzedawania rezerwacji - ilez to bylo ochow i zali, jacy to oszusci sa na allegro, bo sprzedaja rezerwacje... Niejeden teraz rzucil sie na FM i jakos nie pamieta, jak cieleciem byl...

 

Odnosnie duzej ogladalnosci, to moze chlopak sobie jakas literowke, albo cale portfolio przekierowal na ta aukcje? Tez tak czasami robilem, gdy domena nie zarabiala, a miala spory ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam sie z powyzszym. Niektorzy sa tak "moralni", ...

Dokładnie, swój post wpisałem w tonie żartobliwym o "arbitrażu" ;)

Domena jak każda inna z nazwiskiem i pod arbitraż nie powinna podlegać (z wyjątkiem znaku graficznego gdyby ktoś zrobił taki sam i się pod nim podpisywał) więc nie ma co robić z igły widły.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za poparcie. ;)

Jaka to literówka może dać taki ruch? :P

Przecież ruch jest z Wykopu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×