Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

To chyba jakiś "wałek".

We wszystkich aukcjach licytuje ta sama osoba i w tej aukcji zaraz (jakieś 2 min.) po wystawieniu - trochę to podejrzane.

Później zaczną się odwołania ofert :P

 

Myślę podobnie. Chyba, że licytujący czaił się co noc, aż ta (taka) aukcja zostanie wystawiona ... i wyczaił ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widocznie Anians bierze wszystko co jarooo19 ma ;)

 

Jak można w tak perfidny sposób to robić. Przypomina mi to zachowanie nastolatek które robią dodatkowe konta na NaszejKlasie by dopisać sobie komentarzy na docelowy profil. A jest to tak widoczne że aż czasami nie mogę w to uwierzyć że ktoś na takie coś wpadnie.

 

Wracając do powyższej aukcji, ciekaw jestem kiedy użytkownicy jarooo19 i anians zostaną wyróżnieni dodatkową wypiską na profilu (Użytkownik zawieszony) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D

 

Jeśli sprzedający nie uważa ,, ż " za literę , to faktycznie ma rację,

że sprzedaje domenę dwuliterową- dwu literową znaczy się... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

już.com.pl UNIKAT Dwuliterowa

 

Zarejestrowana w az.pl

 

 

Napewno autorowi aukcji chodziło o to że rejestrator ma 2 literową nazwę (az.pl) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja również nie mogłem uwierzyć :D

Po aukcji sprawdziłem jeszcze 3 razy czy to nie była przypadkiem literówka.

 

Gratulacje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rarytas

http://www.allegro.pl/item794362845_raryta..._setki_tys.html

 

Nowi podbijający... pewnie tylko czekali na taką domenę...

 

Ooo ... dzięki za info, sprzedający to kolo od jednej z aukcji na których wylicytowałem u niego domenę (a jak się później okazało była tylko zarezerwowana i nawet jej oczywiście potem nie zarejestrował), przelałem kaskę i cisza jak makiem zasiał :D

 

Obiecałem mu mailowo, że każdemu licytującemu w jego aukcji będę wysyłał maila z przykładem niewywiązania się z transakcji. Przeglądałem jego aukcje dziś rano, ta jeszcze była na poziomie 1,25 chyba.

 

Otrzymał dwa komentarze od swojego podstawionego kolegi, a jedna z domen, którą mu niby sprzedał nie jest zarejestrowana, nie jest nawet zarezerwowana, leży do dziś wolna (może podczas trwania aukcji była w rezerwacji - nie pamiętam akurat).

 

Jeśli chodzi o domenę której aukcje przytoczyłeś, to jakiś cud, bo on ją sprzedaje po raz drugi - tutaj link do aukcji tej samej domeny :D

 

Wysłałbym informacje do licytujących obecnie o tym, że to nieuczciwy dzieciak, ale po co mam wysyłać info do jego kolegów (którzy już przecież o tym wiedzą). Allegro oczywiście na bieżąco informuję o tych wszystkich przekrętach, ale reakcji nie ma za bardzo z ich strony.

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×