Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Zainspirowany domeną qpiec.pl z postu wyżej :( wpisałem w przeglądarkę qpa.pl i widzę, że Sedo ma jakieś nowe szblony strony :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Zainspirowany domeną qpiec.pl z postu wyżej :( wpisałem w przeglądarkę qpa.pl i widzę, że Sedo ma jakieś nowe szblony strony :)

 

DD

Pojawiają się już od jakiegoś czasu na domenach nie przypisanych do konta użytkownika Sedo.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pojawiają się już od jakiegoś czasu na domenach nie przypisanych do konta użytkownika Sedo.

 

Oto całe sedo: nie dodało mi domeny i nawet nie raczyli mnie poinformować. Gdybym tu nie zajrzał, nawet bym o tym nie wiedział... Ciekawe z iloma jeszcze domenami tak mam, w przeszłości nieraz się to zdarzało i np. chcąc sprawdzić statystyki przed sprzedażą domeny orientowałem się, że od pół roku nie jest zaparkowana (choć ją dodawałem)...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Oto całe sedo: nie dodało mi domeny i nawet nie raczyli mnie poinformować. Gdybym tu nie zajrzał, nawet bym o tym nie wiedział... Ciekawe z iloma jeszcze domenami tak mam, w przeszłości nieraz się to zdarzało i np. chcąc sprawdzić statystyki przed sprzedażą domeny orientowałem się, że od pół roku nie jest zaparkowana (choć ją dodawałem)...

A z kąd mają wiedzieć, że to Twoja domena? I z jakiej racji mieliby inwestować swój czas w informowanie ludzi podających ich DNSy?!

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
A z kąd mają wiedzieć, że to Twoja domena? I z jakiej racji mieliby inwestować swój czas w informowanie ludzi podających ich DNSy?!

Skąd!!! :(

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A z kąd mają wiedzieć, że to Twoja domena? I z jakiej racji mieliby inwestować swój czas w informowanie ludzi podających ich DNSy?!

 

Stąd, że dodałem ją w swoim panelu? Zawsze jak się doda domenę do sedo, to jest ona na czerwono nad listą domen w oknie 'domain management', a potem znika. Zakładam, że skoro zniknęła, to znaczy że pozytywnie przeszła weryfikację i się dodała. Zakładam tak dlatego, że jeśli weryfikacja się nie powiedzie, dostaję maila z informacją o tym. Niestety, zdarza się (zbyt często), że domena (ta czerwona) zniknie, powiadomienia nie dostaję, a mimo to nie zostaje dodana. Ten błąd utrzymuje się już od paru lat (pisałem w tej sprawie ze dwa razy), ale oczywiste jest, że sedo jest to na rękę, ponieważ zyskiem z takich domen nie muszą się z nikim dzielić... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie sposób dodawania domen w Sedo mi się nigdy nie podobał..

 

P.S Znów nam się OT robi :(

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
www.nieruchomosci.pl (to funkcjonalna domena)

 

Ale nieruchomosci.pl nie ma przypisanego hosta, więc po jej wpisaniu przeglądarka automatycznie dodaje www i wchodzi na powyższą. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale nieruchomosci.pl nie ma przypisanego hosta, więc po jej wpisaniu przeglądarka automatycznie dodaje www i wchodzi na powyższą. :-)

 

si, ale o mailu biuro@nieruchomosci.pl kupujacy moze pomarzyc :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jeszcze ten obrazek pod aukcją :blink:

 

Ze strony „o mnie” wynika, że to zdjęcie sprzedawanego przedmiotu. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :);):blink: :blink: :lol:;):lol: :lol:

Czy ktos moze juz skorzystal z tej oferty?? bo szukam firmy, gdzie mozna zarejestrowac jakies wolne dowolne domeny globalne .pl regionalne .gov funkcjonalne za pół-darmo! ??

 

"STOP PIJANYM KIEROWCOM"

Share this post


Link to post
Share on other sites
"STOP PIJANYM KIEROWCOM"

 

To ma sens. Chodzi o to aby nie kupować domen po pijaku. Same ninje + literówki. Nauczony doświadczeniem - popieram :blink:

 

AR

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ma sens. Chodzi o to aby nie kupować domen po pijaku. Same ninje + literówki. Nauczony doświadczeniem - popieram :blink:

 

O tak, o tak!:blink: Pare browarow + moj brak doswiadczenia i wyczucia = ok 20 skrajnych nindz, do ktorych sie za nic nawet nie przyznam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×