Jump to content
Sign in to follow this  
MOSCHINO

matkaidziecko.pl

Recommended Posts

matkaidziecko.pl

 

Przejąłem tą domenę dla żony z myślą o postawieniu serwisu, ale chyba nic z tego nie będzie. Co o niej sądzicie? myślicie, że ma jakiś potencjał, prócz serwisu dla matek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdyby było mamaidziecko to pewnie serwis tak i sprzedaż na nazwę jakiegoś czasopisma papierowego lub internetowego.

natomiast nie pasuje mi tutaj ta matka.

 

Jest wiele domen podobnych dla takiego serwisu, które lepiej brzmią i są wolne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, mimo wszystko obydwu wersji nie zarejestrował bym, chyba że faktycznie pod własny projekt.

O klienta może być ciężko, ale życzę powodzenia w sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi. W zasadzie myślałem rejestrując ją o żonie ponieważ chciała założyć serwis dla mam lub bloga. Chciałem informacyjnie zapytać czy jest coś warta według was.

Wybaczcie za offtopic, ale dlaczego nie mogę na przykład dodać kolejnego tematu w tym dziale? Czy jest jakieś ograniczenie dodatkowe dla nowych użytkowników?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi. W zasadzie myślałem rejestrując ją o żonie ponieważ chciała założyć serwis dla mam lub bloga. Chciałem informacyjnie zapytać czy jest coś warta według was.

 

Wybaczcie za offtopic, ale dlaczego nie mogę na przykład dodać kolejnego tematu w tym dziale? Czy jest jakieś ograniczenie dodatkowe dla nowych użytkowników?

 

Raz na dzień. Wszyscy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz na dzień. Wszyscy.

Wszystko by się zgadzało, ale przecież ja temat założyłem wczoraj... Czy tu działa jakiś licznik 24h?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ile czasu juz zarejestrowana?

Chyba najbardziej niefortunne pytanie jakie można zadać na tym Forum.

 

Sprawdź we WHOIS ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×