Jump to content
yaros

sztanga.pl

Recommended Posts

Dla mnie sztanga.pl - za minimum 5 tys. bym oddał. Za mniej raczej nie. Fajna domena.

Trzymaj i czekaj.

 

3 pierwsze posty w tym temacie, powinny być wykasowane bo to nie dział - " Z czym Ci się kojarzy moja domena " lub " Napisz mi swoją bajkę na temat mojej domeny "

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 pierwsze posty w tym temacie, powinny być wykasowane bo to nie dział - " Z czym Ci się kojarzy moja domena " lub " Napisz mi swoją bajkę na temat mojej domeny "

Ten dział to nie tylko wycena ,ale także opinia , dlatego koledzy, a także ja wyraziliśmy opinię z czym ta domena nam się kojarzy . Myślę, że to może też być pomocne w ustawieniu ceny dla kk ,przez właściciela domeny .

Edited by tomekb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również stawiam na dobre średnie x xxx.

 

 

+ 1

 

 

Ten dział to nie tylko wycena ,ale także opinia , dlatego koledzy, a także ja wyraziliśmy opinię z czym ta domena nam się kojarzy . Myślę, że to może też być pomocne w ustawieniu ceny dla kk ,przez właściciela domeny .

 

 

Dodam (akurat nie dotyczy to tej domeny, jednak jak widzę coraz większej grupy tu dodawanych), że czasem w stosunku do niektórych ocenianych domen żart lub ironia jest najlepszym komentarzem.

Edited by andrasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna pod brand. Trzymaj i czekaj na rozsądną ofertę :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×