Jump to content
Sign in to follow this  
Guest anglik

Czy ciężko zrozumiec?

Recommended Posts

Guest anglik

Proponuje umieszczenie baneru nad działem 'wycena domen', z napisem "DOMENY WYCENIAMY TYLKO OPŁACONE".

 

Już mi ręce opadają, bo się powtarza i powtarza na ten temat.

 

Niektórzy forumowicze konsekwentnie celują w wyceny domen tylko zarezerwowanych. Nie docierają sugestie???

 

A może to efekt brakującego ogniwa w teorii Darwina??? :rolleyes:

 

Sam nie wiem............

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem istnieje, 50% wycenianych domen jest warta reg fee. Jednak rozwiązać go nie jest łatwo. Jeśli ktoś ma jakieś pomysł prosze sie wypowiadać :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

za każde dodanie do wyceny domeny zarezerwowanej proponuję aby ten ktoś otrzymywał ostrzeżenie (np. 2 takie ostrzeżenia i ban na 1 miesiąc, trzecie ban na 3 miechy a 4 ban pół roku) może wtedy by sie troche zniechęcili

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wtedy założy nowe konto :rolleyes:

 

proponuje nie odpowiadac na watki gdy wyceny domen, ktore sa zarezerwowane

ew. zamykac watki i wysylac na PM zakladajacego info aby zajrzal do reg. forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nie ma czegoś takiego jak blokowanie dostępu z danego nr IP(jakby dana osoba przeginała z tymi zarezerwowanymi), a co do wysyłania na PM informacji o reg. forum nic nie da bo jak ktoś będzie chciał to i tak da taką domenę do wyceny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Z tym IP to troche przesadziłeś, ale dobre to było :rolleyes:

 

Może jakieś pięcio sekundowe przekierowanie pod wycena domen na strone 'stroboskopową' Z napisem 'DOMENY NIE OPŁACONE SĄ WARTE 0 ZL'.

 

Nie wiem....

 

Pozdrawiam

ps.ale się usmiałem przy tym IP

cybersq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tym IP to troche przesadziłeś, ale dobre to było :rolleyes:

 

Może jakieś pięcio sekundowe przekierowanie pod wycena domen na strone 'stroboskopową' Z napisem 'DOMENY NIE OPŁACONE SĄ WARTE 0 ZL'.

 

Nie wiem....

 

Pozdrawiam

ps.ale się usmiałem przy tym IP

cybersq

 

Niewiem czy to takie śmieszne dla osoby zablokowanej.

Mam konto na jednym forum gielgowym, na którym można grać w wirtual giełde, i na owym forum mod ustawił coś takiego, że jak zrobisz drugie konto, to masz dożywotni ban i właśnie kieruje sie nr IP, i wtedy sie zastanowisz, czy dawać zarezerwowaną czy nie do wyceny.

A tak wogóle to ja bym wysyłał wraz z listem do potwierdzenia rejestracji, że nie można dawać do wyceny domen zarezerwowanych, bo regulaminu i tak prawie nikt nie czyta

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ok. Uśmiałem sie pozytywnie, bo takie blokady to już ostatecznośc.

 

Pozdrawiam.

cubersq

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety, przez neozdradę i innych dostawców sieci które oferują zmienne ip ten pomysł odpadnie :] Chyba że byłyby blokowane całe zakresy ip, na przykład 83.8.*.* :rolleyes:;)

 

Najlepiej w czytelnym miejscu wielkimi czerwonymi literami napisać zakaz zamieszczania domen, które nie są opłacone i tyle ...

A dla osób które będą zamieszczały takie wyceny to naprawdę banować, bo będzie tego coraz więcej.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakresy można, ale to z kolei zbiorowa odpowiedzialność :rolleyes:

 

Można w regulaminie dopisać, że każdy post z domeną do wyceny musi zawierać formułkę np. "Oświadczam, że domena jest opłacona" czy coś. Wtedy każdy przynajmniej się zastanowi zanim to napisze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można w regulaminie dopisać

 

Ciekawi mnie tylko jaki odsetek userów czyta regulamin zanim zabierze się do pisania ... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×