Jump to content
Kangur

Zmiany na YouTube

Recommended Posts

Słyszeliście już o zmianach na YouTube ?

Ma zniknąć duża ilość bezpłatnej muzyki.

 

źródło 1

źródło 2

 

Płać i płacz!

 

Ciekawe co z tonami muzyki, czyli wrzucanymi całymi płytami, miksami typu chillout, ambient, house i innymi jak nagrania z koncertów - wrzucanymi teoretycznie bezprawnie przez nieuprawnione do tego osoby prywatne. Czy to też wytną? Czy tylko chodzi o oficjalne wytwórnie? Bo z tymi małymi pewnie nie udało się podpisać satysfakcjonujących google kontraktów, albo w ogóle nie zawracali sobie gitary, bo rynek niby mały, a lepiej podpisać umowy z trzema big-playerami skupiającymi wiekszość światowego rynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nawet lepiej, bedzie mnożyła sie konkurencja, nowe portale, nowe trendy. A portal bedzie potrzebował dobrego, ładnie brzmiącego adresu internetowego :)

 

Co do youtuba... Jest wiele aplikacji czy stron oferujących bezpłatna muzyke, m. in: spotify, soundcloud jemendo ( polecam spotify). Youtube duzo straci jesli to nie bedzie tylko plotka.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nawet lepiej, bedzie mnożyła sie konkurencja, nowe portale, nowe trendy. A portal bedzie potrzebował dobrego, ładnie brzmiącego adresu internetowego :)

 

Co do youtuba... Jest wiele aplikacji czy stron oferujących bezpłatna muzyke, m. in: spotify, soundcloud jemendo ( polecam spotify). Youtube duzo straci jesli to nie bedzie tylko plotka.

 

Najlepszy sposób na darmową i w pełni legalną muzykę jest następujący:

 

wyszukać pliki .pls/.m3u ulubionego radia -> wrzucić je do Aimp3 -> wcisnąć "rec" -> cieszyć się tonami darmowej muzyki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszy sposób na darmową i w pełni legalną muzykę jest następujący:

 

wyszukać pliki .pls/.m3u ulubionego radia -> wrzucić je do Aimp3 -> wcisnąć "rec" -> cieszyć się tonami darmowej muzyki

Tego sposobu nie znałem i na pewno wyprobuje! Dzieki!

 

Ale nie mozemy zakladac ze wszyscy potrafia zrobic j/w. Prawdopodobnie wiekszosc internautow ogranicza sie do wpisania tytulu piosenki i nacisniecia klawisza /Enter ;/

No ale nie ma co gdybać, zobaczymy niedlugo jak to bedzie z Najpopularniejszą Tubą na świecie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wyszukać pliki .pls/.m3u ulubionego radia -> wrzucić je do Aimp3 -> wcisnąć "rec" -> cieszyć się tonami darmowej muzyki

Chyba trochę prościej jest z YT sobie przetworzyć utwór dzięki takiej stronce, Przynajmniej ja tak tak czasami robiłem gdy chciałem sobie czegoś innego posłuchać w aucie niż to co radio oferowało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba trochę prościej jest z YT sobie przetworzyć utwór dzięki takiej stronce, Przynajmniej ja tak tak czasami robiłem gdy chciałem sobie czegoś innego posłuchać w aucie niż to co radio oferowało.

 

Wystarczy parę wtyczek do firefoxa (np. YoutubeMp3Podcaster, Bulk Youtube video downloader) i można wszystko ściągnąć w dowolnym formacie. Natomiast mój sposób był na wypadek, gdy w YT niczego już nie będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×