Jump to content
Los_Rozrabiakaneros

Serwer do masowego mailingu

Recommended Posts

Czy ktoś z Was korzysta z dedykowanego serwera/hostingu do masowego mailingu? Mogilbyście polecić jakąś polską firmę ? Interesuje mnie hosting gdzie jest możliwość masowych wysyłek zapytań o zgodę na informację handlową. Znalezłem ofertę http://www.niebieski.net/content/article/291/Mass-Mailing czy warto czy może są inne ciekawe oferty innych hostingodawców?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa oferte ma Mailerlite - rozbudowana analityka i brak limitow.za $99 rocznie. Jest to firma z Litwy z siedziba w Londynie, niestety brak polskiej wersji jezykowej. Zaloz bezplatne trial konto na 30 dni i daj znac czy spelni oczekiwania.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa oferte ma Mailerlite - rozbudowana analityka i brak limitow.za $99 rocznie. Jest to firma z Litwy z siedziba w Londynie, niestety brak polskiej wersji jezykowej. Zaloz bezplatne trial konto na 30 dni i daj znac czy spelni oczekiwania.

 

Witam, jestem przedstawicielem na Polskę systemu MailerLite, oczywiście mamy polską wersje językową oraz polski support: http://www.mailerlite.pl/

 

Jeżeli mogę w czymś pomóc to jestem do dyspozycji.

Edited by MailerLite Polska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktura krajowa?

 

Jeśli zdecyduję się na pakiet a po pewnym czasie będę potrzebował większy, można dokupić większy? Jeśli tak to jak to przebiega?

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktura krajowa?

 

Jeśli zdecyduję się na pakiet a po pewnym czasie będę potrzebował większy, można dokupić większy? Jeśli tak to jak to przebiega?

Faktura krajowa?

- Oczywiście, nie ma problemu.

 

Jeśli zdecyduję się na pakiet a po pewnym czasie będę potrzebował większy, można dokupić większy? Jeśli tak to jak to przebiega?

- są 2 drogi, może to Pan zrobić przez system wybierając wyższy pakiet lub napisać do mnie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×