Jump to content
Sign in to follow this  
lisz55

nazwa.pl domeny w promocji

Recommended Posts

Czy robił już ktoś tak że kupił kilka domen w promocji każdą na innego członka rodziny a potem wszystkie hop na swoje konto?? Czy nazwa.pl nie pluje się czasami??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupować to wiem że się nie plują, bo sam tak zrobiłem, ale chodzi mi czy przy przenoszeniu ich na jedno konto nie będą mieli jakiś ale. Konieczne to może i nie jest ale lepiej się zarządza domenami w jednym profilu niż w kilku :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ja tak robie od kiedy zaczęła się promocja PL za 9,90. Mam potwierane konta po całej rodzinie, kilku kuplach i kloeżankach. :rolleyes: .

Nikt się nie 'pluł'. ;)

 

Pozdrawiam

cybersq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tak robie od kiedy zaczęła się promocja PL za 9,90. Mam potwierane konta po całej rodzinie, kilku kuplach i kloeżankach. :P .

Nikt się nie 'pluł'. :P

 

Pozdrawiam

cybersq

 

A robiłeś też tak na domeny.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
A robiłeś też tak na domeny.pl?

Nie , tam kupiłem tylko jedną domenę. Regionalną za złotówke.

A w nazwie.pl i tak na tym nie skorzystałem, bo to były moje jedne z pierwszych domen; same ninje, i do dzisiaj mi teraz czasem któś to wypomina w rodzinie.hihi

 

Pozdrawiam.

Dzięki za przypomnienie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszedł mi taki pomysł do głowy, że mając kilka kont na nazwie i rejestrując na nich domeny (po za promocją) można by sobie nabijać punkty programu partnerskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Trawiony doświadczeniem z kontami po rodzinie, dla mnie to bez sensu, bo się robi 'burdel' w papierach. Nicki, hasła itp.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trawiony doświadczeniem z kontami po rodzinie, dla mnie to bez sensu, bo się robi 'burdel' w papierach. Nicki, hasła itp.

 

Pozdrawiam.

 

Kwestia prowadzenia odpowiednich zapisków :P Ale myślę, że w przypadku kogoś kto rejestruje znaczne ilości domen (tak, wiem, bardzo nie precyzyjne określenie) to zbieranie tych punktów i wymiana na np. domeny mogła by mieć sens.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ja nie rejestruje dużo teraz; jakieś 3-5 domen na miesiąc, rezerwuje kilkadziesiat. Lustruje je dokładnie i klka razy się im przygladam zanim opłacę. Czasem z nimi nawet rozmawiam (jak nikogo nie ma w domu, bo by mnie już dawno rodzina odesłała do zakładu psychiatrycznego he,he).

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×