Jump to content
vul

anywhere.pl

Recommended Posts

1250 zł

 

Połowa tego co chciałem. Ale jestem zadowolony. Tym bardziej, że 28 czerwca zarejestrowałem ją

z palucha a 6 dni później dobiłem targu na powyższą kwotę. Jak widać na załączonym obrazku - paluszki potrafią czasami zarobić na siebie niezły % w krótkim odstępie czasu ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy pomyślę ile na tej domenie literówek może ktoś zrobić (szczególnie nie znający angielskiego), to kwota wydaje się aż nadto przyzwoita.

 

Małe OT.

W powyższym kontekście bałbym się postawić stronę (czy stworzyć taki brand) o ile nie byłby to projekt dla klientów anglojęzycznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa sprzedaż...

 

Dobra nazwa na obrandowanie np. internetu satelitarnego i telefonii satelitarnej, produktów kat. travel-equipment albo gier zespołowych na powietrzu...

Gdy przestrzeń nieograniczona, a możliwości ograniczone ...dobre "opakowanie" to podstawa :)

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa sprzedaż...

 

Dobra nazwa na obrandowanie np. internetu satelitarnego i telefonii satelitarnej, produktów kat. travel-equipment albo gier zespołowych na powietrzu...

Gdy przestrzeń nieograniczona, a możliwości ograniczone ...dobre "opakowanie" to podstawa :)

.

 

Bardzo dobre spostrzeżenia odnośnie możliwego zastosowania. Jak rejestrowałem domenę to miałem w głowie projekt typu portal turystyczny; informacyjna baza hotelowa i wyjazdowa w Polsce i Europie (coś a'la trivago). Jakby taki projekt pod nią powstał to myślę, że cena niziutka jak na możliwości tego świeżego brandu. Monitorujmy a zobaczymy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedaż przez "badanie" czy inna metoda? ;)

 

Inna metoda. Dobrze, że jej nie znasz bo byś sprzedał wszystko co masz w portfolio i musiałbyś zaczynać od nowa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inna metoda. Dobrze, że jej nie znasz bo byś sprzedał wszystko co masz w portfolio i musiałbyś zaczynać od nowa ;)

 

A to wiem, aukcja za 1zł :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×