Jump to content
Blasphem

soople.pl

Recommended Posts

soople.pl

 

Jak myślicie ile taka domena może być warta ?

 

Uderzałem w stronę wymowu - soople, via google (w Polsce mówi się ejdnak w większości - 'gugle') - analogicznie soople = suple. Czyli suplementy, sklep z suplementami itp. ;).

 

Prowadziłem stronę z newsami z branży suplementów, ale się niestety nie przebiłem, mimo, że pomysł nowatorski i próżno szukać podobnego serwisu w Polsce. - można wejśc i spojrzeć jak to wyglądało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zły sposób rozumowania. Myślisz, że ile kosztowałaby aktualnie domena Google.pl, jeżeli nie funkcjonowałby pod tą domeną żaden projekt?

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

soople.pl

Prowadziłem stronę z newsami z branży suplementów, ale się niestety nie przebiłem, mimo, że pomysł nowatorski i próżno szukać podobnego serwisu w Polsce. - można wejśc i spojrzeć jak to wyglądało.

Przepraszam ale z czym się chciałeś przebić? gdzie ten nowatorski pomysł? radzę zejść na ziemię :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzisz jedni mówią "gugle" a jeszcze inni "gugyl". Domena raczej bez przyszłości. Nie wiem czy ktoś by chciał na takiej domenie postawić jakiś sklep z odżywkami. Życzę jednak powodzenia. Co do serwisu pod tą domeną to blog jak tysiące w internecie. Niczym się nie wyróżnia. Tak jak kolega banialuka1 też nie widzę tam nic nowatorskiego. Jeśli o czymś nie wiemy to prosimy o wyjaśnienie tego pojęcia w twoim serwisie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowatorski pomysł? Pisałem raczej, że w Polsce nie ma jeszcze i póki co serwisu o takiej tematyce. Po prostu nie ma i tyle. Stąd uważam, że to jest nowatorski pomysł. W USA jest kilka takich serwisów i generują one spore pieniądze na reklamach firm z branży, ale i rynek jest o wiele większy niż w Polsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podsumowujac, pomysl nowatorski nie jest. I przez co sie chciales przebijac skoro podobnych serwisow niby w Polsce nie ma?

Tak czy inaczej, dobrze to wszystko chyba nie wrozy...

 

A wracajac do samej domeny, to takze nie dostrzegam niestety wiekszej wartosci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

soople.pl

 

Jak myślicie ile taka domena może być warta ?

 

Uderzałem w stronę wymowu - soople, via google (w Polsce mówi się ejdnak w większości - 'gugle') - analogicznie soople = suple. Czyli suplementy, sklep z suplementami itp. ;).

 

Prowadziłem stronę z newsami z branży suplementów, ale się niestety nie przebiłem, mimo, że pomysł nowatorski i próżno szukać podobnego serwisu w Polsce. - można wejśc i spojrzeć jak to wyglądało.

 

W Polsce mówi się nindża a ja mówię ninja..też analogicznie ale już nie nowatorsko

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko mówić o jakimkolwiek przebiciu i próbie zaistnienia (nieważne czy to zwykły blog czy zaawansowany technicznie projekt) jak się na rynku jest dwa miesiące... (utworzona: 2014.06.25 10:48:44)

 

Wartość domeny dla mnie zero.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może kolego zainteresuj się domain hack-ami, to znacznie lepsze niż ten Twój pomysł na fonetyczne pisownie.

 

np.

 

wGorącejWodzie.company ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

biorąc pod uwagę, że to domena PL, to prędzej może się to skojarzyć z soplem lodu, tu przez dwa oo można domniemać, że chodzi o duuuuuże sople lodu.

A jak się mają duże sople lodu do suplementów diety, lub do czegokolwiek, na czym da się zarobić, to nie wiem..

Gdyby to jeszcze było com, to można interpretować potencjalnie inaczej, ale przy PL nie widzę zastosowania.

dla mnie wartość = 0.

Ale może znajdzie się ktoś, kto chciałby zrobić z tego własną markę i kupi za miliony, szansa jak w totka, ale jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×