Jump to content
Paulinho

Czy Wam też wygałsy dziś domeny w az.pl

Recommended Posts

Ciekawy jestem czy fatum az wisi tylko nade mną? Dziś dostałem 4 maile, że moje domeny wygasły i proszą o ich opłacanie.

Dodam tylko, że domeny te zostały kupione góra trzy miesiące.

 

od 13.03 Nie ma dnia kiedy nie klnę przy okazji wypowiadania słowa az.

 

Czy też tak macie?

 

Miłego dnia

Paulinho

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy jestem czy fatum az wisi tylko nade mną? Dziś dostałem 4 maile, że moje domeny wygasły i proszą o ich opłacanie.

 

 

Dobrze że tylko 4 - niektórzy dostali kilkaset :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień Dobry!

 

W dniu dzisiejszym nastąpił błąd w notyfikacjach wygasłych domen. Błąd polegał na wygenerowaniu błędnej daty wygasłej domeny. W związku z powyższym niektórzy z naszych Klientów otrzymali w nocy błędny email za który uprzejmie przepraszamy. Z samego rana zostało wysłane sprostowanie do tych samych Abonentów-obecnie trwa jego wysylanie.

Najważniejsze to szybko wykryć błąd i go naprawić.

 

pozdrawiam serdecznie

 

Anna Pulkiewicz

wicedyrektor Az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ bardzo proszę, przyspieszyło to tylko moją decyzję o zamówieniu opcji na te najbardziej interesujące w Dropped.pl :blink: W zasadzie to myślałem, że naprawdę już wygasły :blink: W każdym razie zrobiłem krok w dobrym kierunku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie błąd- to "chłyt" marketingowy- taki phishing- część przedłuży już dziś bo az nie ma kasy- ponoć ma iść z torbami bo za dużo promocji zrobili i wyniki finansowe cieniutkie ;-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie błąd- to "chłyt" marketingowy- taki phishing- część przedłuży już dziś bo az nie ma kasy- ponoć ma iść z torbami bo za dużo promocji zrobili i wyniki finansowe cieniutkie ;-(

 

No ja właśnie "przedłużyłem" - tyle, że w Dropped.pl - przeczytaj powyżej :blink: Bardzo udany zabieg marketingowy, gratuluję :blink: Dla nowej kampanii AZ wymyśliłem nawet nazwę - uwolnić AuthInfo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie błąd- to "chłyt" marketingowy- taki phishing- część przedłuży już dziś bo az nie ma kasy- ponoć ma iść z torbami bo za dużo promocji zrobili i wyniki finansowe cieniutkie ;-(

 

Skąd te informacje? Z ciekawości pytam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie błąd- to "chłyt" marketingowy- taki phishing- część przedłuży już dziś bo az nie ma kasy- ponoć ma iść z torbami bo za dużo promocji zrobili i wyniki finansowe cieniutkie ;-(

 

Bzdury- w każdej firmie zdarzają się błędy programistyczne, nawet w największej.

Nie jest to pierwsza firma i prawdopodobnie nie ostatnia, z której otrzymuje się duże ilości email spowodowane jakimiś chwilowymi błędami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest to pierwsza firma i prawdopodobnie nie ostatnia, z której otrzymuje się duże ilości email spowodowane jakimiś chwilowymi błędami.

 

40000+ maili od NASK nikt nie przebije. Mam nadzieję. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak sobie dywaguję- bo straciłem kupę czasu patrze domeny są i jeszcze email do az napisałem o co im chodzi? A tu tylko wielbłąd. Az też pewnie z 40+ wysłał ja dostałem 3 maile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja uprzejmie odpisałem na jednego z takich maili i z poważaniem się podpisałem :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja uprzejmie odpisałem na jednego z takich maili i z poważaniem się podpisałem :blink:

 

AZ.pl pospiszyło się trochę z tym 1 kwietnia w tym roku. Mało z krzesła nie spałem jak pocztę zobaczyłem.

 

AR

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja uprzejmie odpisałem na jednego z takich maili i z poważaniem się podpisałem :blink:

 

Ja zareagowałem zdziwieniem+zdenerwowaniem+oczekiwaniem na wyjaśnienie+zrozumieniem+z poważaniem :blink:

Natomiast, na e-maila z przeprosinami, już po ochłonięciu, odpowiedziałem żartobliwie.

Każdy przecież popełnia błędy. Miło, że szybko sprawę Az.pl prostuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
40000+ maili od NASK nikt nie przebije. Mam nadzieję. :blink:

 

nie mów hop, za dwa tygodnie upgrade'ujemy system Registry w NASK... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha no to teraz Was rozbawie, wczoraj w az.pl ( pod wieczór) zarejstrowałem na rok domenę , dzisiaj ( godzina 5.00 ) mail : domena wygasła :blink:

 

 

dobrze, że wstaje o 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem ciekaw ilu abonentów bez zastanowienia opłaciło domeny na kolejny rok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj rozeslali najpierw, ze domena wygasla, a potem przepraszali. Z daleka cuchnie to naganianiem klientow do szybkich odnowien. Oszuswo smierdzi z daleka dlatego nie warto wspolpracowac z ta firma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja jestem ciekaw ilu abonentów bez zastanowienia opłaciło domeny na kolejny rok?

 

 

mysle, ze 0 ( slownie zero ) nikt chyba nie jest takim idiotom, zeby uwierzyc w wygasniecie domen skoro kilka dni temu dopiero sie je kupilo :blink:

Nie przesadzajcie az.pl robi ostatnio niezla robote, ja osobiscie bede obsertwowal jak bedzie wygladala sprawa udostepnienia kodow authinfo dla domen zarejestrowanych w promocji - jesli rozwiaza jakos ten problem ( to znaczy znacznie obniza ceny za te kody ) to az bedzie dla mnie niekwestionowanym liderem na polskim rynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jeśli kilka dni temu ktoś kupił parę domen to nie, ale jak masz paręset domen, które w dodatku wygasają jakoś niedługo to sytuacja się zmienia, prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZ.pl pospiszyło się trochę z tym 1 kwietnia w tym roku. Mało z krzesła nie spałem jak pocztę zobaczyłem.

 

 

AZ.pl pospiszyło się trochę z tym 1 kwietnia w tym roku. Mało z krzesła nie spałem jak pocztę zobaczyłem.

 

Ta, 1 kwietnia czyli dzień robienia sobie jajec z Klijenta (cytat Ferdek Kiepski), trwa w az.pl od 13 marca.

 

Nie wiem jak Wy ale żadnych wyjaśnień (pomimo zapewnień obecnej tu Pani) i innych wyjaśnień nie otrzymałem. Pewnie trzeba będzie pisemną reklamację wysłać :-)

 

Paulinho

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jeśli kilka dni temu ktoś kupił parę domen to nie, ale jak masz paręset domen, które w dodatku wygasają jakoś niedługo to sytuacja się zmienia, prawda?

 

 

Faktycznie wtedy to nie jest "fajne"

Myslalem, ze blad dotyczyl domen zarezerwowanych w ostatnim czasie - ja otrzymalem listy od az tylko w sprawie domen zarejestrowanych kilka dni temu, poza tym mam tam kilkadziesiat domen "troche starszych" i w sprawie tych domen zadnych listow nie otrzymalem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×