Jump to content
Geekboy68k

Niewielki system mailingowy z adresem zwrotnym - poszukuję

Recommended Posts

Czołem!

W sumie nie bardzo wiedziałem gdzie wrzucić ten temat, do Internetu pasuje mi najlepiej.
Czy ktoś jest w stanie polecić mi system mailingowy ze skrzynką zwrotną (tzn. aby osoba "zmailowana" mogła mi odpisać)?
Muszę wysłać ok. 500 maili miesięcznie, w ilościach max. 50 na raz (mogę podzielić na kilka wiadomości, jeżeli będzie taka konieczność). Czy do takich zastosowań wystarczy najzwyklejsze konto na jakimś Gmailu/Onecie z podpiętą własną domeną?

Maile będą wysyłane na skrzynki firmowe, jednak mimo wszystko chciałbym w pierwszej kolejności zapytać o zgodę. Normalnie zrobiłbym to z prywatnej skrzynki, jednak nie wiadomo na kogo trafię - wolałbym nie wylądować na spamliście.


Pozdrawiam.
Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrypt też jestem w stanie napisać :D

Zasadnicze pytanie brzmi - czy do tak ograniczonych zastosowań (w sensie ilości wiadomości) nie sprawdzi się "gotowa skrzynka" od popularnego usługodawcy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie byłoby Ci wygodniej i bezpieczniej korzystając np. z fresmaila? Do 500 odbiorców i jeśli nie przekroczysz 2 tys wiadomości masz go za darmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam freshmail nie posiada takiej skrzynki, podajesz własny adres przy wysyłaniu kampanii jako adres nadawcy. Możesz też zdefiniować własny adres zwrotny. We fresh masz dużo opcji dotyczących statystyk zwrotów, odbić itp. Jak ktoś odrzuci Twoją wiadomość, to już kolejny raz fresh nie puści wiadomości pod ten adres.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×