Jump to content
SELES

Sprzedam samochód

Recommended Posts

Początek tematu dał mi do myślenia. Powinnismy chyba bardziej rozpropagować branze domenową. Gdyby kilka milionów Polaków wiedzialo o domenach i ich potencjale, mielibysmy rzeszę potencjalnych klientów, licytujących nawet ninje. Mielibysmy boom domenowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiscie mowimy o 2.5 V6 180km ?:rolleyes:

Jak już dokładnie to Ford Cougar z silnikiem od Forda Maverick. Silnik 3.0, ciągnie ~280, 100 w niecałe 6s. A ten dźwięk...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak już dokładnie to Ford Cougar z silnikiem od Forda Maverick. Silnik 3.0, ciągnie ~280, 100 w niecałe 6s. A ten dźwięk...

Osiągi to jedno, a klimat to drugie. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękny samochód z jedynym słusznym napisem ;) Nie dziwię się że faceci mają takiego hopla na punkcie swoich furek. Jestem ciekaw jak taki samochód działa na kobiety :rolleyes: a nie zastanawiałeś się SELES żeby samochód oddać za kilka generyków?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piękny samochód z jedynym słusznym napisem ;) Nie dziwię się że faceci mają takiego hopla na punkcie swoich furek. Jestem ciekaw jak taki samochód działa na kobiety :P a nie zastanawiałeś się SELES żeby samochód oddać za kilka generyków?

Nie che wyjść na bajkopisarza, ale prawda jest taka, że młode dziewczyny bardzo często machają na przystankach i na światłach, a kobiety w każdym wieku przynajmniej się oglądają. W Polsce to rzadki samochód, w USA to żadna rewelacja, aczkolwiek również przedmiot kultu w pewnych kręgach, podobnie jak Trans Am, czy Corvette. Za czasów kawalerskich miałem Trans Am'a też 4 generacji, też czarny, tutaj doznania były jeszcze bardziej wyraziste. Cóż, wbrew pozorom kobiety znają się na samochodach. :P

Może warto o tym dopisać w ogłoszeniu. ;)

 

Tym razem na generyki nie zamienię. :rolleyes:

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie che wyjść na bajkopisarza, ale prawda jest taka, że młode dziewczyny bardzo często machają na przystankach i na światłach, a kobieta w każdym wieku przynajmniej się obejrzy W Polsce to rzadki samochód. Za czasów kawalerskich miałem Trans Am'a też 4 generacji, też czarny, tutaj doznania były jeszcze bardziej wyraziste. Cóż, wbrew pozorom kobiety znają się na samochodach. ;) [...]

 

Na młode dziewczyny na pewno działa :P Zresztą na młode chyba każdy lepszy samochód działa.

 

W zeszłym roku napaliłem się na nowe Mitsubishi Pajero. Wszystko szło dobrze tylko w pewnym momencie moja żona stwierdziła, że jak będę miał taki samochód to laski będą się oglądały więc samochód będzie jej. :rolleyes:

Więc wydaje mi się, że jednak coś w tym oglądaniu jest ;)

 

@SELES: samochód fajny i chyba każdy z nas marzy o takich samochodach ale na kupno jednak niewielu się decyduje ze względu na funkcjonalność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mogę dać za samochód którąś z moich domen. Wybieraj ! Którą chcesz !

:rolleyes:;);):P

 

Za pierwszym razem, nie śledząc dokładnie tekstu przeczytałem: Mogę dać za samochód którąś z moich dziewczyn. Wybieraj ! Którą chcesz ! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za pierwszym razem, nie śledząc dokładnie tekstu przeczytałem: Mogę dać za samochód którąś z moich dziewczyn. Wybieraj ! Którą chcesz ! :rolleyes:

Głodnemu chleb na myśli. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
samochód fajny i chyba każdy z nas marzy o takich samochodach

 

kiedyś tak zdarzyło się, ze jeździłem krótko nie swoim bodajże pontiakiem firebird, który ma bardzo nietypowy wygląd, a wtedy miał wygląd kosmiczny na polskich drogach, i kiedy zgasł mi na skrzyżowaniu, i przez chwilę miałem wrażenie, że nie odpali, i że będę musiał go pchać własnoręcznie, to wyleczyłem się ze wszelkich niezdrowych fantazji, a teraz jeżeli już, to powiedzmy sobie prawdę, jedynym godnym faceta środkiem lokomocji jest rower :rolleyes: a jeżeli weźmiemy pod uwagę kryterium dziewczyn, to jest dużo skuteczniejszy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] a teraz jeżeli już, to powiedzmy sobie prawdę, jedynym godnym faceta środkiem lokomocji jest rower :rolleyes: a jeżeli weźmiemy pod uwagę kryterium dziewczyn, to jest dużo skuteczniejszy ;)

 

Co do dziewczyn to najlepszy jest... wózek z dzieckiem :P Wychodzisz z dzieckiem na spacer i zaraz masz pełno nowych koleżanek ;)

 

@SELES: Przepraszam za OT

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chciałem bardziej zaśmiecać. :D

 

Na sprzedaż jest jeden z moich byłych samochódów - Lincoln Mark VIII.

 

Samochód z 1997 roku, w przepięknym kolorze Ivory Pearl.

 

Samochód godny polecenia, bardzo elegancki i komfortowy.

 

Silnik V8, 4,6 l, 32 V, 280 KM bardzo elastyczny i jednocześnie ekonomiczny. Spalanie w trasie na poziomie 8l, nie jest specjalnym wyczynem.

 

Do wymiany przednia szyba, uszkodzona przez kamień.

 

Obecny właściciel jest podobnie jak ja pasjonatem samochodów amerykańskich, samochód kupił ode mnie w połowie 2007 r.

 

Cena 27,000 zł

Kontakt do obecnego właściciela: 519 489 200.

 

Samochód jest do obejżenie w Gdyni przez najbliższy tydzień, później dopiero w maju. Właściciela przez większość dni w roku nie ma w kraju, auto jest bardzo rzadko eksploatowane.

 

Kilka zdjęć samochodu:

mark2.jpg

mark3.jpg

mark4.jpg

mark5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
zawsze bałem sie tego momentu kiedy poduszka wytsrzeli mi w twarz. w sumie to nic takiego strasznego i nawet nie boli :P

 

Tak zapewne. Gorzej jak odpali samoczynnie podczas mycia deski na postoju :D Pobyt w szpitalu gwarantowany ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepiej jak wystrzeli niz miałaby niewystrzelić tak jak to było w mojej dawnej Vectrze C :D

 

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Pisałem o wystrzeleniu poduszki podczas mycia samochodu na postoju.

To, że nie wystrzeli podczas stłuczki to inna rzecz. Sam kiedyś skasowałem doszczętnie samochód i żadna z poduszek nie odpaliła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie do końca się z Tobą zgodzę. Pisałem o wystrzeleniu poduszki podczas mycia samochodu na postoju.

To, że nie wystrzeli podczas stłuczki to inna rzecz. Sam kiedyś skasowałem doszczętnie samochód i żadna z poduszek nie odpaliła.

 

może dlatego że wystrzeliła Ci już podczas mycia? xd

ja jak miałem wypadek (nie z mojej winy) to też poduchy nie wystrzeliły więc nie wiadomo czy się cieszyć czy martwić bo jak... nie będę kończył :D

Edited by blink

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×