Jump to content
Sign in to follow this  
kulas

Prosze o wycene domeny www.windowsworld.eu

Recommended Posts

Prosze o pomoc w wycenie domeny www.windowsworld.eu, domena zaintersowany jest Microsoft w USA. Napisali do mnie maila z pytaniem o sprzedaz praw do doemny.. Napisalem, ze sie zastanowie i odpisze, a w dodatku domena wystawiona jest na allegro... MS Corp. wykupil juz domene www.windowsworld.pl

 

Ile Im napisac by nie bylo za malo lub by ich nie sploszyc?

 

Jesli wiecej niz cena na allegro, to bede musial wycofac aukcje.

 

Mail przyszedl z adresu domains@microsft.com, a co dziwne to pytali sie o związek z Panią Katarzyną Sekundką... Ta osoba zwiazana jest z NetArt..

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he, a gdybys tak wstawil nam tu ladnie tresc maila z poczty od pana billa G., to byloby nawet bardzo ciekawe moc cos takiego przeczytac...Zawsze mozesz odpisac, ze twoja oferta zainteresowani sa szklarze (wstawiacze szyb w okna) he he he i zobaczymy, co na to micro-gigant odpowie...MOzesz tez z drugiej strony napisac, ze domena kosztuje troche, jakies 20 tys. doalrow plus miesieczny pobyt na Hawajach i zestaw oryginalnego oprogramowania Microsoft (FULL WYPAS VERSION), gdyz zakladam, ze takiego nie masz, no moze poza tymi OKNAMI...obym sie mylil..he he he...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw przebiegu tej całej transakcji o ile to prawdziwa korespondencja.

 

domains@microsft.com - literówka?

 

Proponowana tu suma $.20.000 jest OK ;) , zawsze mogą odpisać możemy dać tylko $20 ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

WItam!

Kulas..bez urazu...

 

Ale jak czytam Twoje posty to przypomina mi sie dziecinstwo i czytanie bajek ;) Teraz piszesz że domenką jest bilu zainteresowany ...wcześniej mialeś 3 literowke vhm za 10 tys....w miedzy czasie jakaś tv1000 wyceniona na pare tysiecy tutaj ale z tego co pamietam na allegro najwiecej bylo jak sprawdzalem 300-sta pare złotych...

Wydaje mi się ze dmuchasz balon jakiś ale po co....? ;) tak chyba nie podbijesz ceny.

Tym bardziej ze pozostale domeny...www.wind..... nie wszystkie są zajete...to raz...a dwa oprocz pl zadna inna nie nalezy do micro....

 

Ale rozumiem jak pracujesz w np ( kolejność przypadkowa ) : Home.pl, az.pl , nazwa.pl, active24.pl etc....

 

pozdr

jon...

 

ps Lubie teorie spiskowe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

To bedzie moj ostani post na forum. W wiekszosci zachowujecie sie jak "banda zazdrosnych" malolatow. Gdy cos komus wychodzi lub ma dobra propozycje to jedziecie po nim.

 

Co do domeny tv1000.com.pl to faktycznie byl niewypal, ale czy na niej stracilem?

 

Mail przyszedl z domains@miscrosft.pl i jak sie domyslasz kolego nie od Pana Billa.

 

Ale jakie bedzie Wasze zdziwienie gdy za jakis czas pod www.vhm.pl zobaczycie ogromne przedsięwziecie? A na www.windowsworld.eu bedzie oficjalny projekt Misrosoftu? Przypomnijcie sobie wtedy mlodego i ambitnego Kulasa.

 

A co powiecie na Pana Daniela, ktory proponuje mi za www.wywozodpadow.pl max 350 zl, sam licytując wywozsmieci.pl kwotą ponad 1.000 zl? Jak to forum ma byc wiarygodne? I chyba doskonale widac jego popularnosc po ilosci uzytkownikow.

 

Bardzo prosze o usuniecie mojego konta.

 

Z poważaniem,

Grzegorz Kulik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Gorąco się robi na tym forum.

Ja mam się puknąc w głowe (temat wczasybałtyk), banda zazdrosnych małolatów. Ostro!!! ;)

 

Stary bez nerwów. Po co takie posty??? Zawsze możesz napisac

 

SMIEJE SIE Z WAS BO SPRZEDALEM ZA WIECEJ!!! I luz....... bawimy się dalej. Nie obrażaj się, przyjmuj wszystko z usmiechem na ustach. Jeżeli jest taka potrzeba dodaj do usmiechu trochę ironii. Sam tak robię i przynosi to efekty.

Przecież to........... TYLKO FORUM. I nic poza tym.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naprawde warto czasem odejsc od komputera i isc na spacer (tym bardziej, ze idzie wiosna)

proponuje wymoczyc nogi w zimnej wodzie - moze potem jakis maly masaz od kolezanki i powinno pomoc ;)

 

zycie to nie rejestracja domen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Tak. Myslę że spuszczenie w 'krzyża' by dało pożądany efekt. ;)

 

Święte słowa. życie to nie rejestracja domen.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh!

Witam!

... i mam lekkie wyrzuty sumienia teraz..nie mialem zamiaru Kulas abys tak to odebral. Wypowiedzialem tylko swoją opinie-obawy że kapke coś nie tak. Ale życze powodzenia z Twoimi pomysłami - szczerze życze. I naprawdę nie bierz sobie tego tak do siebie... ;)

pozdr

jon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×