Jump to content
eddek

piekna.pl

Recommended Posts

Dając domenę pod osąd forum nic nie tracę, ani nie zyskuję ponieważ nie ma tutaj potencjalnych klientów.

 

Właśnie trafiłeś do mojej listy top 10 najgłupszych wypowiedzi na forum.

 

 

...myślę, że nie bez powodu wiele osób z dobrymi i bardzo dobrymi domenami przestało się wypowiadać na forum... bo o czym mieliby dyskutować z osobami wyceniającymi np. domenę sport.pl na 1K zł

 

Na jakiej podstawie stwierdzasz? Bo ja mam przeciwne zdanie na ten temat i z chęcią bym usłyszał coś więcej temat tej Twojej obserwacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dając domenę pod osąd forum nic nie tracę, ani nie zyskuję ponieważ nie ma tutaj potencjalnych klientów.

 

Zdziwiłbyś się. ;-)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eddek...no piękną masz chłopie domenę...

Ale mam prośbę do Ciebie...jak juz zrobísz sobie przerwę w zachwytach nad nią to zajrzyj do regulaminu tego forum...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eddek...no piękną masz chłopie domenę...

Ale mam prośbę do Ciebie...jak juz zrobísz sobie przerwę w zachwytach nad nią to zajrzyj do regulaminu tego forum...

:)

 

szkoda, że przemilczałeś prośbę o ustosunkowanie się do wyceny uroda.pl > o dwa zera od piekna.pl, bo rozumiem, że potrafisz to obronić?

 

nie czytam regulaminu w każdym miejscu gdzie jestem :) rozumiem, że Ty przy każdym wątku sprawdzasz czy wszystko jest OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jakiej podstawie stwierdzasz? Bo ja mam przeciwne zdanie na ten temat i z chęcią bym usłyszał coś więcej temat tej Twojej obserwacji.

 

Na takiej, że jeszcze 3 lata temu na tym forum wypowiadały się osoby z najlepszymi portfolio w Polsce, regularnie biorąc udział w dyskusjach. Obecnie pozostało kilka (można policzyć na palcach jednej ręki)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na takiej, że jeszcze 3 lata temu na tym forum wypowiadały się osoby z najlepszymi portfolio w Polsce, regularnie biorąc udział w dyskusjach. Obecnie pozostało kilka (można policzyć na palcach jednej ręki)

 

Portfolio się zmieniają, ludzie się zmieniają, domeny zmieniają właściciela. Rynek się zmienia, zapotrzebowanie, trendy.

Wszystko się zmienia. Jak czytam takie coś jak "osoby z najlepszymi portfolio w Polsce" to mnie trzepie. Uważam, że na tym forum dalej wypowiadają się użytkownicy i biorą czynny udział w dyskusjach, którzy mają ogromną wiedzę w tematyce domen, którzy posiadają bardzo wartościowe adresy w swoim portfolio i co najważniejsze- mają za sobą lata solidnych sprzedaży.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portfolio się zmieniają, ludzie się zmieniają, domeny zmieniają właściciela. Rynek się zmienia, zapotrzebowanie, trendy.

Wszystko się zmienia. Jak czytam takie coś jak "osoby z najlepszymi portfolio w Polsce" to mnie trzepie. Uważam, że na tym forum dalej wypowiadają się użytkownicy i biorą czynny udział w dyskusjach, którzy mają ogromną wiedzę w tematyce domen, którzy posiadają bardzo wartościowe adresy w swoim portfolio i co najważniejsze- mają za sobą lata solidnych sprzedaży.

 

I zakupów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak czytam takie coś jak "osoby z najlepszymi portfolio w Polsce" to mnie trzepie.

 

akurat to jest bardzo miarodajne i łatwo to zweryfikować

Share this post


Link to post
Share on other sites

dlaczego uroda.pl, potem długo długo nic i piekna.pl? :huh:

 

według mnie chociażby piekno.pl > piekna.pl

 

Już nie chciałem się kłócić. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każda kobieta uważa się za piękną ale każda chce być piękniejsza :P

 

#piekniejsza.pl wygasała sobie po rezerwacji ;)

Moja ex... Po 2 latach mi zbrzydła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×