Jump to content
LordRandall

gospodarcza.pl

Recommended Posts

gospodarcza.pl

 

Witam.

Idąc tropem rad wielu szanownych Panów z tego forum oraz waszych prywatnych opinii - zastosowałem się do zaleceń i powstrzymując się od rejestracji nowych domen postanowiłem coś upolować na rynku tzw. "wtórnym".

Proszę o wyrozumiałość jeśli gdzieś popełniłem jakąś gafę - to moja jedna z pierwszych przechwyconych domen i jestem z niej bardzo dumny.

 

Pytanie czy ta duma jest na miejscu, czy ta domena "gospodarcza.pl" ma jakiś potencjał, czy idę w dobrym kierunku? Co zrobić z tą domeną aby to miało jakiś sens?

 

Pozdrawiam i dziękuję licząc na wyrozumiałość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie widzisz komercyjne zastosowanie dla tej domeny ?

wywiadownia gospodarcza, fundacja gospodarcza, gazeta internetowa , coś?

Edited by LordRandall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie bardziej przemawia wywiad gospodarczy.

 

Moje pierwsze skojarzenie z domeną to chemia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpowiem tylko, że taka forma, choć nie górno-półkowa lecz z komercyjnej dziedziny życia gospodarczego, bywa poszukiwana.
Kancelaria, izba, fundacja, informacja, pomoc, polityka, działalność, chemia, przestępczość, ... to najczęściej pojawiające się w wyszukiwarce podpowiedzi. Miałem podobne, w dodatku z fajnymi ofertami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpowiem tylko, że taka forma, choć nie górno-półkowa lecz z komercyjnej dziedziny życia gospodarczego, bywa poszukiwana.

Kancelaria, izba, fundacja, informacja, pomoc, polityka, działalność, chemia, przestępczość, ... to najczęściej pojawiające się w wyszukiwarce podpowiedzi. Miałem podobne, w dodatku z fajnymi ofertami.

 

Ktoś podpowie jakąś cenę gdyby się przypadkiem trafił klient na taką domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena w mojej opinii naprawdę musiałaby być solidnie i z głową zagospodarowana, aby miało to ręce i nogi - właśnie przez mnogość rozszerzeń tego wyrazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś tego "nie widzę". Trzeba by sporo odwagi, aby postawić firmę na "gospodarcza.pl" mając na myśli na przykład "kancelaria gospodarcza". Trzeba też pamiętać, że te wszystkie "kancelarie" mają swoje nazwy i je się eksponuje w domenach. Z kolei "gospodarcza.pl" nic nie mówi o rodzaju działalności i nie ma powodu, aby "wywiadownia gospodarcza" zabijała się o domenę "gospodarcza".

 

To nie "wyborcza.pl" aby robić z tego nazwę własną.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×