Jump to content
mBazar_pl

mBazar.pl

Recommended Posts

mBazar.pl

 

Witam,

 

co sądzicie o domence i samej stronie którą postawiłem na niej?

 

>> mbazar

 

Nie wiem czym sugerowałeś się przy tworzeniu logo? Kolorystyka jednoznaczna dla związków homoseksualnych, co wizerunkowo nie działa zbyt dobrze na PR. No ale wiadomo, żyjemy w wolnym, tolerancyjnym kraju, więc to Twoja broszka "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz".

 

Co do samej nazwy, nie wiem skąd wzięło się dopisywanie m przed większością nazw ( chodzi o mobile? ), jeżeli ktoś wie, proszę o wsparcie, ponieważ widocznie kuleje u mnie ten obszar:

 

mbazar.pl

mperfumy.pl

mdom.pl

msex.pl

mbank.pl

 

Podsumowując:

 

pomimo przedrostka m ludzie łyknął nazwę, bo łykają wszystko, co widzą na ekranach w tv i reklamach, pozostaje kwestia dobrej promocji. Ale trzeba pójść po rozum do głowy i zapytać się, czy rynek nie jest już przesycony i zaopiekowany jeżeli chodzi o sprzedaż tego typu tj. allegro, olx itp itd.

 

Wycena: a ze 3-4tyś przy dobrych wiatrach, jeżeli znajdziesz osobę, która zobaczy potencjał i zechce zainwestować - możesz jednak długo czekać.

Ja bym pod tą nazwą bardziej widział, bazar warzywny, bo z tym akurat mi się nazwa kojarzy :)

 

Pzdr and good luck :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, wiesz no jak się nie znasz to wyciągasz swoje wnioski :D

 

Ogólnie kolor logo nawiązuję do koloru logo apple z lat 70 (któe de facto masz w moim awatarze) i było robione w 20 minut. Zapewne będzie zmieniane jeszcze sporo razy :D

 

A co do samych skojarzeń, to nie poradzę, że żyjemy w takim kraju z takimi przekonaniami. Tęcza dla mnie nie jest w żaden sposób oznaką homoseksualistów, jest oznaką tęczy. Mnie jeszcze się bania nie zmuliła przez media :D Odmul ją również, dobrze radzę :D

 

Co do promocji i wyceny hehehe serio reklama w tv - przecież to dziesiątki tysięcy za emisję, a tu widać, że strona robiona prywatnie za free :D

 

co do nazwy mBazar - to m przed jest faktycznie z powodu Mobile. Ale tutaj co do samej nazwy to opierałem się również na konkurencji która ma np nazwę mbazaar :D

 

OLX i Allegro są konkurencją ale nie czuję jej bezpośrednio. Staram się uderzyć w niszę produktów Apple i to mi styka, sądzę, że pod kilkoma względami allegro czy olx odpadają przede mną, za to ja pod wiekszą ilością względów odpadam przed nimi - ale to anyway nie ma bata by w miesiąc mieć coś co tworzą od nastu lat. :D

 

Dzięki za opinię. Nie zależy mi zbytnio na wycenie, bo to mój mały pupilek i się nie rozstanę z tą stroną przez w miarę długi czas :D

Edited by mBazar_pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

, ...bo to mój mały pupilek...

 

Oto pierwszy objaw...domenofilii..

;)

 

Domena fajna ale pod inny projekt a la Tablica...

Wykorzystanie tej domeny pod jeden asortyment to morderstwo na niej...popełnione z premedytacją...

 

Co zaś do strony...katorga dla oczu...kolorystycznie dobrana bez ładu i składu, na zasadzie...ten kolorek mi się podoba...

Zdjęcia sprzętu jak dla mnie za duże.

Wiele by pisać na ten temat, ale jest to moje subiektywne odczucie dlatego rozpisywanie się nie ma sensu.

Nie podoba mi się i tyle.

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze to dla mnie projekt trochę chory.

Kto potrzebuje osobnego serwisu do sprzedania produktu Apple? Hipster?

Już bardziej by pasowało gdybyś pod tą domeną same rajstopy sprzedawał, co faktycznie można znależć na bazarze, a nie same produkty Apple.

 

Poza tym piszesz, że nie zależy Ci na wycenie domeny. Jeżeli szukasz opinii na temat serwisu to jest do tego inny dział.

Edited by szogun
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, wiesz no jak się nie znasz to wyciągasz swoje wnioski :D

 

to po kiego grzyba pytasz ludzi o opinie, skoro sam wiesz najlepiej?

Skoro ten projekt jest taki zajebisty, to nie potrzebujesz opinii osób trzecich. A jeżeli ktoś już się pofatygował, żeby skleić kilka zdań i napisać co myśli, to mógłbyś to docenić zamiast mędrkować i stawić czoła krytyce. Widocznie Twój plan nie jest aż tak genialny.

 

A co do samych skojarzeń, to nie poradzę, że żyjemy w takim kraju z takimi przekonaniami. Tęcza dla mnie nie jest w żaden sposób oznaką homoseksualistów, jest oznaką tęczy. Mnie jeszcze się bania nie zmuliła przez media :D Odmul ją również, dobrze radzę :D

 

Jeżeli chcesz wiedzieć to nie oglądam tv od przeszło 8 lat i żyje mi się dobrze. Uwierz, że mam nawet znajomych i rodzinę i to nie w świecie wirtualnym.

 

co do nazwy mBazar - to m przed jest faktycznie z powodu Mobile. Ale tutaj co do samej nazwy to opierałem się również na konkurencji która ma np nazwę mbazaar :D

 

Czyli nie jest to nic innowacyjnego. Zrobiłeś to na zasadzie ctrl +c ctrl + v, czyli zerżnąłeś pomysł, jedyny atut, to że masz domenę w poprawnej wersji językowej, zamiast dublowanego "aa". Ja bym się tym osobiście nie chwalił, a na pewno nie szczycił.

 

OLX i Allegro są konkurencją ale nie czuję jej bezpośrednio. Staram się uderzyć w niszę produktów Apple i to mi styka, sądzę, że pod kilkoma względami allegro czy olx odpadają przede mną, za to ja pod wiekszą ilością względów odpadam przed nimi - ale to anyway nie ma bata by w miesiąc mieć coś co tworzą od nastu lat. :D

 

A co to takiego? Dlaczego rzekomo odpadają przed Tobą? Bo masz kolorystykę, która kojarzona jest ze związkami homoseksualistów w logo? Może do nich głównie będziesz kierował swoje produkty?

 

 

Dzięki za opinię. Nie zależy mi zbytnio na wycenie, bo to mój mały pupilek i się nie rozstanę z tą stroną przez w miarę długi czas :D

 

Już bardziej by pasowało gdybyś pod tą domeną same rajstopy sprzedawał, co faktycznie można znależć na bazarze, a nie same produkty Apple.

 

Poza tym piszesz, że nie zależy Ci na wycenie domeny. Jeżeli szukasz opinii na temat serwisu to jest do tego inny dział.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hie hie hie :D

 

Spoczko.

 

Ogólnie dziękuję za żywe komentowanie. Rozumiem, że jak się lekko zirytuję to nagle każdy chcę coś napisać od siebie. I o to mi chodzi. Dziękuję.

Ogólnie macie sporo racji. Po kolei.

 

@Bazyli

Właśnie też się z tym gryzę, ale ogólnie to jest przecież start. A na starcie najlepiej się skupić na niszy. Na jakiej? No na takiej która ma lekko hmm no właśnie... Ale są mega fanami i uwielbiają to co jest tylko i wyłącznie związane z tą marką. Patrząc z tej perspektywy - mam inny obraz na samą sytuację.
Jak najbardziej ten system mogę za rok dwa powiększyć jeżeli będzie taka potrzeba, ale ogólnie na start uważam, że lepiej zamknąć się i w niszy się porządnie wypozycjonować aniżeli wejść w Ocean z tratwą.

Wpisz sobie ogłoszenia apple w googlelku... Ja tą stronę ruszyłem tak z 3tyg temu i to i tak jest bardziej wstęp. No ale od czegoś trzeba zacząć.

Zdjęcia - a mi się wydaję, że przy takich ogłoszeniach chodzi tylko o zdjęcia. A więc się nie zgodzę w tej kwestii.

Kolorystyka - znajdź mi inny dobry kolor nie skojarzony zbytnio. Serio nie chcę mieć czerni ani bieli, podstawowe kolory są już zarąbane. Co fiolet? hmm play, Pomarańz orange, róż tm, zielen plus, niebieski zolty olx itp itp w sumie ta mięta jakoś mi wpadła w oko nie wiedzieć czemu. A ty jakieś byś tu modyfikacje kolorystyczne wprowadził?

 

@szogun
Jest to dział wyceny i opinie. Zależy mi na opinie, nie na wycenie / prawidłowo? :D

Hmm. no tak rajstopy to każdy bogacz wystawia online w sieci. Lubię takię opinię, ale możesz je sobie darować serio. To nie jest konstruktywne.
Jeżeli jednak szukasz odpowiedzi na swoje pytanie przeczytaj to co napisałęm Bazyli w wytłumaczeniu czemu akurat pod apple i co dalej..

 

@Mr.Nice
Chodziło mi o kolor, że nie znasz jak widać loga z lat 70 i wyciągasz swoje wnioski co do homosiów.
Nigdzie nie napisałem, że jest taki zajebisty po raz kolejny wyciągasz nieodpowiednie wnioski z lektury :D
Cieszę się, że nie oglądasz tv. Marnotrastwo mózgu i życia.
Hehehehe. no na pewno ctrl c, spójrz, przejrzyj zobacz i pisz ok? bo po raz kolejny niepotrzebna opinia wyciągnięta z błędnej podstawy. To, że ktoś nie upilnował albo nie umiał kupić domeny mbazar która akurat jest dostępna a posiada mbazaar może się spodziewać, że strona podobnego rodzaju może chcieć lepszą domenę. Chyba logiczne :D Ale oczywiście możesz swoje wnioski wyciągac.
Nie, bo nie są skierowane do właśnie tej "hispetrskiej" jak to nazywasz grupy użytkowników. Po prostu. Na olx nie masz żadnej filtracji, allegro to już kolos system, opłaty. A ja szukam gościa co chcę dodać ogłoszenie za free w swojej niszy.

 

Pozdrawiam

Edited by mBazar_pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie mbazar jako domena pod portal handlowy (zwłaszcza pod kierunkiem elektroniki z powodu "m") wg. mnie dobra.

Natomiast nastawiając się na sprzedaż w ten okrojony sposób jak na stronie- moim zdaniem kiepski pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, pomysł na biznes fajny. Akurat zawężenie odbiorcy w tym przypadku wydaje mi się sensowne... Dla wielu Twoich klientów są tylko urządzenia z jabłkiem i mało interesująca reszta... Chociaż sam nie ogarniam tego zachwytu to jednak uważam, że to dobry target. Co do kolorystyki loga to też mi się podoba... jak się komuś z czymś kojarzy to jeszcze lepiej :) Sama nazwa domeny pod ten biznes beznadziejna... Powiedzmy produkt z wyższej spółki i "bazar" - mi to nie pasuje. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie słowo bazar nie kojarzy mi się źle a wręcz przeciwnie. Nie wiem czemu niektórzy je tak 'minusowo' postrzegają w stosunku do platformy handlowej (nawet z elektroniką). Bazar to nie tylko miejsce gdzie można kupić sałatę na wpół zjedzoną przez ślimaki w promocji -50% ale (przynajmniej dla mnie) miejsce gdzie znajdę wiele ciekawych i interesujących rzeczy i wytarguję u ciekawego sprzedawcy dobry rabat. Na własny brand domena uważam b.dobra jeżeli twardo i solidnie przyłożyć się do tego. Nazwa ogólnie znana, łatwa

w zapisie, wymowie i zapamiętaniu. To przemawia na +

 

* jak kilkanaście lat temu zaczynał mbank to też z pewnością ludzie zastanawiali się czemu "m" i czy daleko zajdą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maku Maku, vul

Sam się wciąż gryzę czy ten bazar, jak widać każdy ma swoje zdanie. Ja również tak jak vul określam bazar bardziej jako miejsce handlu aniżeli jako buda z kapustą. Ale to już kwestia przyzyczajenia co nie? :D
Mam zamiar stawiać sporo takich systemów, a więc może poszukam w kolejnym etapie bardziej takich a la prestiżowych powiedzmy, będzie miało to wtedy pełny wydźwięk.

 

A tak przy okazji, co do samego systemu.
Sądzicie, że lepiej by w takich serwisach ogłoszeniach był po prostu tyuł i treść czy wybór na podstawie listy który jest teraz gdy się dodaję: dodaj ogłoszenie .

Z jednej strony użytkownik chcę jak najmniej wpisywać i marnować czasu, z drugiej strony użytkownik szukający również nie chcę marnować czasu i filtracja przy większej bazie mu ułatwia niesamowicie sprawę... Zastanawiam się

Share this post


Link to post
Share on other sites

hie hie hie :D

 

Spoczko.

 

Ogólnie dziękuję za żywe komentowanie. Rozumiem, że jak się lekko zirytuję to nagle każdy chcę coś napisać od siebie. I o to mi chodzi. Dziękuję.

Ogólnie macie sporo racji. Po kolei.

 

@Bazyli

Właśnie też się z tym gryzę, ale ogólnie to jest przecież start. A na starcie najlepiej się skupić na niszy. Na jakiej? No na takiej która ma lekko hmm no właśnie... Ale są mega fanami i uwielbiają to co jest tylko i wyłącznie związane z tą marką. Patrząc z tej perspektywy - mam inny obraz na samą sytuację.

Jak najbardziej ten system mogę za rok dwa powiększyć jeżeli będzie taka potrzeba, ale ogólnie na start uważam, że lepiej zamknąć się i w niszy się porządnie wypozycjonować aniżeli wejść w Ocean z tratwą.

Wpisz sobie ogłoszenia apple w googlelku... Ja tą stronę ruszyłem tak z 3tyg temu i to i tak jest bardziej wstęp. No ale od czegoś trzeba zacząć.

Zdjęcia - a mi się wydaję, że przy takich ogłoszeniach chodzi tylko o zdjęcia. A więc się nie zgodzę w tej kwestii.

Kolorystyka - znajdź mi inny dobry kolor nie skojarzony zbytnio. Serio nie chcę mieć czerni ani bieli, podstawowe kolory są już zarąbane. Co fiolet? hmm play, Pomarańz orange, róż tm, zielen plus, niebieski zolty olx itp itp w sumie ta mięta jakoś mi wpadła w oko nie wiedzieć czemu. A ty jakieś byś tu modyfikacje kolorystyczne wprowadził?

 

@szogun

Jest to dział wyceny i opinie. Zależy mi na opinie, nie na wycenie / prawidłowo? :D

Hmm. no tak rajstopy to każdy bogacz wystawia online w sieci. Lubię takię opinię, ale możesz je sobie darować serio. To nie jest konstruktywne.

Jeżeli jednak szukasz odpowiedzi na swoje pytanie przeczytaj to co napisałęm Bazyli w wytłumaczeniu czemu akurat pod apple i co dalej..

 

Dziwną prowadzisz retorykę. Przecież dobrze wiesz, że jest to przerobiona templatka jm-dating (czyli de facto portalu randkowego), którego okroiłeś. Co mam ocenić? Pomysł? Wykonanie? Templatke? Inwencję? Czy w końcu domenę, którą powinniśmy tutaj oceniać, a nie serwis na co sugerujesz?

 

 

OLX i Allegro są konkurencją ale nie czuję jej bezpośrednio. Staram się uderzyć w niszę produktów Apple i to mi styka, sądzę, że pod kilkoma względami allegro czy olx odpadają przede mną, za to ja pod wiekszą ilością względów odpadam przed nimi - ale to anyway nie ma bata by w miesiąc mieć coś co tworzą od nastu lat. :D

 

Skromny jesteś. Wiele lat pracy, doświadczonego zespołu odpada przed przerobioną templatką opartą na Joomli. No, ale oczywiście to jest twoja subiektywna opinia do której masz prawo. Żeby było jasne - w żaden sposób Cię nie atakuje, a chyba tak to odebrałeś. Po prostu pomysł na ten serwis pod tą domeną to strzał w stopę (można ją o wiele lepiej zagospodarować).

Edited by szogun
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepiej byłoby zastąpić "m" literą "i", która bardziej kojarzy się z produktami Apple, szkoda że istore*pl jest już zajęte ;)

 

Co do zawężenia asortymentu do samych produktów Apple to nie widzę w tym nic niestosownego, jest to sensowna grupa produktów, zamykająca się w jakąś całość. Powodzenia.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Szogun

sorry, że zapytam ale Ty umiesz czytać ze zrozumiem? :D
Cytujesz fragment w którym sam przyznaję, że w 2-3tyg się nie zrobi kilkunastu lat roboty i że biją mnie na głowę pod znaczącą ilość funkcji by mi to wytknąć... i pojechać w okół tego. Imbecyl czy jak? ;)

 

Przecież jasne, że nie będę miał strony takiej jak olx i allegro które budują zespoły i rozwijają na bieżąco... i to nie małe. Ale tu nie w tym rzecz.

Po prostu zupełnie inny segment. Allegro płatne sprzedaże, olx darmowe ogłoszenia rozjebundo na wszystko co się da.
Ja jestem skierowany na daną niszę Apple na ten moment. Tylko ogłoszenia Apple, bez żadnych innych sof, polonezów czy zardzewiałych płotów :D

 

Jako znawca powinieneś wiedzieć jedną rzecz, należy zacząć. Forma w internecie ma mało znaczenia na początku. Chodzi o to czy załapię czy nie załapię. Wystarczy z resztą spojrzeć na to z czym startowali wszyscy giganci :D
Jakbym miał tworzyć stronę z ogłoszeniami apple a la olx czy allegro spędziłbym nad nią kilka bezsennych miechów, których nie mam w danym momencie. Za to zależy mi na załapaniu w dobrą niszę, a jak widzę jaki jest obłęd w okół Apple to go wybieram. Jak złapię to jasne mogę wtedy upgrade walić w ruby czy pythonie i jeszcze bardziej wpłynąć na rynek. Przecież pomysłów można mieć dziesiątki dziennie, gorzej z wdrażaniem wszystkiego.

 

ps: Ja jedynie odpowiedziałem na wasze posty, a więc nie miej do mnie pretensji co do przebiegu dyskusji i zboczenia z toru samej domeny.

 

@Pan_Grzegorz,
Jasne sporo urządzeń apple ma to "i" iPhone, iPad, iMac, iPod. Zle zajęte sporo na to. Ale fakt jedną stronkę z "i" na pewno postawię :D
Mają mukę bo nie mają nazwy iWatch.


Edited by mBazar_pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...)

Imbecyl czy jak?

 

(...)

 

Pojawiłeś się wczoraj na forum, żeby wysłuchać opinii, czy żeby obrażać ludzi, którzy są na forum od 7 lat?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maniak

 

Nie. Pojawiłem się by usłyszeć opinię. Akurat dwukrotnie jego opinie były bezsensu.

Nie jest to nic obraźliwego. Zapytałem się w formie dość żartobliwej z emotem za nim. Nie napisałem ty g*upi k*tasie przecież.
A co ja poradzę jeżeli widzę że czepia się akurat tego co napisałem a wyżej ma cytat w którym jak byk widać, że pisałem coś innego. No ludzie mam prawo niezależnie od bycia tu rok czy dzień mieć swoje zdanie i je wypowiadać.
Przeczytaj co napisał i co napisałem i z resztą wyciągnij swoje wnioski, ja wyciągnąłem akurat takie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maniak

 

(...)

 

Tak z ciekawości. Do kogo to pisałeś? Użytkownik maniak nie napisał na forum żadnego postu :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam spojrzałem na profil i zauważyłem Maniak przy awatarze. Z rana mało ogarniam. To było do Ciebie skierowane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Szogun

sorry, że zapytam ale Ty umiesz czytać ze zrozumiem? :D

Cytujesz fragment w którym sam przyznaję, że w 2-3tyg się nie zrobi kilkunastu lat roboty i że biją mnie na głowę pod znaczącą ilość funkcji by mi to wytknąć... i pojechać w okół tego. Imbecyl czy jak? ;)

 

Miałem nie odpisywać, ale w celu edukacyjnym, czemu nie. Zaczniemy od podstaw i pomogę Ci zrozumieć swoje własne słowa. Napisałeś:

 

 

sądzę, że pod kilkoma względami allegro czy olx odpadają przede mną, za to ja pod wiekszą ilością względów odpadam przed nimi - ale to anyway nie ma bata by w miesiąc mieć coś co tworzą od nastu lat. :D

 

W wolnym tłumaczeniu napisałeś, że w czymś tam jesteś lepszy od olx, ale ogólnie, no to oni są w sumie lepsi bo wiecie, mają kilkanaście osób w zespole i tworzą go od kilkunastu lat, a ja mam przerobioną templatkę serwisu randkowego opartego na Joomli. No, ale tam w kilku aspektach jestem od nich lepszy.

 

Masz tupet, aby w ogóle się porównywać do takich serwisów. Samych telefonów komórkowych apple na OLX jest jest pow. 6000, a nad UI/UX zapewne siedzieli od początku tworzenia tego serwisu. A u Ciebie jak z tym?

 

Prosiłeś o opinię: według mnie serwis jest niepotrzebny, chwalisz się, że jesteś wysoko w wyszukiwarce na frazę "ogloszenia apple", a nawet nie sprawdziłeś ile osób taką frazę wpisuje miesięcznie faktycznie w wyszukiwarce. Przemawia przez Ciebie brak doświadczenia i zamiast posłuchać to wolisz odwrócić kota ogonem, spróbować obśmiać, co zresztą widać w retoryce Twoich wypowiedzi.

 

I na boga, sam mam tablet i telefon Apple, a nigdy bym nie wpadł na pomysł aby je sprzedać, czy też kupić na specjalnym serwisie (nie autoryzowanym, ani nic - i nigdy takim nie będzie) gdzie jest bardzo mało ogłoszeń, a i w sumie niewiadomo kto go prowadzi.

 

http://mbazar.pl/rejestracja

Żadnego regulaminu przy rejestracji, ani nic. A co z moimi danymi? Fanboye Apple z pewnością nie dbają o bezpieczeństwo :D

 

Oszczędź sobie czasu i nie odpisuj na moją wiadomość, ponieważ nie mam zamiaru dalej dyskutować z Tobą w tym temacie. Jeżeli jednak zmienisz swój punkt widzenia i chciałbyś przedyskutować parę spraw to napisz PW.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Szogun.

Rozumiem, że zaczynamy rozmowę. Cieszę się.

Nie porównujmy danych z olbrzymami nie ma sensu. Jeżeli wg. Ciebie serwis niepotrzebny, to dziękuję biorę to jak najbardziej pod uwagę, ale nie zbacza mnie to z toru. Mam inne zdanie.Dzięki za zwrócenie uwagi co do braku reg przy rejestracji. Ogólnie cały regulamin jest dostępny pod adresem: mbazar.pl/regulamin dodam go do rejestracji masz rację.


Wspominasz o fakcie wyszukiwania frazy. Podałem jedną z brzegu, typowy light, ale weź mi proszę wypozyconuj potężną frazę w 3 tyg na stałe. pozdro... no przecież od czegoś się zaczyna, pisze od początku. Jak jestem na ogłoszenia apple w 3 tygo to mogę równie dobrze za rok być na ogłoszenia lub ogłoszenia drobne, iphone lub ipad... :D

Ludzie wyszukują to na co mają potrzebę.Może dziś nie masz potrzeby sprzedaży na moim serwisie, szczególnie po dyspucie, lecz uważam, że na dłuższą metę lepiej będzie wystawić Tobie ogłoszenie Apple u mnie aniżeli na olx. Ale to jest kwestia czasu.

 

@superpawo

Nie powiedziałbym, że była to inspiracja. Szukałem domen pod ogłoszenia Apple m.in. mbazar.pl był wolny, sprawdziłem wyszukiwarkę wywaliło mi mbazaar.pl ale no jakoś nie martwiło, a wręcz przeciwnie a więc zamówiłem. Ogólnie na dłuższą metę uważam, że sama nazwa będzie na tej nieuwadze korzystała, ale nie był to na pewno najważniejszy impuls.

Edited by mBazar_pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro godzina 20:00 koniec aukcji.   https://0-0.pl/ 
    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×