Jump to content
LordRandall

trudnekredyty.pl

Recommended Posts

trudnekredyty.pl

 

Witam.

Proszę o opinię na temat domeny : trudnekredyty.pl

Jest szansa na sensowną sprzedaż w najbliższym czasie?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie ma szans na sprzedaż. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak trudny kredyt. A na marginesie, jaka firma miałaby działać pod taką domeną bo chyba nie udzielająca kredytów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak trudny kredyt. A na marginesie, jaka firma miałaby działać pod taką domeną bo chyba nie udzielająca kredytów ;)

 

No i byś się mocno zdziwił :)

Trudne kredyty są udzielane np. firmom które mają problemy z Zus, US itp. Z reguły są bardzo drogie ale jak firma potrzebuje zastrzyku finansowego to weźmie nawet drogi kredyt gdy nie ma innej możliwości.

 

I tak, są firmy działające w tym temacie i pomagające załatwić takie kredyty.

Widać od razu ,że kolega nie prowadzi działalności :)

 

EDIT 1: http://trudnekredyty.com.pl/

 

EDIT 2: http://trudne-kredyty.pl/

Edited by LordRandall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli takie firmy szukają łatwych kredytów :) Sorry, ale to nie jest jakaś powszechnie rozpoznawalna fraza. Wyniki w google i w planerze słów też słabiutkie.

Edited by Maku Maku
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie nie jest zła. Ja bym potrzymał i czekał na klienta (zapytania, a myślę, że się pojawia). Temat jest dosyć niszowy, więc nie ma co patrzeć zbytnio na ilość wyników w Google. Dla doradztwa kredytowego, które specjalizuje się w tym obszarze, kupno takiej domeny za 1-2k, aby postawić tam zapleczówke to nie jest duży problem, ani żadna kwota wyciągnięta dla nich z kosmosu. Takie ceny często płacą "profesjonalnym firmom" za odpalenie jednej, zapleczowej stronki.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×