Jump to content
trzyliterowe

Źródło ruchu na domenie - jak zbadać

Recommended Posts

Mam problem ze źródłem na domenie.

 

Mam domenę która według statystyk Aftermarket.pl jak i NameDrive.pl generuje dziennie ok 100 wejść lecz przy parkingu nie generowały żadnych kliknięć - zarobków.

Mam klienta na ta domenę i chce żebym mu przedstawił ruch na tej domenie suma wejść dzienna/miesięczna ale nie chce wprowadzić potencjalnego klienta w błąd jeżeli ruch jet generowany przez jakieś boty .

Tu pytanie czy dansie taki ruch w jakimkolwiek określić, czy sa do tego jakieś narzędzia ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam problem ze źródłem na domenie.

 

Mam domenę która według statystyk Aftermarket.pl jak i NameDrive.pl generuje dziennie ok 100 wejść lecz przy parkingu nie generowały żadnych kliknięć - zarobków.

Mam klienta na ta domenę i chce żebym mu przedstawił ruch na tej domenie suma wejść dzienna/miesięczna ale nie chce wprowadzić potencjalnego klienta w błąd jeżeli ruch jet generowany przez jakieś boty .

Tu pytanie czy dansie taki ruch w jakimkolwiek określić, czy sa do tego jakieś narzędzia ?

 

Zrobić minisite, załączyć google analytics lub chociażby stat4u.pl czy też inne statystyki, odczekać z parę tygodni, żeby dane miały sens i można było coś o nich powiedzieć. Et voilà!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podłączasz na hosting i ślesz logi z Apache, ewentualnie stawiasz awstats i masz wszystko jak na tacy bez żadnych pośredników jak Google, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy dane z parkingu odzwierciedlają ten sam ruch o którym piszecie Panowie ?

 

czesto parking czy UA (dawniej GA) uznaje ruch zgodnie z przyjeta polityka jego mierzenia wiec zdecydowanie najwieksze liczby dostaniesz prosto z serwera, chociaz tam musisz pamietac ze masz duzo ruchu bezwartosciowego tzn nie sa to np: UU.

Edited by limo
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×