Jump to content
mwyczolkowski

pralniomat24.pl

Recommended Posts

pralniomaty to podobna usługa do paczkomatów i wymyślona przez tą samą firmę...wkładasz brudne pranie i w dowolnym momencie odbierasz czyste ... taka sytuacja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testy tej usługi były w 2013r, według mnie nie sprawdziło się to.

Ilość wyników w google też świadczy o tym, że nie jest to popularna usługa. Dodatkowo "24" zmniejsza szanse sprzedaży do zera.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to nie ma być zamiennik domowej pralki, tylko zamiennik pralni. Garnituru, czy jakichś spodni z lepszego materiału też w pralce nie wypierzesz, oddasz do pralni, albo do... nie wiem jeszcze jak to nazwać, ale pralniomat się chyba nie przyjął.


A domena 0zł, z uwagi na nieużywany, trochę pretensjonalny zwrot, +24.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W chwili gdy były rejestrowane przez Aqmet domeny takie jak: pralniomat, pralniomaty, pralniomaty24 domena pralniomat24 była używana przez inny podmiot...

Nie wydaje mi się także , żeby ten pretensjonalny zwrot 24 był tutaj nie na miejscu zwłaszcza gdy firma reklamuje się :"twój pralniomat 24/7 "

 

Zresztą sam również nie mam problemu żeby kupić domenę z 24 jeśli ma to sens, więc nie demonizujcie tak tego 24 :)

 

Na moje oko usługa się dopiero rozwija, w warszawie doliczyłem się ponad 50 pralniomatów, w Krakowie około 20 sztuk. jestem dobrej myśli :)

Dziękuję za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pralniomaty24.pl należy do lidera na rynku - http://hishine.pl/ który w swoim sloganie głosi "pralniomat 24/7". Raczej przydałaby im się do kompletu. Pralkę w domu może i każdy ma, ale nie każdy ma czas na prasowanie. Coś tam powinieneś z niej ugrać. To, że pralniomat się nie przyjął będzie można mówić po 5-8 latach, a nie po sic (!) roku. Najpierw musi znajomy skorzystać, sąsiad, teściu etc.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×