Jump to content
Elgrey

pharmacycenter.net

Recommended Posts

Co myślicie o tej domence. W związku z polskim boomem na pteki internetowe takie cos trafilo sie mnie. Jako ze .org .info. biz .com zajęte no to może będzie warte więcej niż te 8$.

 

Czekam z niecierpliwoscia na opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co myślicie o tej domence. W związku z polskim boomem na pteki internetowe takie cos trafilo sie mnie. Jako ze .org .info. biz .com zajęte no to może będzie warte więcej niż te 8$.

 

Czekam z niecierpliwoscia na opinie.

 

he he, rozumiem, ze e-apteka, eapteka, apteka ird to juz wszystko jest zarejestrowane do ostatniej wolnej domeny..niestety, dla Poslki twoja domena nie za bardzo sie nadaje... pharmacy.pl, czy pharmacy.net to jest OK, ale z tym centrum to juz raczej nie sprzedasz...

 

podpowiem jeszcze, ze choc lekizapteki.pl jest juz zarejestrowana, to lekizapteki.net, czy .biz sa jeszcze wolne,wiec sie spiesz! ;)

 

ewentualnie literowka farmacy.pl jest wolna...jednak zanim to sie rozwinie caly ten biznes z e-aptekami, to minie troche czasu..poza tym jesli wszystkie nazwy najprostsze kojarzace sie z lekami sa juz zajete (nie sprawdzalem ile z nich tylko na reklamy, zeby ktos przypadkiem na nie trafil, a ile nalezy do aptek) to jesli jaka apteka bedzie dzaialal lokalnie pod jakas nazwa to dla mnie bardziej logicze, ze wlasnie te nazwe uzyje w domenei, typu: aptekacentrum.pl, apteka-centrum.pl, e-aptekacentrum.pl, apteka-zlota.pl, alfaapteka.pl, alfa-apteka.pl, panaceum-apteka.pl itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Dokładnie. Tak jak napisałeś to w Polsce jest boom w tej chwili.

 

Domena bardziej mi się kojarzy z jakimś konsorcjum, holdingiem czy nawet jakąś fundacją.

 

Domena nijak, nie pasuje do aptekionline.

 

Wartośc 0zł.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no oczywiście domenka na rynek Polski sie zupelnie nie nadaje. Puszcze ją jeszcze na zagranicznych forach moze ktos za xx$ się skusi. W każdym razie, jeżeli się nie znajdzie kupiec to strace na tym interesie .... dokładnie 0 zł, a jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółami jak rejestrować domeny com, net org i info i przez 4 dni obserwować ruch i dopiero wtedy decydować czy kupować czy nie to zapraszam na priva.

 

A i jescze jedna do wyceny tym razem juz bardziej polska choc .com

 

centrumlekow.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem Moniker oferuje testowanie domen, ale na zupełnie innych warunkach. Ja mówie o serwisie, który oferuje testowanie bez żadnego wpłacania pieniędzy. Po prostu wybierasz domeny, rejestrujesz, a serwis ten przez 4 dni zlicza odwiedziny, kliki i wyszukiwania. Masz 4 dni na opłacenie domeny, jeżeli tego nie zrobisz to demena wraca do puli wolnych. W każdym razie to rewelacyjny system sprawdzania tuchu domen, bez zadnych wpłat kosztów itd. Co do Monikera to wplacasz sume za rejestracje a potem jeszcze sam musisz domene usunac i pobierają za testowanie 0,25 lub 0,5 $ (nie pamietam dokladnie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Bardzo prostej przyczyny Tmi, jeżeli informacje o takich serwisach trafią do dzieciakó z Polski trudniących się handlem na allegro, to za kilka dni, tygodnii na allegro będą setki aukcji bez pokrycia, a i my już nic z tym nie zrobimy. Co prawda to tylko com, net info org ale to i tak bardzo duzo mozliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A skąd wiesz że właśnie nie rozdajesz tej informacji dzieciakom z Allegro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tmi, kurcze link dostaja ludzie, którzy aktywnie działają na tym forum i mam zaufanie do takich osób. Zresztą porównaj liczbę ludzi, aktywnie uczesniczących w życiu forum do użytkowników, którzy są zarejestrowani lub nawet jako gość przegladają forum. Według mnie jak komuś bardzo zależy to i tak znajdzie ten serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z Bardzo prostej przyczyny Tmi, jeżeli informacje o takich serwisach trafią do dzieciakó z Polski trudniących się handlem na allegro, to za kilka dni, tygodnii na allegro będą setki aukcji bez pokrycia, a i my już nic z tym nie zrobimy. Co prawda to tylko com, net info org ale to i tak bardzo duzo mozliwości.

I token jak na nichebota ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×