Jump to content
ToJa

euro2016.pl

Recommended Posts

euro2016.pl

 

Witam,

 

Jak wiadomo jedziemy na Mistrzostwa Europy we Francji, Euro 2016.

 

Proszę o wycenę domeny Euro2016.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niskie XXXXX do wzięcia myślę ale musisz się spieszyć z jej upłynnieniem jeszcze w tym roku aby ktoś mógł postawić serwis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena mocno tymczasowa, ale i mocno na czasie. Jest to chyba jedna z tych nielicznych domen, które nie bardzo jest sens wyceniać, tylko trzeba pchać na LICYTACJĘ.

 

Bo co z tego, że pięciu domainerów nadymnie się i powie, że domena jest warta 50 000zł, skoro nie uda się jej sprzedać akurat w ciągu 3 miesięcy, a potem już nie będzie nic warta.

 

Wyobraź sobie, że idzie powódź, a ty sprzedajesz obrazy ze swojego mieszkania - wówczas nieważne jest ile są warte, tylko za ile da się sprzedać. Jak za 10% wyceny, to trudno, lepsze to, niżby je miała za darmo woda porwać ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przeciwieństwie do poprzednich Mistrzostw Europy, temat tej domeny przemknął niemal niezauważenie. I jak - biły się o nią tłumy?

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przeciwieństwie do poprzednich Mistrzostw Europy, temat tej domeny przemknął niemal niezauważenie. I jak - biły się o nią tłumy?

 

W tym przypadku prawdopodobnie po raz kolejny potwierdza się powiedzenie, że pieniądze lubią ciszę. Biorąc pod uwagę fakt, że strona jest na #1 miejscu w google na "euro 2016" podejrzewam, że trafiła ona do odpowiedniego KK. Nie mam pojęcia jaka była cena transakcji (i czy w ogóle była). Wiem natomiast jedno - obecny właściciel na pewno na tym zarobi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

euro2016.pl

 

ABONENT:

 

firma:

Domain Privacy, LLC

ulica:

16192 Coastal Highway

miasto:

19958 Lewes

lokalizacja:

US

telefon:

+1.3024507070

ostatnia modyfikacja:

2016.02.23

 

 

może głupie pytanie, może coś przegapiłem w kwestii regulacji dotyczących domen .pl, ale od kiedy można zastrzec dane domeny .pl dla ORGANIZACJI?

 

NAZWA DOMENY:

 

euro2016.pl

typ abonenta:

organizacja

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież dane firmy nie są zastrzeżone: Domain Privacy, LLC

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież dane firmy nie są zastrzeżone: Domain Privacy, LLC

No czyli dobrze kojarzę, że abonentem jest Dropped?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem albo abonentem domeny jest ktoś powiązany z Dropped (bo Domain Privacy LLC to firma Michała odpowiedzialna za ukrywanie danych domen globalnych), albo ktoś zrobił jakiś deal, znaczy sie umowę, że firma Michała bedzie czymś w rodzaju trustu, pod którym ukryte zostaną prawdziwe dane właściciela i który działa w imieniu prawdziwego abonenta świadcząc jedynie usługę ukrywania. Nic innego nie przychodzi mi na myśl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic innego nie przychodzi mi na myśl.

Mi przychodzi na myśl tyle, że abonent to temat drugorzędny. Nie wiem jak nasi piłkarze zakończą te mistrzostwa, ale należy mieć nadzieję, że ta nazwa będzie jeszcze długo wspominana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem albo abonentem domeny jest ktoś powiązany z Dropped (bo Domain Privacy LLC to firma Michała odpowiedzialna za ukrywanie danych domen globalnych), albo ktoś zrobił jakiś deal, znaczy sie umowę, że firma Michała bedzie czymś w rodzaju trustu, pod którym ukryte zostaną prawdziwe dane właściciela i który działa w imieniu prawdziwego abonenta świadcząc jedynie usługę ukrywania. Nic innego nie przychodzi mi na myśl.

cała ta "zasłona" związana jest pewnie z tym, że hazard jest u nas niedozwolony. Na dole strony można zobaczyć"

Euro2016.pl to strona informacyjna, aktualności, terminarz, bilety, stadiony, grupy. Strona przeznaczona dla Polaków zamieszkałych w krajach, gdzie hazard jest zgodny z prawem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×