Jump to content
Grejzen

To musi być żarcik, ND rozdaje 300$

Recommended Posts

http://namedrive.com/spring_bonus.php?lang=pl

 

Nowi klienci, którzy zgłoszą się w kwieniu do ND otrzymają 100$ premii.

Naszych dotychczasowzch lojalnych klientów nagrodzimy premią do 300$.

 

Oprócz tego, wszyscy klienci korzystający z usługi BrokerSelect zapłacą jednorazowo w wypadku kupna / sprzedaży jedynie minimalną prowizję w wysokości 3% zamiast standardowej stawki 10%. Natomiast sprzedając domenę za pośrednictwem usługi Park&ampSell otrzymacie wielokrotność 18 miesięcznych zysków lub więcej.

 

Skorzystajcie z tej szalonej oferty!

 

To nie jest żart. Przeczytajcie co zrobić, żeby otrzymać jak najwiekszy SpringBonus.

A tak to działa:

Nowi klienci

Żeby otrzymać NameDrive SpringBonus należy:

- Otworzyć konto NameDrive przed 30. kwietnia 2007.

- W ciągu trzech kolejnych miesięcy (do 30. czerwca 2007) zarobić przynajmniej 100$.

=> Jeżeli Wasze zarobki przekroczą 100$ otrzymacie dodatkowe 100$ premii w prezencie od NameDrive!

 

Dotychczasowi klienci

Żeby otrzymać NameDrive SpringBonus należy:

- Przez 3 miesiące okresu promocji zwiększyć miesięczne zarobki.

=> Jeżeli zwiekszycie zarobki o przynajmniej 50$ w porównaniu z przychodami w marcu 2007, NameDrive dopłaci za każdy miesiąc kolejne 50$ w gotówce!

 

BrokerSelect i Park&ampSell

 

Obniżamy jednorazowo do 3% prowizję BrokerSelect dla domen zgłoszonych do sprzedaży w kwietniu 2007.

Za domeny zgłoszone do programu Park&ampSell płacimy jednorazowo równowartość 18 miesięcznych zysków lub więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie żart. Regulamin tej promocji jest tak skonstruowany, że ND jeszcze zwiększy swoje zyski.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za domeny zgłoszone do programu Park&ampSell płacimy jednorazowo równowartość 18 miesięcznych zysków lub więcej.

 

To raczej nie będzie dla ND opłacalne, powuiedzmy że rejestruje domenę w promocji za 20 zł, przynosi ona miesięcznie 4 zł zysku, wiec Nd płaci mi 72, a przy obecnych kosztach przedluzenia nigdy nie odzyska juz zainwestowanych piniędzy. Gdzieś musi być haczyk.

Share this post


Link to post
Share on other sites
=> Jeżeli zwiekszycie zarobki o przynajmniej 50$ w porównaniu z przychodami w marcu 2007, NameDrive dopłaci za każdy miesiąc kolejne 50$ w gotówce!

A nie 100?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli zwiększysz to 50$, jeśli zwiększysz o więcej niż 50$ to dodatkowe 50$ czyli razem 100$ ;]

W każdym razie ja tak to odebrałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dziwnym z biegem okolicznosci moje obroty spadly prawie o 40-50% w porownaniu z marcem przy podobnym ruchu, a srednia stawka z 0,05-0,06 wynosi teraz 0,01-0,02.

 

Dziekuje bardzo za takie promocje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×