Jump to content
Frostx

lata.pl xby.pl qjn.pl vuj.pl zxv.pl llq.pl

Recommended Posts

lata.pl

kojarzące się z wiekiem, więc można by zrobić stronę historyczną albo opowiadającą o starych czasach, w dodatku dochodzi jeszcze latanie, więc być może podchodzi pod coś o samolotach albo maszynach po prostu latających.

xby.pl

domena albo związana z ciekawą branżą erotyczną, krótka, 3 literowa, łatwa do zapamiętania, chociaż też x może oznaczać jakieś słowo nazwę albo liczbę niewiadomą, zaś by często dodaje się, kiedy ktoś podpisuje się pod czymś zrobionym przez niego.

qjn.pl

tutaj nie wiem w sumie czy to takie trafne, ale miało chodzić o skrót od słowa kujon... no ale to już wy ocenicie sami

vuj.pl

zamiast w jest v, ale nadal można przeczytać, że chodzi o wujka

zxv.pl

literki bardzo blisko siebie, podchodzącpod statystycznie często używane hasło - zxcv z tym, że bez c.

llq.pl

zwykła trzyliterówka, zawierająca dwie takie same pierwsze litery

 

A ogólnie jak wam się wydaje, za ile poszłyby wspomniane wyżej domeny? Na razie wystawione są na sprzedaż qjn.pl i lata.pl . "lata" nie mają ceny kup teraz, zaś qjn dałem za 50zł . Ale reszta nadal czeka, więc chciałbym poznać wasze zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, podbijam, gdyż może jednak ktoś mi odpowie, naprawdę zależałoby mi na tym, żeby ktoś powiedział co sądzi o tych domenach, przy okazji chciałbym dodać, że domena zxv.pl od czasu napisania tutaj, czyli w jakieś 5 dni nabiła 140 wejść bezpośrednich, więc być może jest warta nieco więcej.

 

Mam nadzieję, że napisze chociaż jedna osoba, bo więcej razy podbić nie mogę, dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nie zarejestrował ani jednej bo nie widzę ani jednego odbiory końcowego. Kieruj się przy rejestracji tym, kto mógłby chcieć taką domenę posiadać i dlaczego. Dodatkowo zwróć uwagę na ilość potencjalnych odbiorców.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nie zarejestrował ani jednej bo nie widzę ani jednego odbiory końcowego. Kieruj się przy rejestracji tym, kto mógłby chcieć taką domenę posiadać i dlaczego. Dodatkowo zwróć uwagę na ilość potencjalnych odbiorców.

ok, wobec tego dzięki za odpowiedź ;) ech... i znowu nie trafiłem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×