Jump to content
matrix227

Dlapan.pl Dlapanow.pl

Recommended Posts

Dlapan.pl

Dlapanow.pl

Witam. Jak w temacie. Ostatnio udało mi sie nabyć takie 2 domeny. Jak myślicie da rade wyciągnąć z nich parę groszy? Przy okazji jak byłby ktoś zainteresowany to mogę odsprzedać w dobrej cenie. Pozdrawiam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej przemawia do mnie dlapan.pl("łapaj" IDN;), ta druga jakoś niespecjalnie do mnie przemawia, nie wiem dlaczego:/ Bardziej pasowałoby mi angielskie tłumaczenie(przepraszam za brak patriotyzmu:).

 

Gdyby pojawiła się jakaś propozycja na tą pierwszą, myślę, że wyszedłbym ze średniego x xxx. Dla tej drugiej się nie wypowiem. Gdyby to była dladzieci.pl :P

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odp. IDN złapany ;). Jak myślisz najlepiej chyba sprzedać w komplecie prawda? Jak byś słyszał że ktoś potrzebuje za średnie xxxx to daj znać odpale jakiś procent ;) a jak był by ktoś z forum zainteresowany to mogę sprzedać w okazyjnej cenie powiedzmy za niskie xxxx ;)

Co do tej drugiej sprzedałem forhim.pl jakiś czas temu ;)

Pozdrawiam

Edited by matrix227

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Co do tej drugiej sprzedałem forhim.pl jakiś czas temu ;)

Pozdrawiam

 

Sam widzisz;) Fakty, że w tym przypadku lepsze są angielskie odpowiedniki, są "niepodważalne".

 

Pozdrawiam,

saledomain

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że myśląc o serwisie o wiele bardziej wolałbym wersję tych domen w lp. dlapana.pl, czy też dlapani.pl. Brzmią bardziej naturalniej i nie występuje z nimi problem polskich znaków, jak w przypadku Twoich domen, gdzie dlapan.pl (to niewiadomo do końca czy pań, czy może ktoś zjadł "a" i dla pana"). W każdym razie logo z ładnym zaakcentowanym "ń" by pewnie pomogło, powstaje dużo serwisów w tej tematyce, więc z biegiem czasu powinny spływać zapytania, a jak by się pojawiły to za mniej niż XXXX bym nie sprzedawał.


Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinie. Też myślę że Dlapani.pl brzmiało by lepiej ale nie wybrzydzam bo udało mi się je nabyć za średnie Xx za sztukę więc myślę że uda się coś zarobić na tym. Złapałem już IDN Dlapań.pl i będę sprzedawał w komplecie więc będzie można ustawić przekierowanie. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg mnie dlapan.pl co najmniej 3-4 razy więcej warta niż dlapani.pl . Ogolnie szału nie ma ale szanse są :-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podepne jeszcze tutaj żeby nie robić bałaganu. Tak siedząc w nocy wziąłem pod uwagę to co napisał saledomain o anglojęzycznych domenach i udało mi się złapać forhim.xyz oraz forher.xyz więc dosłownie dla niej, dla niego. Co myślicie o tym? Koszt rejestracji nie zbyt wielki więc w razie czego dużo nie popłyne aczkolwiek miło by było coś na tym zarobić i gdzie ewentualnie szukać kupca? Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×