Jump to content
Sign in to follow this  
useroniku

Witajcie Gburki.... :)

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów.

nie spodziewam się ciepłego przyjęcia czy też przejęcia się moją osobą, bo widziałem kilka wcześniejszych postów. ;P

 

Mimo wszystko odważyłem się przywitać bo mam daleko gdzieś jak mnie przywitacie. ;)

 

Zatem dzień dobry !

 

Zajmuję się pracą i dopiero zaczynam z domenami. Niestety rynek polski jest 1000000000000 lat za murzynami i domenowa robota to grzebanie w głębokim błocie. Ale ja lubię błoto.

 

Na początek mam do sprzedania domenę:

 

wydawka.pl ----------> coś dla sklepu internetowego.

 

Jak ktoś jest zainteresowany niech wali na priva. ;)

 

Pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Sam przywitałeś się jak gbur ;)

ma troche racji...czasem szpetnie tu ciągnie chłodem .....

 

BRY

 

 

ps. wydawka kojarzy mi się ściśle z gastronomią - miejscem, gdzie kelner odbiera zamówienie z kuchni, ale może to zboczenie zawodowe bo kiedyś byłem barmanem w kilku miejscach

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma troche racji...czasem szpetnie tu ciągnie chłodem .....

 

tak samo jak na większości polskich forów.

 

BRY

ps. wydawka kojarzy mi się ściśle z gastronomią - miejscem, gdzie kelner odbiera zamówienie z kuchni, ale może to zboczenie zawodowe bo kiedyś byłem barmanem w kilku miejscach

 

zgadza się, ma to związek z gastronomią, ale jak zapytasz kilka osób niezwiązanych z branżą to większość nie będzie wiedzieć o co chodzi. Myślę, że można nadać temu słowu nowe, niebranżowe znaczenie. Ogólnie słowo kojarzy się z wydawaniem, tak więc można to podciągnąć pod wydawanie towaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja żona mówi do mnie "gburku" więc jestem przyzwyczajony. Witam Cię zatem serdecznie :]

 

Spotkałem się z terminem 'wydawka' w hurtowniach komputerowych jako określenie miejsca wydawania towaru (jak to bywa w hurtowniach - gdzie indziej się składa zamówienie, gdzie indziej płaci, a jeszcze gdzie indziej odbiera towar).

Share this post


Link to post
Share on other sites

buuuu nie chcemy Cię tutaj buuu ;) ale wydawka.pl to całkiem ciekawa domena z klimatów spożywczych a dokładnie bary mleczne i stołówki żołnierskie ;)

 

Dzień dobry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za fajne powitania. Jednak zawsze znajdzie się kilka sympatycznych osób. ;)

 

A z tym określeniem męża za pomocą słowa Gburek to ciekawa sprawa. Chyba fajna żonka.

 

 

a z domeną to zobaczę co i jak, klient nasz Pan i jak to wykorzysta to już nie moja sprawa. ważne aby był z tego jakiś kokos. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×