Jump to content
DD

Nowa odsłona onet.pl

Recommended Posts

http://beta.onet.pl

 

Co o niej myślicie? Mnie się podoba prawe menu "Mójonet", nie podoba mi się trochę kierowanie w kierunku AOL.pl - wydaje mi się, że Onet wyglądem zbliżył się w najnowszej wersji właśnie do tego portalu.

 

Ciekawostką jest przejście z silnika wyszukiwawczego Morfeo na Google.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predzej pozno niz wcale.

Mi sie zmiany podobaja, choc dobor kolorystyki to juz sprawa wzgledna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko kwestia czasu. Za parę tygodni nikt nie będzie pamiętał jak wcześniej to wyglądało bez pomocy web.archive.org :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawostką jest przejście z silnika wyszukiwawczego Morfeo na Google.

 

No to jest dla mnie tragedią, bo parafrazując słowa pewnej dziennikarki ('Proszę państwa, dziś skończył się komunizm') mogę powiedzieć:

 

"Proszę Państwa dziś rozpoczął się Googlemunizm"

 

PS

Mój klient dostał filtra w Googielce na najważniejsze frazy, obecnie na czas posuchy miał chociaż wejścia z Onetu!

Teraz jak dostaniesz filtra, to możesz się pakować i przenosić na nowy adres, albo czekać i wylewać poty aby z filtrem sobie poradzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to jest dla mnie tragedią, bo parafrazując słowa pewnej dziennikarki ('Proszę państwa, dziś skończył się komunizm') mogę powiedzieć:

 

"Proszę Państwa dziś rozpoczął się Googlemunizm"

To fakt - ten monopol Google zaczyna być bardziej niebezpieczny niż monopol Microsoft..

Ostatnio nawet Yahoo zaczyna testować serwowanie reklam Google u siebie. Jak tak dalej pójdzie wszystkie w Internecie będzie z "Google" w nazwie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak tak dalej pójdzie wszystkie w Internecie będzie z "Google" w nazwie.

 

...A wtedy Google przypomni nam, że "Czego nie ma w Google, to nie istnieje" ... i kaze sobie slono placic (jeszcze bardziej niz teraz) za indeksacje stron i wszystko zwiazane z jej obecnoscia w sieci :) a ludzie probowac beda slac petycje do wszelkiej masci urzedow antymonopolowych, zeby poradzil cos na to panoszenie sie gogole-molocha., Ale poniewaz Page+Brin zawczasu usuna ostatnie linki do takich urzedow, ludzie beda przeswiadczeni, ze obronca ucisnionych nie istnieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa odsłona podoba mi się, jest przejrzyście, lubię również dropmenu. Ogólnie zmiana na bardzo duży plus!

Share this post


Link to post
Share on other sites
To fakt - ten monopol Google zaczyna być bardziej niebezpieczny niż monopol Microsoft..

Ostatnio nawet Yahoo zaczyna testować serwowanie reklam Google u siebie. Jak tak dalej pójdzie wszystkie w Internecie będzie z "Google" w nazwie.

 

DD

 

to już chyba wina nas wszystkich :)

Kazdy woli dać ogłoszenia przez Google AdWord czy AdSense..... i to są właśnie następstwa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×