Jump to content
DawPi

Trochę nowości na forum..

Recommended Posts

Witam,

 

mam przyjemność zakomunikować garść informacji o zmianach na forum. Niektóre są niewidoczne ( jak np. upgrade forum, przydatne zmiany dla Administracji i Moderacji ) oraz te widoczne, o których tutaj ( kolejność przypadkowa ):

 

  • ograniczenia w sygnaturze - maksymalnie 3 linie i żadnej grafiki
  • naprawa błędów na forum ( np. czas w profilu, pliki pomocy )
  • automatyczna PMka po jakiejkowiek akcji z tematem - jeśli ktoś usunie/zmieni etc. Twój wpis na forum zostaniesz o tym poinformowany PMką. Niestety nie udało mi się aktualnie zawalczyć z parsowaniem wiadomości, więc mogą być trochę nieczytelne. Postaram się to poprawić.
  • mod reputacji - nie spolszczony. o to administracja musi zadbać we własnym zakresie. Może ktoś społecznie podejmie się spolszczenia? Więcej info na prv u mnie.

 

 

To nie wszystkie zmiany jakie czekają forum w najbliższych dniach. O wszystkim zostaniecie poinformowani w tym temacie.

 

 

Mam również prośbę - wszelkie zauważone błędy proszę zgłaszać w tym temacie.

 

 

Pozdrawiam,

DawPi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your group has been restricted from changing members reputation

 

Dla czego admini mają być pokrzywdzeni ?:);)

 

 

Daty w profilu są, ale angielskie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego, że ja jako nie root admin nie mogę w ACP dodać by Administracja mogła dawać repy.. Ah, na GG byś odpisał ;)

 

Odnośnie dat - tak, wiem, właśnie z nimi 'walczę' :)

Edited by DawPi
dodano możliwość repowania dla adminów ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego, że ja jako nie root admin nie mogę w ACP dodać by Administracja mogła dawać repy.. Ah, na GG byś odpisał ;)

 

Odnośnie dat - tak, wiem, właśnie z nimi 'walczę' :)

Ogladajac daty zauwazylem w proflu resztki aukcji. obok postow tematow i znajomych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostrzeżenia są do 'moderacji' i banowania userów z forum. Reputacja wg mnie do oceny usera wg której można z nim robić interesy lub.. nie :) itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawid czy godzina w Dołączył: jest niezbędną?

 

Ogólnie zmiany na + :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

działa ;)

 

tak się tylko zapytuje kiedy zacznie działać blokada kolejnego postu w dziale wycena :) bo oficjalnie miała działać a podwójne posty dalej są

Share this post


Link to post
Share on other sites
działa ;)

 

tak się tylko zapytuje kiedy zacznie działać blokada kolejnego postu w dziale wycena :P bo oficjalnie miała działać a podwójne posty dalej są

Spokojnie :) dogrywam detale moda :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie lepiej, gdyby zamiast tej reputacji wprowadzić iTrader, który bardzo dobrze przyjął się na zachodnich forach domenowych?

@Kulas, ta godzina w dacie dołączenia do forum też mnie denerwuje ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory za krytykę ale te buttony normalnie masakra czcionka do bani naprawdę chciałem coś zobaczyć w tym dobrego ale ...

 

Pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawid czy godzina w Dołączył: jest niezbędną?

Nie jest. Zmienione :P

 

A nie lepiej, gdyby zamiast tej reputacji wprowadzić iTrader, który bardzo dobrze przyjął się na zachodnich forach domenowych?

Być może, ale tak chciała Administracja ^^

 

Domain: iTrader jest dostępny na IP.Board? :)

 

To teraz brakuje jeszcze DI€ czy też DIzł :P

W sensie czego? ;)

 

 

Sory za krytykę ale te buttony normalnie masakra czcionka do bani naprawdę chciałem coś zobaczyć w tym dobrego ale ...

Masz możliwość załatwienia lepszych ? Jeśli tak to śmiało pisz.. Lub jak znacie polskie forum z tym skinem ( darmowy blue gray ) to piszcie link ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak się tylko zapytuje kiedy zacznie działać blokada kolejnego postu w dziale wycena ;) bo oficjalnie miała działać a podwójne posty dalej są

 

 

DOBRA :) Zrobione :P Zapraszam do testowania, głównie osoby, które pisały temat w ciągu ostatnich 24 godzin ( niestety, mod działa bezwzględnie - licznik nie zeruje się o północy -- takie coś wg mnie nie jest możliwe do wykonania w tym skrypcie ).

 

Limit - dokładnie jeden temat na 1440 minut :P i nie ma znaczenia 'północ', zegar tyka nieprzerwanie 24h.

 

Ograniczenie obowiązuje w działach Wycena i Opinia oraz w całym dziale Handlowym ( dla każdego forum oddzielnie ).

 

Proszę o uwagi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz możliwość załatwienia lepszych ? Jeśli tak to śmiało pisz.. Lub jak znacie polskie forum z tym skinem ( darmowy blue gray ) to piszcie link smile.gif

Jak bym dostał czyste buttonki to chętnie mogę zrobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
DOBRA :) Zrobione :P Zapraszam do testowania, głównie osoby, które pisały temat w ciągu ostatnich 24 godzin ( niestety, mod działa bezwzględnie - licznik nie zeruje się o północy -- takie coś wg mnie nie jest możliwe do wykonania w tym skrypcie ).

 

Nie możesz napisać nowego tematu.Tylko jeden temat na dzień jest dozwolony ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak bym dostał czyste buttonki to chętnie mogę zrobić ;)

Czyste w jakim sensie ? Nie mam .psd ;P Jedynie mogę załatwić 'stare' buttony. Co lepszy grafik potrafi to zrobić bo sam czasem takie coś zlecam ludziom :) To jak?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sensie czego? :)

Na DNForum jest wirtualna waluta DNF$ ;) Jakiś specjalny mod.

 

Co do błędów: przy odpowiedzi, w Firefoxie mordki są dziwnie spłaszczone (tzn pojawią się tylko w jednym pionowym rządku).

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do błędów: przy odpowiedzi, w Firefoxie mordki są dziwnie spłaszczone (tzn pojawią się tylko w jednym pionowym rządku).

CTRL+F5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

zaobserwowałem po tych zmianach że wchodząc na czat wywala mnie z Firefoxa i się zamyka :/ Nigdy tak nie robiło tylko teraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×