Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

kutura slowa na forum

Recommended Posts

Jestem tu nie od tak dawna, a juz widze, ze sa takie osoby, ktore naduzywaja powiedzmy sobie slow powszechnie uznanych za wulgarne. Moja propozycja jest taka aby zaczac od ostrzegania w panelu admina / moda macie takie takie opcje. Osobiscie nie lubie czytac wiazanek gdzie w jednym zdaniu wykorzystano slowa z puli najgorszych... wydaje mi sie ze to co pisze jest tez pewnym apaelem do osob uzywajacych jezyka wulgarnego zbyt czesto, a wrecz naduzywajacych tego jezyka o to aby dla dobra ogolnego powstrzymywaly sie przed pisaniem takich slow czy to w formie pelnej czy wykropkowanej i wykazaly sie takze swoja kultura osobista. Z gory dziekuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączam się do apelu. Miło jest pisać na forum, którego użytkownicy mają profesjonalne podejście do tematu i szanują się nawzajem. Niestety, na tym forum są również użytkownicy, którzy najwyraźniej nie dorośli do poważnych dyskusji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zacząłem korzystać z forum, stwierdziłem, ze forum ma swoją pozytywną atmosferę :) Ale przy większej ilości użytkowników zawsze kierunek jest mało optymistyczny. Jedank tym bardziej o poziom forum warto walczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×