Jump to content
Domeniacz

[NOWOŚĆ] Przechwytywanie domen .PL w modelu SaaS już dostępne w Polsce dla każdego rejestratora !

Recommended Posts

Szanowni Państwo

 

Od dziś każda firma będąca Partnerem NASK może rozpocząć przechwytywanie domen .PL w modelu SaaS i tym samym znacznie podnieść atrakcyjność swojej oferty a nawet zdominować ten rynek.

 

Czym charakteryzuje się bezkonkurencyjna oferta przechwytywania w modelu SaaS:

 

 • zerowe koszty opracowania, wdrożenia i rozwoju oprogramowania niezbędnego do przechwytywania
 • zerowe koszty infrastruktury technicznej niezbędnej do przechwytywania
 • zerowe koszty kapitału ludzkiego a zwłaszcza programistów mających doświadczenie na rynku przechwytywania
 • najniższa możliwa cena przechwycenia domeny oraz koszty
 • prostota komunikacji - JSON, XML, CLI oraz CALLBACK / EMAIL na wskazane url-e w wybranym formacie / adresy email z wybranymi powiadomieniami
 • najwyższy poziom bezpieczeństwa - TLS 1.3 oraz dostęp dla wybranych adresów IP
 • przechwycenie domeny można zlecić/odwołać do 50 sekund przed planowanym usunięciem domeny z rejestru
 • domeny przechwycone na wskazanego abonenta pod Państwa szyldem, z danymi Państwa firmy we whois
 • skalowanie systemu nawet do kilkudziesięciu Partnerstw z NASK - wykorzystaj stagnację i zdominuj rynek przechwytywania !
   

Za dodatkową opłatą dostępne kolejne możliwości:

 

 • Kompletne dane SEO wraz z danymi z Google odnośnie widoczności danej domeny w wynikach wyszukiwania oraz popularności danej nazwy.
 • Codziennie aktualizowana popularność danej nazwy w rejestrach gTLD oraz newGTLD, w sumie ponad 1,000 rozszerzeń - tzw. sprawdzacz końcówek
 • Historyczna popularność nazwy w rejestrach ccTLD, gTLD, newGTLD - w sumie ponad 1,300 rozszerzeń - j.w.
 • Historyczne dane odnośnie sprzedaży domen na światowym rynku. Jako jedyna firma na świecie mamy dane z aukcji Godaddy od 2009 roku.
 • Możliwości jest znacznie więcej ZAPYTAJ!

 

Jeśli posiadają Państwo numer VAT-EU, faktura Reverse-charge bez naliczonego podatku VAT.

 

UWAGA: OFERTA WYŁĄCZNIE DLA PARTNERÓW NASK.

 

Zapraszam do kontaktu przez PM.
Domeniacz
 

 

Edited by Domeniacz
 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabawne. Ktokolwiek się tym zajmował, nie oddałby swojej metody, opracowywanej przez lata, za grosze :)

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, FlashT napisał:

Ktokolwiek się tym zajmował, nie oddałby swojej metody, opracowywanej przez lata

 

I masz rację, ponieważ nikt tutaj nie oddaje metody, kodu źródłowego ani wykonywalnego,  którego bardziej zaawansowani użytkownicy moge zdekompilować i odtworzyć pierwotny algorytm na swoje potrzeby. Model SaaS to jedna z najlepszych metod ochrony algorytmów usługodawcy które dają przewagę na rynku w danej branży. Dodam tylko iż to co mniej doświadczonym osobom zajmuje lata innym może zając wielokrotnie mniej i tak jest właśnie w tym przypadku.

 

Model SaaS to również najbardziej opłacalna dla inwestora metoda dostępu do najbardziej zaawansowanego oprogramowania przy niemalże zerowych kosztach wstępnych.

Dzięki temu nawet firmy z bardzo małym kapitałem obrotowym mogę sięgnąć po rozwiązania z najwyższej półki, które do tego mogą zostać niezwykle prosto dostosowane do ich obecnych rozwiązań.

 

Ponadto na rynku przechwytywania panuje stagnacja od długiego już czasu - zero pomysłów, zero rozwiązań dostosowanych do zmian na rynku. Natomiast tutaj odbiorca zyskuje dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych niedostępnych nigdzie indziej - to z kolei daje ogromną przewagę na rynku przy minimalnych kosztach zwłaszcza tam gdzie odbiorca usługi ma szerokie grono klientów.

 

Myślę iż w miare zrozumiale to wytłumaczyłem ;)

 

 • Like 1
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal obawiam się, że to nie wypali, bo każdy woli kitrać zyski dla siebie. No ale powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Domeniacz napisał:

 

 

Halo, proszę Pana, przecież rynek domen PL jest nieopłacalny, to po co przechwytywać ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, zabaco napisał:

Halo, proszę Pana, przecież rynek domen PL jest nieopłacalny, to po co przechwytywać ? ;)

 

Ależ drogi Panie zabaco, należy rozgraniczyć rynek domen przynajmniej na kilka części z której największą część stanowią konsumenci.

 

Przypomnę może, iż projekt Domeniacz.pl był w założeniu kierowany stricte pod domainerów. Przeczytałem masę postów na tym forum odnośnie tego co Was denerwuje u konkurencji, czego Wam brakuje itd. Następnie podpisałem umowę z NASK co pozwoliło mi opracować i wdrożyć bardzo skuteczny system do przechwytywania domen. To że udało się to zrobić bardzo szybko, wynika tylko i wyłącznie  z doświadczenia na rynku przechwytywania. Albowiem znacznie łatwiej jest wejść z .com na .pl niż odwrotnie. I ku mojemu wielkiemu zdziwieniu - okazało się iż za wyjątkiem 3-ch osób na forum domainerów - nikomu podmuch nowoczesnych i wysoko konkurencyjnych rozwiązań nie jest potrzebny. Mało tego, nawet część osób cieszyła się iż ów projekt legł w gruzach.

 

Nie ma więc żadnych wątpliwości iż nikt więcej nie podejmie się zrobienia czegokolwiek pod domainerów na rynku PL znając tą historię. I w tej sytuacji ów rynek jest skazany wyłącznie na życzliwość dwóch wiodących firm. Jednakże nie zmienia to faktu, iż gotowe i skuteczne rozwiązania nie można zaoferować zupełnie innej grupie odbiorców, a powyższa oferta jest właśnie dla jednej z tych grup kierowana i to na bardzo atrakcyjnych warunkach z bardzo atrakcyjnymi dodatkami.

 

Dla przykładu,  już w 2014 roku jedna z firm będąca na tym forum chciała dołączyć do grona przechwytywaczy - jednakże nie udało jej się to do dziś. Natomiast dzisiaj może spełnić swoje marzenia dzięki powyższej ofercie. Uważam iż na rynku jest więcej takich firm i między innymi dla nich powyższa oferta jest kierowana. A to że nawet dużym firmom mającym duży kapitał nie udało sie dołączyć do grona przechwytywaczy wynika tylko i wyłącznie z faktu iż bardzo ciężko znaleźć na rynku programistów mających doświadczenie na rynku przechwytywania domen.

 

I po raz kolejny mam nadzieję iż w miare zrozumiale wszystko wyjaśniłem.

 

 • Like 1
 • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • Jutro 27.10.2020 godz. 20.00 koniec aukcji Zapraszam do licytacji
  • Drodzy wydawcy! Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepszych kampanii dostępnych w FireAds! Warto wiedzieć, że najlepsze kampanie są brane w odniesieniu do globalnych statystyk, twój ruch może lepiej konwertować  również w innych dostępnych kampaniach. #1 Kampania tradingowa: HandelPro [EXCLUSIVE] ID: 630 Wynagrodzenie: CPA 1124,83 PLN Zasięg kampanii: CH, DE, ES, GB, PL, SE Link: KLIK #1 Kampania randkowa: LetsDate [Exclusive] ID: 541 Wynagrodzenie: CPA 3,12 - 3,62 PLN, CPS 87,49 / 99,98 PLN Zasięg kampanii: POLSKA Link: KLIK #1 Kampania VOD: VoD Strefa ID: 613 Wynagrodzenie: CPS 50% Zasięg kampanii: GLOBALNY Link: KLIK Życzymy jak największych zarobków!
  • Lifi.pl   Dzień dobry, Mam do sprzedania pięcioletnią domenę Lifi.pl. Link do oferty na Am: http://www.lifi.pl/ Jest możliwość sprzedaży w komplecie z domeną Lifi.at . Rozważę konkretne i korzystne dla obu stron oferty. Ewentualnie zastanawiam się nad stworzeniem w przyszłości aukcji prywatnej, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany udziałem w aukcji domeny Lifi.pl to równiez proszę o informację lub kontakt. Technologia LiFi. LiFi to technologia bezprzewodowa, która jest kluczem do rozwiązywania wyzwań stojących przed 5G. LiFi może przesyłać wiele gigabitów, jest bardziej niezawodne, praktycznie wolne od zakłóceń i wyjątkowo bezpieczniejsze niż technologia radiowa, taka jak Wi-Fi lub komórkowa. LiFi to mobilna technologia bezprzewodowa, która wykorzystuje do przesyłania danych światło zamiast częstotliwości radiowych. Technologia jest wspierana przez globalny ekosystem firm wdrażających LiFi, nową generację technologii bezprzewodowej, która jest gotowa do bezproblemowej integracji z rdzeniem 5G. Kilka linków: https://lifi.co/ https://purelifi.com/lifi-technology/ https://www.lighting.philips.pl/produkty/lifi https://www.lighting.philips.pl/edukacja/nowoczesne-oswietlenie/swiatlo-w-biznesie/what-is-lifi Pozdrawiam  
  • Cena bardzo atrakcyjna, a domena bardzo fajna. Polecam!
  • Slubujemy.com Przychodnia.net Magisterska.com Sprzedam.org Pokoje.org Spozywczy.info Tartak.biz Rezerwacje.net.pl Owady.com.pl
  • W niczym mi to nie przeszkadza, albowiem w kraju którym mieszkam pensje są również niższe niż w Polsce a ceny wyższe. Np. kawa jest również blisko 2x droższa niż w Polsce. Ale polityka fiskalna jest o niebo lepsza i zysk z tego tytułu pokryłby ceny nawet 10x większe niż w Polsce. Z tego co widzę Białoruś ma jeszcze lepszą politykę fiskalną, co bardzo mi się podoba  Po prostu musisz zrozumieć @nikolas iż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeśli Ty szukasz pracy - oczywiście wybierzesz kraj/miejsce gdzie łatwiej ją znaleźć i więcej zarobić. Nie należy również zapominać iż w obecnej sytuacji inne rzeczy mają o wiele wyższy priorytet. Kto tego nie rozumie, ten obudzi się z ręką w nocniku.       Rosyjski znam na poziomie komunikatywnym. Nie należę do opozycji a do tego uważam Prezydenta Łukaszenkę za bardzo mądrego człowieka, zwłaszcza w kwestii walki z psychozą koronkową. Dlatego nawet taka "niespodzianka" nie jest dla mnie groźna. A nawiązując do tych "różowych okularów" - poszukaj sobie co dzieje się obecnie w stanie Viktoria w Australi a szybko się zorientujesz co za chwile będzie się działo w całej Europie - zresztą początki już widać. Albo wejdź na dziennik ustaw RP i przeczytaj kilka ostatnich ustaw z "covid" w tytule - gwarantuje iż ciepło Ci się zrobi z wrażenia... Właśnie na podstwie ustaw jakie przeszły - blisko rok temu wiedziałem co będzie się dalej działo, choć niektórzy ignoranci pisali "Domeniacz i jego teorie" ... Dziś jak zwykle mogę powtórzyć "a nie mówiłem?"   [PS] Widzę iż bardzo rozbawił Cię mój pierwszy post na tej podstronie - w tej kwestii powtórzę tylko znane powiedzenie: "Ten sie śmieje, kto się śmieje ostatni"  
  • Dzięki za pocieszenie Mam wrażenie, że co by nie było to polityka się nie zmieni, mamy przykład z PL. Szkoda ludzi, zaangażowanych, wiele dobrego się tam dzieje, dla równowagi, np. są organizowane wolontarystycznie terapie, bo to co się dzieje w aresztach zostawia ślady na całe życie. Masz jakiś pomysł jak działać w takich warunkach? Bo takie standardy marzą się rządzącym w PL.  
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18656
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  Gg
  Joined
×