Jump to content
Mouzer

Nagły wzrost ruchu

Recommended Posts

Witam.

 

Mam domenę na sedo, która miała jakieś 3 - 4 wejścia tygodniowo (ninja). Od dnia wczorajszego, z niewiadomych mi przyczyn, domena odnotowała 135 wejść, 40 kliknięć i ciągle rośnie.

No i tutaj rodzi się moje pytanie - czy sedo nie przyczepi się do takiego nagłego wzrostu popularności domeny? Miał ktoś z Was taki przypadek?

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam domenę na sedo, która miała jakieś 3 - 4 wejścia tygodniowo (ninja). Od dnia wczorajszego, z niewiadomych mi przyczyn, domena odnotowała 135 wejść, 40 kliknięć i ciągle rośnie.

No i tutaj rodzi się moje pytanie - czy sedo nie przyczepi się do takiego nagłego wzrostu popularności domeny? Miał ktoś z Was taki przypadek?

Takie przypadki zdarzają się dość często. Nagle pojawi się jakaś reklama w TV nawiązująca do nazwy domeny albo jakiś serwis staje się popularny i też ma podobną domenę. Lub reklamowany jest jakiś produkt a Ty masz nazwę z podobnym produktem. Itd. itp. Jeśli ruch jest naturalny, to nic Ci nie grozi.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam domenę na sedo, która miała jakieś 3 - 4 wejścia tygodniowo (ninja).

 

To jest kolejny z tych przypadków, które pokazują, że czasami warto trzymać domenę, która ma słaby ruch i przez to wydaje się być ninją ale jednak tkwi w niej jakiś ukryty potencjał, który uwalnia się w pewnym momencie.

Możesz coś więcej napisać o tej domenie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest kolejny z tych przypadków, które pokazują, że czasami warto trzymać domenę, która ma słaby ruch i przez to wydaje się być ninją ale jednak tkwi w niej jakiś ukryty potencjał, który uwalnia się w pewnym momencie.

Możesz coś więcej napisać o tej domenie ?

 

Ja tam nie sponsoruje nindzasow i jak po roku widze, ze domena nie ma potencjalu w nazwie i nie zarabia na siebie to ja puszczam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×