Jump to content
www.piłkasiatkowa.pl

3 literówki + .com.pl

Recommended Posts

Kangur :)

Poki nie zobacze, nie uwierze, a wiec gadanie o finalizowaniu tranzakcji za domeny trzy literowe na *.com.pl na kwoty kilku tysiecy zlotych bez podania konkretow to dla mnie marketing wirusowy ;):)

Jak 1-literowka na *.com.pl pojdzie za pare stowek na allegro to jest gitara, a Ty masz jakis magiczny sposob na sprzedawanie 3-literowek za kilka tysiecy? ;)

 

Dopiero teraz odczytałem więc odpisuję niewiernemu Tomaszowi :)

Co prawda Twoja wiara do niczego mi nie jest potrzebna ale mam konkrety i mogę to udowodnić. Prywatnie bo publicznie nie zostałem upoważniony do tego.

Ale zachęć mnie najpierw jakimś konkretnym zakładem :mad:

I nie są to żadne generyki...

A to, że coś się standardowo sprzedaje w pewnych przedziałach cenowych, to nie znaczy, że nie istnieją od tego wyjątki.

Trzeba tylko wyczuć potrzeby klienta i przekonać go do swych racji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dopiero teraz odczytałem więc odpisuję niewiernemu Tomaszowi :)

Co prawda Twoja wiara do niczego mi nie jest potrzebna ale mam konkrety i mogę to udowodnić. Prywatnie bo publicznie nie zostałem upoważniony do tego.

Ale zachęć mnie najpierw jakimś konkretnym zakładem :)

I nie są to żadne generyki...

A to, że coś się standardowo sprzedaje w pewnych przedziałach cenowych, to nie znaczy, że nie istnieją od tego wyjątki.

Trzeba tylko wyczuć potrzeby klienta i przekonać go do swych racji.

 

Dokładnie wystarczy, że duża firma/przesiębiorstwo/anything ma przykładowo domenę bdf.pl(jakieś tam rozwinięcie tego skrótu oznaczającego nazwę tej firmy) ma ona cała sieć w Polsce i zagranicą, zajęte ma końcówki pl,eu,org,net,com i inne, a nie ma domeny z końcówką ".com.pl" dobry mailing do takiej firmy, opisując, że z tą końcówką będą mieli komplet. Nie musi być to całkowicie firma Polska, może być także zagraniczna, która nie słyszała zbyt dużo o tej końcówce. Taka firma na pewno zastanowi się nad kupnem takiej domeny od chocby żeby miec na przekierowanie na stronę główną i żeby nie robić konkurencji dla jakiejś innej firmy. Oczywiście nie mówię tutaj o ogromnych sumach ale x xxx zł da się wyciągnąć, poza tym dla innych x xxxzł to tak jak dla nas xxx zł wydać.

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×