Jump to content
www.piłkasiatkowa.pl

3 literówki + .com.pl

Recommended Posts

z tego co mi się wydaje to już mało zostało 3 literówek .com.pl więc powinny kosztować więcej niż cena rejestracji. :)

Masz rację, zostało już mało zajętych 3-literówek ponieważ wszyscy w miarę możliwości przechodzą na .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz rację, zostało już mało zajętych 3-literówek ponieważ wszyscy w miarę możliwości przechodzą na .pl

 

 

hehe chodziło mi o mało wolnych :)

 

a z tego co mi wiadomo to wolnych 3 literówek .pl juz nie ma więc nie ma na jakie przechodzić ;) no chyba że ktos sobie odkupi a to już zupełnie inna sprawa .

Edited by www.piłkasiatkowa.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 lata i *com.pl będą nieźle warte.

 

nigdy nie byla nie jest i nei bedzie warta wiecej niz 33,33zł przy dobrej nazwie pozdr ;] (smieszne masz niektore posty :) )

 

.com.pl jak to mawia uszatek to SKANSEN nie warto ich rejstrowac nigdy sie to nie zwroci nie mowiac o przedluzeniach

Share this post


Link to post
Share on other sites
nigdy nie byla nie jest i nei bedzie warta wiecej niz 33,33zł przy dobrej nazwie pozdr ;] (smieszne masz niektore posty :) )

 

.com.pl jak to mawia uszatek to SKANSEN nie warto ich rejstrowac nigdy sie to nie zwroci nie mowiac o przedluzeniach

 

sex.com.pl

boy.com.pl

gej.com.pl

bmw.com.pl

 

To sa jedyne 3-literowki na *.com.pl, ktore bym regnal gdyby byla taka mozliwosc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalnym krytykom 3-literowych .com.pl pozwolę sobie przypomnieć pewien wątek http://www.di.pl/index.php?showtopic=6937&...hl=com\.pl

Swoje opinie podtrzymuję gdyż opierają się na faktach, niemniej przyznaję, że od tego czasu zmieniłem kierunek swych poszukiwań.

Jeśli więc jest ktoś chętny na część moich zasobów, to niektóre z nich raczej odpuszczę w najbliższych miesiącach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Totalnym krytykom 3-literowych .com.pl pozwolę sobie przypomnieć pewien wątek http://www.di.pl/index.php?showtopic=6937&...hl=com\.pl

Swoje opinie podtrzymuję gdyż opierają się na faktach, niemniej przyznaję, że od tego czasu zmieniłem kierunek swych poszukiwań.

Jeśli więc jest ktoś chętny na część moich zasobów, to niektóre z nich raczej odpuszczę w najbliższych miesiącach.

 

Kangur :mad:

Poki nie zobacze, nie uwierze, a wiec gadanie o finalizowaniu tranzakcji za domeny trzy literowe na *.com.pl na kwoty kilku tysiecy zlotych bez podania konkretow to dla mnie marketing wirusowy ;):)

Jak 1-literowka na *.com.pl pojdzie za pare stowek na allegro to jest gitara, a Ty masz jakis magiczny sposob na sprzedawanie 3-literowek za kilka tysiecy? ;)

Edited by cabona

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kangur :mad:

Poki nie zobacze, nie uwierze, a wiec gadanie o finalizowaniu tranzakcji za domeny trzy literowe na *.com.pl na kwoty kilku tysiecy zlotych bez podania konkretow to dla mnie marketing wirusowy ;):)

Jak 1-literowka na *.com.pl pojdzie za pare stowek na allegro to jest gitara, a Ty masz jakis magiczny sposob na sprzedawanie 3-literowek za kilka tysiecy? ;)

ej no nie przeginajmy palki

 

nie zdziwie sie, jezeli ktos mi powie ze sprzedal lot.com.pl czy gry.com.pl za kilka k

Share this post


Link to post
Share on other sites
ej no nie przeginajmy palki

 

nie zdziwie sie, jezeli ktos mi powie ze sprzedal lot.com.pl czy gry.com.pl za kilka k

 

Nie mowimy przeciez o mocnych generykach ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mowimy przeciez o mocnych generykach ;-)

 

3 literówki + .com.pl ile mogą być warte ??

A czy jest to w temacie sprecyzowane? Raczej nie. Mój post był właśnie skierowany pod generyki oraz słowa coś znaczące, a nie yqf.com.pl

 

DawPi

dobrze, ze chociaz Ty jestes obeznany i wiesz najlepiej :)

 

"nigdy nie byla nie jest i nei bedzie warta wiecej niz 33,33zł przy dobrej nazwie pozdr ;] (smieszne masz niektore posty biggrin.gif )"

 

Wolałbym nie używać okk opcji edytuj i podać twoje 'śmieszne posty' ;)

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 literówki + .com.pl ile mogą być warte ??

A czy jest to w temacie sprecyzowane? Raczej nie. Mój post był właśnie skierowany pod generyki oraz słowa coś znaczące, a nie yqf.com.pl

 

DawPi

dobrze, ze chociaz Ty jestes obeznany i wiesz najlepiej ;)

 

"nigdy nie byla nie jest i nei bedzie warta wiecej niz 33,33zł przy dobrej nazwie pozdr ;] (smieszne masz niektore posty biggrin.gif )"

 

Wolałbym nie używać okk opcji edytuj i podać twoje 'śmieszne posty' :mad:

 

Kornel ;)

wymien prosze 5 trzy literowych domen na *.com.pl, ktorych wartosc wg Ciebie za dwa lata wzrosnie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kornel ;)

wymien prosze 5 trzy literowych domen na *.com.pl, ktorych wartosc wg Ciebie za dwa lata wzrosnie? :)

 

Prosze bardzo to tylko jeden z przykładów ;)

 

aaa.com.pl

bbb.com.pl

ccc.com.pl

ddd.com.pl

eee.com.pl

 

Myślę, że sprawa rozwiana i DawPi jesli lubisz kogoś obrażać to podawaj konkrety.

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosze bardzo to tylko jeden z przykładów :)

 

aaa.com.pl

bbb.com.pl

ccc.com.pl

ddd.com.pl

eee.com.pl

 

Myślę, że sprawa rozwiana i DawPi jesli lubisz kogoś obrażać to podawaj konkrety.

 

Kornel ;)

Zartujesz, prawda? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za 2 lata .com.pl będzie archaizmem ;)

 

Wątpię, co prawda nie jestem zwolennikiem tej końcówki ale odwołałem się do postu autora.

Z użycia nie wyjdzie, zbyt długo trzyma się już na rynku, wystarczy popatrzec na liczby domen zarejestrowanych.

 

Kornel ;)

Zartujesz, prawda? :)

 

Tak oczywiście to był żart :) :mad:

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wątpię, co prawda nie jestem zwolennikiem tej końcówki ale odwołałem się do postu autora.

Z użycia nie wyjdzie, zbyt długo trzyma się już na rynku, wystarczy popatrzec na liczby domen zarejestrowanych.

 

Uwielbiam jak odkrecasz kota ogonem :)

A wiesz, jaka jest historia *.com.pl i *.pl? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uwielbiam jak odkrecasz kota ogonem :)

A wiesz, jaka jest historia *.com.pl i *.pl? ;)

cabona PW i sobie popiszemy, bo ja idę właśnie spać, jesli Cie czymkolwiek uraziłem to najmocniej przepraszam nie to było w mojej złej wierze, uwierz czy nie ;)

Wszystko jest tutaj o historii domen:

Link

 

Pozdrawiam

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko luzik Kornel, co Ty taki strachliwy :)

Koncze OT ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×