Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

Mnie każda realizacja, nie tylko moja, cieszy niezmiernie :)

 

Każda tylko potwierdza tezę, że po wprowadzeniu powiadomień z NASK o wygaśnięciu domeny ilość realizacji opcji może spaść, ale nie będzie to jakiś ogromny spadek albo nawet ta zmiana nie ma kompletnie wpływu. :) Gratulacje dla wszystkich - bardzo dobre domeny.

 

U mnie ostatnia domena jaka wpadła z opcji to:

 

kasety.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratuluję wszystkim nieprzeciętnych realizacji !

 

Dzięki za gratki;) Moja zrealizowana opcja już u KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każda tylko potwierdza tezę, że po wprowadzeniu powiadomień z NASK o wygaśnięciu domeny ilość realizacji opcji może spaść, ale nie będzie to jakiś ogromny spadek albo nawet ta zmiana nie ma kompletnie wpływu. :) Gratulacje dla wszystkich - bardzo dobre domeny.

To zobaczysz jak odnowienia skoczą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Powiadomienia będą miały zauważalny wpływ na realizację opcji.

 

Na których i tak, zarówno wcześniej jak i obecnie (kiedy ich ceny są jeszcze w miarę atrakcyjne) ciężko będzie stracić. Popatrzcie na przypadek Thomaso: Ta realizacja i ta sprzedaż pozwoli mu na utrzymanie prawie 700 opcji przez 3 lata - myślicie że przez 3 lata nie wpadnie mu nic podobnego po wprowadzeniu przez NASK zmian? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na których i tak, zarówno wcześniej jak i obecnie (kiedy ich ceny są jeszcze w miarę atrakcyjne) ciężko będzie stracić. Popatrzcie na przypadek Thomaso: Ta realizacja i ta sprzedaż pozwoli mu na utrzymanie prawie 700 opcji przez 3 lata - myślicie że przez 3 lata nie wpadnie mu nic podobnego po wprowadzeniu przez NASK zmian? :)

 

Powiadomienia z NASK-u o wygaśnięciu domeny są od 17 października zeszłego roku (od prawie 3 miesięcy):

 

http://di.pl/topic/88725-powiadomienia-z-nasku-o-wygasnieciu-domeny

 

A opcje dalej się realizują i dość spory odsetek (a jeśli taka teoria byłaby prawdziwa, że już się nic nie będzie realizowało - to by się nie realizowały opcje albo bardzo, bardzo mało czy tylko na bardzo słabe domeny, a patrząc po ostatnich wpisach w tym temacie tak źle nie jest - naprawdę dobre domeny wpadły z opcji w tych 3 miesiącach od wprowadzenia powiadomień i sporo).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcja na domenę OponyTIR.pl została zrealizowana. Taka tam :ph34r: zarejestrowana wcześniej w 2006 roku ale pod Opony-TIR.pl, OponyTIR.com oraz TIR-Opony.pl działają jakieś sklepy to może ktoś się zainteresuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

informatyk*pl

 

Od razu zastrzegam, że to nie była moja opcja :)

 

Domena została zarejestrowana 1998.12.29 12:00:00. Ostatnio była utrzymywana w OVH. Opcja natomiast została założona 2011.01.31 23:03:12.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

informatyk*pl

Domena została zarejestrowana 1998.12.29 12:00:00. Ostatnio była utrzymywana w OVH. Opcja natomiast została założona 2011.01.31 23:03:12.

może była wówczas przedłużona (usuń- załóż)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

informatyk*pl

 

Wow, jeśli się zrealizowała w naturalny sposób to rewelacyjny strzał. Aż sobie zarejestrowałam opcję na nią ( może kiedyś jeszcze raz spadnie ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

może była wówczas przedłużona (usuń- załóż)?

Oczywiście nie jest to wykluczone, bo opcja zapewne była też wcześniej :) Nie chciało mi się aż tak głęboko sprawdzać.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Toć to przecież Michał von Rublon ;)

 

No Adips. Na DM będzie okazja pogratulować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

informatyk*pl

 

Od razu zastrzegam, że to nie była moja opcja :)

 

Domena została zarejestrowana 1998.12.29 12:00:00. Ostatnio była utrzymywana w OVH. Opcja natomiast została założona 2011.01.31 23:03:12.

 

DD

Fajna domena...tylko co dalej i komu dalej ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

po tym informatyku to głupio wrzucać:

 

szpachlowanie.pl

 

Wstydziłbyś się! ^_^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj wpadła:

 

kapiele.pl

 

Znaczy się kąpiele (bez IDN-a wygląda dość słabo ta domena). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×