Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

slimak.pl

 

Fajna. Gratulacje :) Pierwsze skojarzenie pod projekt związany z zarządzaniem własnego czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje.

 

Domena SLIMAK.pl została sprzedana za 1500 PLN 3 lata temu w grudniu 2009r. Szkoda, że klient nie pamięta o przedłużaniu domen, a dodatkowo traci około 1600 PLN z opłatami za 2 lata odnowień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje.

 

Domena SLIMAK.pl została sprzedana za 1500 PLN 3 lata temu w grudniu 2009r. Szkoda, że klient nie pamięta o przedłużaniu domen, a dodatkowo traci około 1600 PLN z opłatami za 2 lata odnowień.

 

Tak, pamiętam to dobrze, bo umieściłem tą domenę w wątku "domeny wolne od opcji". Opcję założył dropped, domena spadła i poszła na aukcji - tak jak napisałeś - za 1500zł. Nie mogłem tego jakoś odżałować, a że czułem, że domena spadnie ponownie to założyłem opcję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co Wy widzicie w tym ślimaku? Bo chyba nie współodczuwam. :D

Widzę, że nie jestem sam.

Na brand niezła jest ale czy ktoś się zdecyduje ją do tego wykorzystać kupując za spore pieniądze tego wcale nie jestem pewien.

Bądź co bądź nazwa ta może mieć negatywne skojarzenia, np. ze ślimaczym tempem ( usług ).

Chyba, że na jakieś przenośne domki ( namioty ? ), grę, zabawkę lub miejsce ( hotel ), w którym życie płynie wolniej, z dala od codziennej gonitwy, gdzie celowo jeździ się by się nie śpieszyć.

Edited by Kangur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×