Jump to content
Sign in to follow this  
szogun

Neocube.pl

Recommended Posts

NEOCUBE.PL

 

Witam, co myślicie o wyżej w/w domenie? Przed wyceną proszę zajrzeć tutaj - http://theneocube.com/

 

" The future of Puzzles ".

 

Jest to znakomita nowość na rynku.

 

NEOCUBE.PL

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze, że naprawdę niezła rzecz. Tylko pierwsze ale... czy można taką rzecz kupić w Polsce, jak jest z jej dostępnością ile kosztuje takie cuś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wejdzie na polski rynek, to domena warta xxx zł.

Pomysł bardzo dobry gratulacje.

 

P.S. Ale szczerze wolałbym na tej stronce zrobić serwis www z tym Neocube o wiele więcej zarobisz, no ale to już Twój wybór.

 

Pozdro.

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pamiętaj oc Cle i Vat z usa. ;-)

 

 

dobra robota kolego ! Mysle ze to przyjdzie wczesniej do .uk :) natomiast ciekawa rzecza jest to ze pelna nazwe tego cuda zarejestrowal dzis NETart ciekawi mnie czy to bylo po twoim poscie czy zupelny zbieg okolicznosci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huhu. Dostałem 3 wiadomości z ofertą kupna. Bynajmniej ciekawi mnie to skąd znają moje adresy mail.

 

Chyba sobie poczekam aż wartość wzrosnie.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Huhu. Dostałem 3 wiadomości z ofertą kupna. Bynajmniej ciekawi mnie to skąd znają moje adresy mail.

 

Chyba sobie poczekam aż wartość wzrosnie.

 

 

 

gratuluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Huhu. Dostałem 3 wiadomości z ofertą kupna. Bynajmniej ciekawi mnie to skąd znają moje adresy mail.

 

Chyba sobie poczekam aż wartość wzrosnie.

 

Whois.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa intrygująca - mogli wziąc maila od home.pl? Ale dobrze skupmy się na wycenie ;-)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
A chociaz zajrzales do whois?

Ja tam nie widze jego maila.

 

No faktycznie, teraz dopiero sprawdziłem, nigdy się z takim czymś nie spotkałem:

 

Brak informacji o domenie Neocube.pl w bazie Registry NASK.

 

dane aktualne z dnia: 2008.05.07

 

Jedno pytanie, gdzie rejestrowałeś domenę?

 

Edit. Sprawdzałem w Az.pl i mają jakieś nie pełne info, poniżej NASK:

 

DOMENA:

neocube.pl

 

id abonenta:

hmns333688 (osoba fizyczna)

 

serwery nazw:

dns.home.pl. [62.129.252.30]

 

dns3.home.pl. [216.93.176.64]

 

dns2.home.pl. [213.25.47.166]

 

utworzona:

 

2008.05.06 15:39:54

 

ostatnia modyfikacja:

 

2008.05.06

 

opcja:

 

brak opcji na nazwę domeny

 

ABONENT:

 

dane niedostępne

 

REGISTRAR:

 

Home.pl Sp. J.

dane aktualne z dnia:

2008.05.07

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic warta? Nawet nie wiesz ile można zarobić na tej stronie - przykładowa sprzedaż. Dostałem ofertę 3k, ale zastanawiam się czy aby nie postawić tam serwisu.

 

O boże! Wymyślili auta, ale są do kupienia w Europie, więc domena auto.pl jest nic nie warta...

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic warta? Nawet nie wiesz ile można zarobić na tej stronie - przykładowa sprzedaż. Dostałem ofertę 3k, ale zastanawiam się czy aby nie postawić tam serwisu.

 

O boże! Wymyślili auta, ale są do kupienia w Europie, więc domena auto.pl jest nic nie warta...

 

 

moze napisz cos wiecej skoro juz jestes w posiadaniu tej domeny ? Planujesz sprowadzac to z usa i wedle informacji umieszczonej na tamtej stronie czekac 8 tygodni (?) i wiadomo ze musisz podbic cene czegos co juz nie jest tanie. A moze planujesz sprowadzic z europy i wszystko ok. ala rownie dobrze mozesz nazwac ten "magnes" zupelnie inaczej i tez nie bedzie bledu ...

 

p.s to nie jest nowosc na rynku

 

jesli sie mysle prosze wyprowadz mnie z bledu

Edited by achilles27

Share this post


Link to post
Share on other sites

Achilles am rację. Niesttey zrobiłem mały research i to jets dośc drogie tylko nikt tego tak nei pokazał po chwili zachwytu przychodzi refleksja. Za 3 tys bym sprzedal od reki domene. Poz atym ten materiał idzie w górę- jak wszytskie surowce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Achilles am rację. Niesttey zrobiłem mały research i to jets dośc drogie tylko nikt tego tak nei pokazał po chwili zachwytu przychodzi refleksja. Za 3 tys bym sprzedal od reki domene. Poz atym ten materiał idzie w górę- jak wszytskie surowce.

 

bardzo celna uwaga kolego . Czyli prawdopodobnie trzeba bedzie podnosic cene co jakis czas. Po drugie z tego co sie dowiedzialem jest to diabelnie niebezpieczne szczegolnie duze magnesy natomiast te 8mm kuleczki tylko wtedy kiedy zlapie to jakies dzecko. Niby mozesz umiescic informacje ze niezaleca sie uzywanie lub wrecz zabronione natomiast zlapie kiedys taki dzieciak pobiegnie do komputera i byleby tego nie polknal bo bedzie tragedia. Czy dorosly bedzie mial z tego frajde tez dyskusyjne. Zaznaczam ze nie che nikomu niszczyc marzenia wczoraj sam sie wpakowalem w theneocube.co.uk :)

 

p.s ponoc operowac tym czyms jest diabelnie trudno. autor filmikow na youtube.com pisal ze bawi sie tym 2 lata. Duzo wieksze magnesy od tych pokazywanych sa nawet w stanie przytrzasnac palca !! heh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra.

 

Domenę wystawiam na sedo.com - ustawiłem dnsy, więc niedługo powinna się tam pojawić. Jeśli w ciągu kilku miesięcy nikt poważny się nie zgłosi do kupna - stawiam tam serwis.

 

Odmówiłem klientowi za 3k zł, ponieważ mam mieszane uczucia co do niego... (mysle, ze rozmawiam z dzieckiem. )

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odmówiłem klientowi za 3k zł, ponieważ mam mieszane uczucia co do niego... (mysle, ze rozmawiam z dzieckiem. )

 

Może być ślepy,garbaty i kulawy, jak proponuje rozsądną cenę i chce zapłacić to się bym nie zastanawiał, ale to już twój wybór.

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×