Jump to content
Sign in to follow this  
useroniku

czy to dobrze czy źle, że mam podobną domenę ?

Recommended Posts

Otóż jest sobie serwis jestem.pl, który niedawno powstał i który doczekał się artykułu na stronie : WEBINSIDE.pl

 

serwis jest fajnie pomyślany i jest dobrym pomysłem, według mnie.

Kluczowe pytanie brzmi:

 

Czy mając domenę czyjestem.pl mogę liczyć na jakąś rozsądną cenę za mój nabytek w obliczu już istniejącego jestem.pl ???

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od popularności (staty, zarobki itp.)

 

[Narazie wg. tego co widzę w Alexie - to chyba niedawno ruszył :) ]

 

 

Aktualnie wg. mnie : czyjestem.pl - bez wartości :)

Edited by jyrek23

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy mając domenę czyjestem.pl mogę liczyć na jakąś rozsądną cenę za mój nabytek w obliczu już istniejącego jestem.pl ???

:)

Jakichś zawrotnych sum to bym się raczej nie spodziewał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a czy będąc na miejscu właścicieli portalu zdecydowalibyście się na odkupienie mojej domeny tak aby mieć jakąś tam całość frazy JESTEM ?

 

może warto iść w tym kierunku ewentualnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a czy będąc na miejscu właścicieli portalu zdecydowalibyście się na odkupienie mojej domeny tak aby mieć jakąś tam całość frazy JESTEM ?

 

może warto iść w tym kierunku ewentualnie.

Nic z tego nie będzie. Na Twoim miejscu nie łudziłbym się i pogodził z faktem, że ta domena to ninja.

Całość frazy JESTEM to właśnie JESTEM (i odpowiednio domena jestem.pl), a nie jakieś pytanie CZY JESTEM.

Nie wiem, co ty kombinujesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a czy będąc na miejscu właścicieli portalu zdecydowalibyście się na odkupienie mojej domeny tak aby mieć jakąś tam całość frazy JESTEM ?

 

może warto iść w tym kierunku ewentualnie.

Gdybym był właścicielem tego portalu to nie zarejestrowałbym jej nawet za 1 zł. bo niby po co?

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdybyś był włąscicielem domeny "jestem" a serwis byłby na "czyjestem" to wtedy mógłbyś liczyć na ewentualną dobrą transakcję, jeżeli jest odwrotnie - to nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Jestem' kojarzy mi się z młodości z taką gazetką, która namawiała dziewczyny do higieny osobistej i dbałości o własne zdrowie :)

 

Odpowiadając na twoje pytanie: jeśli masz podobna domenę do jakiegoś znanego serwisu to troszkę tak jakbyś miał twarz podobną do jakiegoś znanego polityka. Możesz na tym zarobić ale możesz też dostać nieźle po gębie.

 

Tyle, że skojarzenie z taką twarzą to coś więcej niż posiadanie ust, nosa i uszów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×