Jump to content
Sign in to follow this  
janek247

grymobilne.pl

Recommended Posts

Sprzedajesz "domenę plus blog", a pod domeną jest jedynie świeża instalka wordpressa plus kilka tekstów, na oko wygenerowanych przez chatgpt.

"Cena 1400 zł", a pod linkiem jest licytacja od 1400 zł.

Ogłasza janek247, sprzedaje Paweł, a właścicielem domeny jest spółka z UK.

To jak z tym wszystkim w końcu?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, janek247 napisał:

Prosze o usuniecie postu gdyż ktoś upubliczna wrażliwe dane rodo/gpdr 

Nie życze sobie takich danych na tym forum

 

 

Przecież te dane są podane na stronie aukcji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed chwilą, pb napisał:

 

Przecież te dane są podane na stronie aukcji. 

Nie prawda, dane trzeba wyszkac z innych zrodel, Ale je Pan upublicznij, nie wyrażam na to zgody, sprawa wyslana do adminitracji

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 2.07.2023 o 01:40, pb napisał:

pod domeną jest jedynie świeża instalka wordpressa plus kilka tekstów...

 

Na tymże "blogu" nazywanym żartobliwie na aukcji "portalem" czy też "serwisem" pierwszy post pojawił się nieco ponad miesiąc temu, tzn. dn. 27 maja 2023 a ostatni 30 czerwca 2023. A wszystkie "posty" są tak super tajne, że ani ich, ani nawet tej domeny nie można znaleźć w google. Zgadza się @janek247 ? ;)


 

Dnia 2.07.2023 o 01:40, pb napisał:

Ogłasza janek247, sprzedaje Paweł, a właścicielem domeny jest spółka z UK.

 

To pewnie ze względu na tą super tajność i rodo ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
59 minut temu, Domeniacz napisał:

 

Na tymże "blogu" nazywanym żartobliwie na aukcji "portalem" czy też "serwisem" pierwszy post pojawił się nieco ponad miesiąc temu, tzn. dn. 27 maja 2023 a ostatni 30 czerwca 2023. A wszystkie "posty" są tak super tajne, że ani ich, ani nawet tej domeny nie można znaleźć w google. Zgadza się @janek247 ? ;)


 

 

To pewnie ze względu na tą super tajność i rodo ;)

 

 

 

Główna wartoscią jest domena, blog jest dodatkiem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minut temu, janek247 napisał:

Główna wartoscią jest domena, blog jest dodatkiem ...

 

Dla mnie wartość ma zupełnie co innego. Sprawdź prywatne wiadomości ;)

 

A swoją drogą, zupełnie niepotrzebnie sięgasz po takie "numery" z "blogiem/serwisem/portalem". Zaindeksuj prostą stronę w Google z  informacją iż domena jest do sprzedania - ot tyle.

Widzę iż @networker już czai się z opcją na tą domenę, zresztą miał ją już kiedyś: 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, Domeniacz napisał:

 

Widzę iż @networker już czai się z opcją na tą domenę,

 

 

szklana kula, z której czerpiesz swoją wiedze ponownie CIę zawiodła: nie jestem posiadaczem opcji na tę domenę

 

ps. nie traktuj tego jako zachety do rozmowy a jedynie jako sprostowanie

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@janek247 Drogi Janie Pawle, czy oprócz obruszania się na pytania, zamierzasz na któreś z nich odpowiedzieć? Reklamujesz ciekawą domenę i może bym ją kupił, ale czy rzeczywiście należy do Ciebie? Jaką mam gwarancję, że po zakupie ją otrzymam (allegro lokalnie wyraźnie mówi, że jako kupujący nie jestem w żaden sposób chroniony), od kogo właściwie kupuję, czy dostanę fakturę, czy rachunek, muszę przecież rozliczyć sobie koszt? Dziwi Cię, że ktoś, przed wydaniem pieniędzy, chciałby wiedzieć od kogo kupuje i za co płaci?

 

PS. Czy to jest aukcja holenderska? Bo obecnie widzę już cenę 1300 zł...

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minuty temu, pb napisał:

@janek247 Drogi Janie Pawle, czy oprócz obruszania się na pytania, zamierzasz na któreś z nich odpowiedzieć? Reklamujesz ciekawą domenę i może bym ją kupił, ale czy rzeczywiście należy do Ciebie? Jaką mam gwarancję, że po zakupie ją otrzymam (allegro lokalnie wyraźnie mówi, że jako kupujący nie jestem w żaden sposób chroniony), od kogo właściwie kupuję, czy dostanę fakturę, czy rachunek, muszę przecież rozliczyć sobie koszt? Dziwi Cię, że ktoś, przed wydaniem pieniędzy, chciałby wiedzieć od kogo kupuje i za co płaci?

 

PS. Czy to jest aukcja holenderska? Bo obecnie widzę już cenę 1300 zł...

Nazywam sie Janek, konto allegro jest mojego brata ktory mi udsotepnij

Jeżeli jest Pan zainteresowany i sie boi przez allegro można przeprowadzić transkajce poprzez escrow lub aftermarket.pl, w takim przypadku aftermarket zatrzymuje domene do momentu transferu i rachunek otrzymuje Pan od aftermarket jak dobrze kojarze

Co do bloga to prawda postawiłem ją na wordpressie jako dodatek, ale jak wczesniej mówiłem główną wartosc stanowi domena

Aktualna Cena to 1300 zl

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×