Jump to content
Sign in to follow this  
Igorex

Wchodzą Wam w topy arty z Al?

Recommended Posts

Indeksować to się indeksuje w większości, ale czy jest szansa na topy?

 

Późno się tym tematem zainteresowałem. Zlecałem teksty, umieszczałem je na strony stare i nowe. No i dopiero teraz je sprawdzam i wszystkie (kur) są pisane przez AI.

Mam też dwie nowe strony które mają 100 procent treści pisane przez AI.

 

Myślicie że ma to szanse powisieć czy kwestia czasu aż wyleci z google?

Edited by Igorex

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Igorex napisał:

Myślicie że ma to szanse powisieć czy kwestia czasu aż wyleci z google?

 

Moim zdaniem kooperacja Google z chatGPT szybko wskaże im strony które korzystają z wartości intelektualnych innych a tym samym może to być dla google świetny wyznacznik nic nie wartych stron korzystających jedynie z cudzej treści bo z takowej chatGPT korzysta. Sugeruje więc nie testować tego rozwiązania na stronie która generuje dochód. A ja osobiście mam chatGPT głęboko w zadzie albowiem był czas iż w topach były mieszarki tekstu ale zgodnie z moim przewidywaniem nie zagościły tam na długo. A jak mówi powiedzenie: "Człowiek mądry uczy się na błędach innych, głupcy na swoich" ;)

 

 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego się właśnie obawiam, mała zmiana algorytmu google i kopniak w tyłek.

Na stronach dochodowych ryzykował nie będę i pousuwam te arty.

 

A tak z ciekawości posprawdzałem stare artykuły sprzed 5 czy 10 lat na stronach moich i cudzych i https://www.zerogpt.com/ pokazuje często że są to treści w 50% pisanych przez AI.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Igorex napisał:

Tego się właśnie obawiam, mała zmiana algorytmu google i kopniak w tyłek.

 

Kolejnym plusem dla Google będzie uwalenie wszelkich stronek łączących tych, którzy "piszą teksty dla SEO" z tymi, którzy je kupują. Albowiem podjarani chatGPT sami wskażą grzecznie Google które strony/zaplecza z takich tekstów korzystają.  To czego nie dały rady zrobić algorytmy google, zrobi dla nich chatGPT. Prawda że super rozwiązanie dla Google ? ;)

 

Dlatego nie daj się skusić @Igorex na czat GPT choćby jak rewelacyjnie się zapowiadał -  daj szansę innym, albowiem jak mówi powiedzenie: "Chytry 2x traci" - wiedzą to doskonale posiadacze generyków w peelce ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×