Jump to content
Sign in to follow this  
Mich@ł

teksty-piosenek.biz

Recommended Posts

Ile według was jest warta taka domena?

 

teksty-piosenek.biz

 

Jak patrzyłem dość sporo domen tego typu jest zajetych.

 

...i nie bez kozery ta jedna była wolna.

0 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

teksty-piosenek.eu - domena niedostępna

teksty-piosenek.pl - domena niedostępna

teksty-piosenek.com.pl - domena niedostępna

teksty-piosenek.net.pl - domena niedostępna

teksty-piosenek.info.pl - domena niedostępna

teksty-piosenek.org.pl - domena niedostępna

teksty-piosenek.com - domena niedostępna

teksty-piosenek.net - domena niedostępna

teksty-piosenek.info - domena niedostępna

teksty-piosenek.org - domena niedostępna

teksty-piosenek.biz - domena niedostępna

teksty-piosenek.us - domena niedostępna

 

Zajęte domeny więc jest wzięcie n serwisy z tekstami piosenek :)

 

vpb, rozwiń swoją wypowiedz dlaczego uważasz że domena nie jest nic warta?

 

www.okk.pl, ja tam akurat wole domene np teksty-piosenek niż bez "-" tekstypiosenek ;) Co do domen BIZ to również nie uważam aby były jakieś gorsze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

> Zajęte domeny więc jest wzięcie n serwisy z tekstami piosenek :)

 

Sprawdziłeś, co jest pod tymi domenami? Może każdą z nich kupił ktoś, kto stwierdził, że „skoro inne są zajęte, to pewnie jest coś warta”...

 

> vpb, rozwiń swoją wypowiedz dlaczego uważasz że domena nie jest nic warta?

 

.biz nie nadaje się do niczego. Jedyne warte uwagi końcówki to COM i ccTLD, czasem NET i ORG, ale tylko do specyficznych zastosowań lub do tematów o bardzo dużej popularności (pamiętam jak kredyty.org poszły na allegro za 900 zł – w życiu bym nie pomyślał...).

 

> www.okk.pl, ja tam akurat wole domene np teksty-piosenek niż bez "-" tekstypiosenek ;)

> Co do domen BIZ to również nie uważam aby były jakieś gorsze :)

 

Ale tu chodzi o to, co woli odbiorca lub nabywca domeny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vpb, nie za bardzo rozumiem czemu masz uprzedzenia do innych domen globalnych ? Co takiego w domenie com jest fajnego ? Według mnie wszysko zależy od nazwy domeny, d tego jak brzmi z koncówką com, net, org, biz itd.

 

Ja domenę teksty-piosenek.biz kupilem z uwagi na to że robiłem serwis z tekstami :) I tylko ta była wolna (nie licząc com.pl itp)

 

 

> Ale tu chodzi o to, co woli odbiorca lub nabywca domeny...

 

Uważasz że potencjalna osoba która szuka np tekstu jakiejś piosenki bedzie zwracac uwagę na rozszerzenie domeny? Przecież ważne aby domena była łatwa w zapamiętaniu, łatwiej zapamiętać teksty-piosenek.biz niż np teksty-piosenek.net.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

.biz jest dobre dla bizonów. Nie chce mi się dyskutować, wystarczy się rozejrzeć, żeby zobaczyć, że .biz to niewypał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

>Nie chce mi się dyskutować,

 

Uznam to po prostu za brak konkretnych argumentów przeciwko domenom *.BIZ

 

>.biz jest dobre dla bizonów.

 

Takie było przeznaczenie domen biz ale jak widzisz stała się to domena do ogólnego użytku nie tylko w biznesie :)

 

 

BTW. Forum jest po to a by dyskutować i wymieniać swoje poglądy ;] I wybacz ale dla mnie wypowiedzi typu "0 zł" bez uargumentowania swojej wyceny nie mają żadnej wartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

*.biz bardzo mi sie podobają ,,, są na pewno lepsze niż *.org (jak dla mnie)

 

zarobić się na niej dużo nie da, ale kto wie

 

ja akurat mam jedną domenę BIZ którą sam użytkuje, będę opłacał, nie sprzedam, a na pewno warta jest z 50zł :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
*.biz bardzo mi sie podobają ,,, są na pewno lepsze niż *.org (jak dla mnie)

 

ORG jest dla organizacji, skoro nie jesteś organizacją, to chyba oczywiste, że jest dla ciebie nieprzydatna...

Share this post


Link to post
Share on other sites
.biz jest dobre dla bizonów. Nie chce mi się dyskutować, wystarczy się rozejrzeć, żeby zobaczyć, że .biz to niewypał.

 

 

.biz czyli galaktyka nindż z rzędu bizonowatych :)

 

Mich@ł ja wczoraj też o tym samym pomyślałem, tak właściwie potrzebującemu obojętne na jakie rozszerzenie wchodzi ważne że znajdzie pod tym adresem to czego szukał - ale żeby to było takie proste...Cenę domeny dyktuje rynek - czyli popyt na konkretną domenę z konkretnym rozszerzeniem, czemu np. domena telewizory.com.pl kosztuje 5 tysiaków a wolne domeny telewizory.info.pl i telewizory.org.pl 0 zł Wchodzący tutaj to zazwyczaj handlujący domenami i oni wyceniają to pod kątem końcówki a nie słowa zawartego w domenie( większość wycen domen globalnych to 0-100 zł lub reg fee) czyli największą wartość mają domy krajowe .pl a cała reszta jest tylko dodatkiem z powodu niedostatku wykupionych domen .pl

 

Czyli Praca.pl jest warta milion ale praca.biz tylko mały procent tego miliona a dokładnie ile, to wie tylko ten który chce kupić. Jeśli mu bardzo zależy to zaproponuje 100 tysięcy za taką domenę i wtedy będzie ona tyle warta. Dlatego zdarza się że wyceny są nietrafione bo to kupujący jest tym wyceniającym a ty się możesz zgodzić na cenę albo nie. Ja sam sprzedałem domenę .biz za miesięczną pensję w biedronce, jednak dając ją tutaj do wyceny naraziłbym się na śmieszność i zyskałbym miano króla nindż hehe śmieszne to określnie :) . To jest fajne w domenie bo nie wiesz komu i jak bardzo będzie zależało na twojej domenie a te parcie na to aby mieć daną domenę zawsze przekłada sie na cenę.

 

Gdybym miał twoją domenę wycenić to na dzień dzisiejszy byłoby to 0 zł Gdyby tak postawić na niej serwis z tekstami plus reklamki google plus forum ( ludzie kupując serwis płacą za ilość dusz) to wtedy mógłbyś sprzedać całą zawartość za konkretną sume. Na dziś domena nie ma wartości głównie ze względu na rozszerzenie, myślnik który zazwyczaj obniża wartość domeny i nazwę która nie jest nazwą na której da się zrobić duży biznes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×