Jump to content
MasterNET.pl

Odnowienie domen .pl 65zł i inne w super cenach

Recommended Posts

Właśnie miałem napisać, że uwagi potencjalnych, a w szczególności obecnych klientów powinno się przyjmować z pokorą i posypywać głowę popiołem, a nie wykłócać się o pierdoły i udowadniać swoją wyimaginowaną rację, w dodatku na publicznym forum.

 

Zaraz zostanę zjechany, że jako konkurencja* nie powinienem się wypowiadać, że moja strona jest brzydka jak nieszczęście, i w ogóle że to ja położyłem serwery masternetu przeglądając regulamin. ;-)

 

(*) Tak naprawdę nie czuję się konkurencją, a raczej nie czuję że masternet jest dla mnie konkurencją, bo przecież działamy na zupełnie innych zasadach i celujemy w zupełnie innego klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@eprojekt widać, że nie masz za wielkiego pojęcia o czym piszesz.

Nie zawsze jest możliwość wcześniejszego poinformowania o chwilowej przerwie w działaniu danego serwera.

Niektórzy widocznie nie wiedzą, że o gustach się nie rozmawia.

Klient nie zawsze ma racje.

 

@pb Twojego postu, a zawłaszcza środkowej części nie ma sensu komentować.

 

Pomijając oczywiście zupełnie fakt, iż usługi świadczone są zgodnie z regulaminem.

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
@eprojekt widać, że nie masz za wielkiego pojęcia o czym piszesz.

Nie zawsze jest możliwość wcześniejszego poinformowania o chwilowej przerwie w działaniu danego serwera.

Niektórzy widocznie nie wiedzą, że o gustach się nie rozmawia.

Klient nie zawsze ma racje.

 

@pb Twojego postu, a zawłaszcza środkowej części nie ma sensu komentować.

 

Pomijając oczywiście zupełnie fakt, iż usługi świadczone są zgodnie z regulaminem.

 

 

Widzę, że paletka nadal chętna do gry.

 

Ja nie mam pojęcia o czym piszę? I co z tego, że nie można przewidzieć awarii?

W przypadku awarii, po usunięciu usterki informuje się klientów.

 

Poczytałem trochę i z tego co znalazłem, to hosting pada często, przez wszystkie tematy o tym serwisie ciągną się kłótnie i odbijanie paletki przez zarząd (jak to również się stało na DI).

"Panie Adrianie, jesteś Pan śmieszny". Widzę, że lata "doświadczenia" w niczym nie pomogły. Może z czasem nastawienie się zmieni.

 

Mój udział w tej dyskusji się kończy; szkoda czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej, praktyka praktycznie za każdym razem pokazuje, iż gdy pojawiają się wypowiedzi "rozgoryczonych użytkowników" w stylu: hosting upadł, zwineli się, dziadostwo, etc... po np: padzie SQL'a na dwie minuty, gdzie ostatni taki był dwa dni temu to dla takich użytkowników oznacza to właśnie nic innego jak "ciągłe pady". Oczywiście nie mówię, że takich padów w ogóle mogłoby nie być ale niektórzy zapominają jaką usługę wykupili i za jakie pieniądze.

Również normalne jest to, iż na forach ludzie widzą tylko złe opinie wyrażone pod wpływem emocji lub ludzi którzy lubią tak pisać.

 

Nasza firma świadczy usługi na poziomie z których się wywiązuje.

 

Oczywiście może mnie Pan osobiście uważać za śmiesznego człowieka - normalna sprawa, inni uważają za pożądnego, tylko należy pamiętać, iż oceniajać innych oceniamy również siebie.

Jakie to balalne oceniać firmę gdy nie korzysta się z jej usług.

Lecz jak widać, od kilku ładnych lat firma prosperuje.

 

Ale masz racje, nie ma co się wdawać w duskusje które zawsze w takich sytuacjach do niczego nie prowadzą.

W końcu oczywistym jest, iż każdy interesant skontaktuje się bezpośrednio z BOK firmy.

Pomijając już zupełnie fakt, iż jest jest lekki OT.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, sugestie to zapraszam do konktaktu bezpośrednio z firmą co przecież dla każdego normalnego człowieka jest oczywistym :lol:

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście może mnie Pan osobiście uważać za śmiesznego człowieka - normalna sprawa, inni uważają za pożądnego tylko należy pamiętać, iż oceniajać innych oceniamy również siebie.

 

Porządnego Panie Adrianie jak juz :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy,

 

Z dniem 5 sierpnia 2008, godz 12:00 zmianie ulega cennik utrzymania domen globalnych oraz .eu

 

Było: (rejestracja/odnowienie/transfer) netto

.com .net .biz .net ... 20zł / 22zł / 22zł

.info 10zł / 23zł / 23zł

.eu 20zł / 25zł / 25zł

 

Aktualnie: (rejestracja/odnowienie/transfer) netto

.com .net .biz .net ... 17zł / 19zł / 19zł

.info 17zł / 19zł / 19zł

.eu 14zł / 18zł / 22zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego unikam .pl domen, jeżeli ~65zł rocznie za domene, która nie zawsze zarabia, to tanio, a bywa znacznie drożej, to czuję się naciągany, skoro reszta świata potrafi zrobić tańsze oferty, z lepszymi domenami. MasterNet.pl może skorzystam, ale chyba bardziej z serwera, niż z rejestracji domen widzę, że dość dobry. Brak grafiki i napastliwych reklam, tutaj to zaleta.

Jak jest z odnowieniami domen .com, .net .eu Czy te ~19zł to cena promocyjna, czy docelowa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam firmę MasterNET.pl. Mam kilka domen .pl zarezerwowanych i zarejestrowanych. Wszystko szybko i sprawnie bez żadnych "gwiazdek" i "małych druczków". Kontakt także szybki i profesjonalny. Szybkie wpłaty by się aby przydały ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FlashT jeżeli masz jakieś konkretne uwagi, propozycje odnośnie oferty to z chęcią je wysłuchamy jednak wypadało by napisać chociaż jedno zdanie lecz "złożone" oraz uargumentować konkretami, samo 'jasne...' jednak wiele nie mówi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo ja wiem... Żadnych kruczków wszystko jasne i na dodatek strasznie tanio... co w tym złego że nie jest bezpośrednim partnerem NASK?

 

To ze nie zawsze moze bezposrednio zareagowac, jest zalezny od rejestratora, od jego systemu, od jego awaryjnosci itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy,

 

Kilka dni temu udostępniliśmy możliwość zarządzania rekordami serwera DNS każdej posiadanej domeny bez konieczności posiadania hostingu.

 

Potrzebujesz serwera DNS dla swojej domeny w celu delegowania rekordów na różne hosty?

Utwórz za darmo konto Klienta w firmie MasterNET.pl, podepnij domenę i za całkowitą darmochę masz serwer DNS :)

Aktualizacja serwerów DNS w czasie rzeczywistym.

 

EDIT 8 grudnia 2008:

Pragnę Państwa poinformować o udostępnieniu opcji szybkich płatności online dzięki którym wszelkie usługi a przede wszystkim rejestracja domen realizowana jest automatycznie w ciągu paru minut.

 

Jesteśmy przekonani, iż nowy kanał płatności znacznie udogodni korzystanie z usług firmy MasterNET.pl z ponad czteroletnim stażem na rynku usług webhostingowych.

 

Płatności online jak i cały panel Klienta funkcjonuje na naszych autorskich rozwiązaniach.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pragnę Państwa poinformować o udostępnieniu opcji szybkich płatności online dzięki którym wszelkie usługi a przede wszystkim rejestracja domen realizowana jest automatycznie w ciągu paru minut.

 

tak super... ale zwykłych przelewów widocznie już ta firma nie obsługuje... Wczoraj wysłałem pieniądze za domenę ( i kilka innych przelewów) wszystkie osoby dostały dziś ok. 10 a w masternet.pl domena jest nadal jako nie opłacona... Nie żebym narzekał ale pierwszy raz zdarza mi się tyle czekać...

 

//edit zarejestrowana o 23:16 co i tak nie zmienia faktu że troszkę długo... :)

Edited by seba-zzdw

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dniu 1 stycznia 2009 nastąpiła bezkonkurencyjna obniżka cen przedłużeń domen krajowych .pl dla wszystkich Klientów indywidualnych jak i firmowych.

- .pl z 65,- zł netto do 45,- zł netto

- .com.pl z 51,- zł netto do 37,- zł netto

- .waw.pl z 20,- zł netto do 16,- zł netto

Jako jedna z nielicznych firm do rejestrowanych domen oferujemy zarządzalny serwer DNS, a już wkrótce darmowe mini konta do każdej domeny oraz kilka innych rozwiązań.

 

Dzięki stosowaniu standardowych cen utrzymania domen, nie pobieramy opłat za wydanie kodu authinfo.

 

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

 

--

MasterNET.pl

ul. Wybickiego 16/6, 31-261 Kraków

NIP: 945-199-42-89

REGON: 120208740

email: info@masternet.pl

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 1 stycznia 2009 nastąpiła bezkonkurencyjna obniżka cen przedłużeń domen krajowych .pl dla wszystkich Klientów indywidualnych jak i firmowych.

- .pl z 65,- zł netto do 45,- zł netto

- .com.pl z 51,- zł netto do 37,- zł netto

 

Dobre ceny zawsze warto podkreślić. Ale dobrze by były jakieś dodatkowe informacje. Jaka cena jest przy 100 i 500 domenach. Ile trzeba mieć domen by uzyskać cenę 45 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Andro posiadając nawet jedną .pl odnowisz ją za 45zł netto :)

 

Obecnie nie posiadamy stałego cennika dla domen w ilościach hurtowych co nie oznacza iż nie zostanie on wprowadzony w przyszłości jednak już obecnie posiadamy bardzo korzystne ceny.

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy dla domen IDN ceny odnowień są takie same, jak dla normalnych domen?

Ceny odnowień IDN również zostaną odpowiednio obniżone jednak nastąpi to minimum w połowie stycznia 2009 ze względu na wdrożenie nowego API do zarządzania domenami.

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×